XLIV Semana Musical de Noia :: comarca de Noia :: Coliseo Noela - Noia
10:00 Fransy González & Davide Salvado :: Bergantiños :: Conservatorio de Carballo - Carballo
XLIV Semana Musical de Noia :: comarca de Noia :: Coliseo Noela - Noia
19:30 A Banda da Loba :: comarca da Coruña :: Salón de Actos da Real Academia Galega - A Coruña
20:30 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Centro Sociocultural de Santa Marta - Santiago de Compostela
Copa Turbo + Playa Desmayo :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
XLIV Semana Musical de Noia :: comarca de Noia :: Coliseo Noela - Noia
XXXI Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Centro Sociocultural Mingos de Pita - Melide
17:00 Sofía Espiñeira :: comarca de Noia :: Casino de Noia - Noia
20:00 Trilitrate :: A :: Sala Insular de Teatro - Gran Canaria (Illas Canarias)
21:00 Marés Sonoras :: Bergantiños :: Pazo da Cultura - Carballo
21:30 Belém Tajes Trío :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Tanxugueiras :: Baixo Miño :: Teatro Municipal - Tui
Sinsal Museo do Mar :: comarca de Vigo :: Museo do Mar - Alcabre (Vigo)
XLIV Semana Musical de Noia :: comarca de Noia :: Coliseo Noela - Noia
XXXI Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Centro Sociocultural Mingos de Pita - Melide
17:00 Magosto Tradicional :: A Barbanza :: Praza Centro Social - Boiro
17:00 Magusto da SCD :: O Condado :: Praza do Peixe - Salvaterra de Minho
19:30 Fransy, Davide e Cibrán :: O Ortegal :: Teatro da Beneficiencia - Ortigueira
20:30 Os Bar Ban Sónicos :: A Barbanza :: Teatro Cine Elma - A Pobra do Caramiñal
21:00 Ismael Cabaleiro Trío :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana (Sandiás)
21:00 Trilitrate & Fajardo :: A :: Sala Insular de Teatro - Gran Canaria (Illas Canarias)
21:30 Acordeireta :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 XIX Festa Outono Couso :: Tabeirós - Terra de Montes :: Couso (A Estrada)
22:00 Adhara & Ritman :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
22:00 Batea :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:30 Minguante :: Caldas :: Centro Cultural Candelas - Lantaño (Portas)
Sinsal Museo do Mar :: comarca de Vigo :: Museo do Mar - Alcabre (Vigo)
XLIV Semana Musical de Noia :: comarca de Noia :: Coliseo Noela - Noia
XXXI Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Centro Sociocultural Mingos de Pita - Melide
12:30 Acordeireta + Xoán Curiel e Charo Pita :: comarca de Vigo :: Pazo de Mos - Mos
12:30 As Jotas para o Café :: comarca de Vigo :: Cafetería Atlántida - Matamá (Vigo)
19:00 Marcos Teira & Ton Risco :: A Barbanza :: A Piusada da Galiza Imaxinaria - Boiro
19:30 Gala Final XIII Concurso Fran Pérez "Narf" :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:00 Summrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela