Home Axenda
Events Calendar help
Events for the week :
18 October 2021 - 24 October 2021
Monday
18 October
Tuesday
19 October
Wednesday
20 October
  • As San Lucas  ::  A Mariña de Lugo :: Mondoñedo 

  • 21:00  Banda das Crechas  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

Thursday
21 October
Friday
22 October
  • Electrofauna  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • SiSons  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • Soa Bonaval  ::  comarca de Santiago :: Santiago de Compostela 

  • 11:30  Sheila Patricia  ::  comarca de Santiago :: Hotel Monumento de San Francisco - Santiago de Compostela 

  • 18:00  Pakolas e Laura Romero  ::  O Morrazo :: Axencia de Lectura Municipal - Domaio (Moaña) 

  • 21:00  De Vacas  ::  Comarca de Lugo :: Centro Sociocultural - Rábade 

  • 21:00  Ruxe Ruxe  ::  comarca da Coruña :: Auditorio Centro Ágora - A Gramela, Visma (A Coruña) 

  • 22:00  High Paw e Elephants Yard  ::  Ferrolterra :: Ferrol Dub Club - Ferrol 

  • 22:00  Nuada  ::  Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide 

  • 22:30  MJ Pérez + Olatz Salvador-CANCELADO  ::  comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña 

Saturday
23 October
Sunday
24 October



Vindeiros Concertos:

Ven Xan 21 @18:00 - - Pablo Díaz - Auditorio Municipal - Padrón
Ven Xan 21 @21:30 - - Leo Arremecághona + TIM-ADIADO - Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Ven Xan 21 @22:00 - - Tecor Societário + Bule-ADIADO - CS Xebra - Burela
Sab Xan 22 @14:00 - - As Punkiereteiras - Espaço Vivo - Fixón, Negros (Redondela)
Sab Xan 22 @21:00 - - Presentación 25 Anos Ruxindo-ADIADO - Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Sab Xan 22 @21:30 - - Txuvasko + Os Rosmóns + O Sudor do Tractorista - O Buril - Sarria
Sab Xan 22 @22:00 - - Tecor Societário + Bule-ADIADO - Sala Ruído - Ferrol
Sab Xan 22 @22:00 - - Furacán-CANCELADO - Sala Filomatic - A Coruña
Dom Xan 23 @13:00 - - Roberto Sobrado + Belém de Andrade + Quico Valeiras + Vítor Vinhal - A Arca da Noe - Vilar de Santos
Dom Xan 23 @19:00 - - Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre - Teatro Ortega - Palencia (España)
Dom Xan 23 @20:30 - - Guadi Galego - Sala Galileo Galilei - Madrid (España)
Mar Xan 25 @20:00 - - Luar na Lubre - Teatro Circo Price - Madrid (España)

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto