Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
19 October 2020 - 25 October 2020
Monday
19 October
Tuesday
20 October
  • As San Lucas  ::  A Mariña de Lugo :: Mondoñedo 

  • 20:00  Barahúnda  ::  comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Gramela, Visma (A Coruña) 

Wednesday
21 October
Thursday
22 October
  • 20:00  SonDeSeu  ::  comarca de Vigo :: Auditorio Municipal - Vigo 

Friday
23 October
  • 18:00  Paco Nogueiras  ::  Caldas :: Auditorio Municipal - Valga 

  • 20:30  Guadi Galego-ADIADO  ::  Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón 

  • 21:00  Pelepau  ::  A Terra Chá :: Auditorio Municipal Carmen Estévez - Vilalba 

Saturday
24 October
  • 17:30  Paco Nogueiras  ::  O Ribeiro :: Auditorio da Casa da Cultura - Ribadavia 

  • 18:00  Pakolas  ::  O Salnés :: Biblioteca Pública Municipal - A Illa de Arousa 

  • 20:00  Luar Na Lubre   ::  comarca de Santiago :: Museo Centro Gaiás - Santiago de Compostela 

  • 20:00  Milladoiro  ::  comarca de Vigo :: Auditorio do Centro Dotacional - Torroso (Mos) 

  • 20:00  XXXII Xuntanza de Gaiteiros-ADIADA  ::  Ferrolterra :: Praza do Alcalde Ramón José Souto González - Fene 

  • 20:30  Seso Durán  ::  comarca de Vigo :: Multiusos da Xunqueira - Redondela 

  • 22:30  Cachas & Cousins  ::  Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo 

Sunday
25 October
  • 13:30  Dani Barreiro & Friends  ::  A Barbanza :: Hotel Norat - Palmeira (Ribeira) 

  • 19:00  Píscore  ::  Bergantiños :: Salón de Actos da Biblioteca - Laxe 

  • 20:00  Raiba-APRAZADO  ::  Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu 

  • 20:00  Tanxugueiras  ::  Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos) 




Vindeiros Concertos:

Xov Nov 26 @12:00 - - A Pedreira - Facebook do Museo Provincial do Mar
Ven Nov 27 @20:30 - - Zënzar - Centro Cívico - Arteixo
Sab Nov 28 @17:00 - - Pakolas - Edificio Multiusos - Frades
Sab Nov 28 @18:30 - - Final XII Concurso Fran Pérez "Narf" - Yotube da Deputación da Coruña
Sab Nov 28 @20:30 - - Cantar e Contar - Eurostars Pazo de Sober - Sober
Sab Nov 28 @20:30 - - Os Amigos dos Músicos - Hotel Eurostars Pazo de Sober - Sober
Dom Dec 06 @12:30 - - Carapaus - Canle de Youtube de Carapaus e web d´A Ponte dos Concertos
Xov Dec 10 - Mercedes Máis Eu - Teatro Alhambra - Granada (España)
Ven Dec 11 @19:00 - - Sabela King & The Heartbreakers + Ukestra do Medio - Teatro Principal - Santiago de Compostela
Sab Dec 19 @18:00 - - Zënzar + Os Residuos Atractivas - Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Sab Dec 26 @18:00 - - Lestrato Fest - Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Mer Dec 30 @18:00 - - Los Jinetes del Trópico - Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto