Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Guadi Galego :: Ferrolterra :: Cedeira
Luar Na Lubre :: A :: Navia Suena - Navia (Asturies)
20:30 Ben Vennas Maio :: comarca de Ourense :: Teatro Principal - Ourense
21:00 MJ Pérez :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
21:30 Píscore :: O Morrazo :: Parque Ramal dos Galos - Bueu
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:30 Fixe Trío :: comarca de Vigo :: Xardíns do Pazo de Mos - Mos
20:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: O Salnés :: Praza de Fefiñáns - Cambados
21:30 A Banda da Loba :: comarca de Pontevedra :: Xardíns de Rosalía de Castro - Poio
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Sonia Lebedynski e Xiao Berlai-APRAZADO :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
19:15 Dani Barreiro & Friends :: O Salnés :: Chiringuito A Boa Vida - A Illa de Arousa
21:00 Aldara :: comarca de Arzúa :: Praza de Galiza - Arzúa
21:00 O Sonoro Maxín :: comarca de Ourense :: Parque dos Patos - A Valenzá (Barbadás)
21:30 Aldao Lado :: O Morrazo :: Parque do Ramal dos Galos - Bueu
22:00 Trilitrate :: comarca de Vigo :: Castelo de Soutomaior - Soutomaior
22:30 Luar Na Lubre :: A :: Cantera de la Cuesta de María - Oria, Almería (España)
Festas de Santa Marta :: O Eume :: Festas de Santa Marta - Cabanas
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Muralleando :: Comarca de Lugo :: Praza da Soidade - Lugo
Música na Rúa :: Terra de Lemos :: Fión (O Saviñao)
Orballo Cultural :: A Mariña de Lugo :: Auditorio de Cabanela - Ribadeo
XXXVII Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
19:00 Fillos do Estramonio :: Caldas :: O Xantar de Pili - A Anllada, Arcos (Cuntis)
21:00 X Millarock :: comarca de Santiago :: Travesía do Porto - O Milladorio, Biduído (Ames)
21:30 Mallou :: O Morrazo :: Parque Ramal dos Galos - Bueu
21:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: O Carballiño :: Pista Vermella - Maside
22:00 Budiño & Novoa :: Bergantiños :: Rúa Jacinto Amigo - Carballo
22:00 Galifunk Brass :: Terra de Lemos :: Praza do Toural - Sober
Festas de Santa Marta :: O Eume :: Festas de Santa Marta - Cabanas
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Muralleando :: Comarca de Lugo :: Praza da Soidade - Lugo
Música na Rúa :: Terra de Lemos :: Fión (O Saviñao)
Orballo Cultural :: Terra de Soneira :: Carballeira de Baio - Baio (Zas)
Orballo Cultural :: A Mariña de Lugo :: Auditorio de Cabanela - Ribadeo
Tradfest 21 :: comarca de Santiago :: Parque de Bonaval - Santiago de Compostela
VIII Festival de Música e Danza Tradicional Aturuxos ao Son Da Ría :: O Morrazo :: Cangas
XXXII Feira dos Oficios Artesáns :: O Condado :: Mondariz
XXXVII Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
Óscar Ibáñez & Tribo-ADIADO :: A :: Loivos, Chaves (Portugal)
13:00 As Efémeras :: comarca de Vigo :: Espaço Vivo - Fixón, Negros (Redondela)
13:00 II Foliada do Lago :: O Morrazo :: Lagoa de Castiñeiras - Vilaboa (Vilaboa)
13:00 Mostrencos :: O Morrazo :: Chiringo do Vikingo - Vilanova, O Hío (Cangas)
13:30 Curtis na Lembranza :: comarca de Betanzos :: Carballeira de Curtis - Curtis
20:00 Manoele de Felisa-APRAZADO :: comarca de Arzúa :: Campo da Festa - Arca (O Pino)
21:00 Festival Folk Celta :: A :: Praza Terras da Nóbrega - Ponte da Barca, Viana do Castelo (Portugal)
21:00 III Festival da Trastenda-ADIADO :: A Barbanza :: Pistas do Lapido - A Pobra do Caramiñal
21:00 Mostrencos :: O Morrazo :: Chiringo do Vikingo - Vilanova, O Hío (Cangas)
21:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Vigo :: Alameda Talo Río - Arcade (Soutomaior)
21:00 Óscar Ibáñez & Tribo :: Baixo Miño :: Eira do Convento da Igrexa - Oia
22:00 MJ Pérez :: comarca da Coruña :: Piscina Municipal - Carral
22:00 Monoulious DOP :: comarca de Noia :: Malecón San Lázaro - Noia
22:30 Luar Na Lubre :: A :: Auditorio El Carmelo - Tordesillas, Valladolid (España)
22:30 Pauliña-ADIADO :: Baixo Miño :: Praza do Seixo - Tomiño
22:30 Xoán Curiel e Iris Gey :: A Paradanta :: Godóns 8Covelo)
23:00 Zeltia e Irevire :: O Salnés :: El Patio - O Grove
Festas de Santa Marta :: O Eume :: Festas de Santa Marta - Cabanas
Música na Rúa :: Terra de Lemos :: Fión (O Saviñao)
Orballo Cultural :: Terra de Soneira :: Carballeira de Baio - Baio (Zas)
VIII Festival de Música e Danza Tradicional Aturuxos ao Son Da Ría :: O Morrazo :: Cangas
XXXII Feira dos Oficios Artesáns :: O Condado :: Mondariz
XXXVII Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
Zeltia e Irevire-ADIADO :: O Morrazo :: Chiringuito Punta Pinela - Pinténs, O Hío (Cangas)
13:30 Festa VII Aniversario :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
18:00 XLII Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
19:00 Minguante-APRAZADO :: O Salnés :: Chiringuito Patapalo - A Illa de Arousa
20:30 Os Resentidos :: O Salnés :: Praza de Fefiñáns - Cambados
21:00 Xoán Curiel e Iris Gey :: Sarria :: Praza de Santa Marina - Sarria
22:00 Lulavai :: comarca da Coruña :: Piscina Municiapl - Carral
22:00 Nelson Quinteiro :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferrería - Pontevedra