Santiago

Ferrolterra

Concertos na comarca de Ferrol

AXENDA

Vigo

Morrazo

Concertos na comarca do Morrazo

AXENDA

A Coruña

Barbanza

Concertos na comarca da Barbanza

AXENDA

Ourense

A Limia

Concertos na comarca da Limia

AXENDA

Pontevedra

O Salnés

Concertos na comarca do Salnés

AXENDA

Lugo

A Mariña

Concertos na Mariña lucense.

AXENDA

Home Axenda
Events Calendar help
Events for the
Saturday, 23 November 2019
timeless
  • Sumrrá  ::  Resto do mundo :: Europe Culture Season - Chengdu (China) 

  • Baiuca  ::  Península :: Monkey Week - Sevilla (España) 

  • Festifolc 2019  ::  comarca de Vigo :: Sociedade Cultural De portiva Atlántida de Matamá - Matamá (Vigo) 

00:00
12:00
13:00
  • 13:00  Día de Narón  ::  Ferrolterra :: Praza 23 de Novembro - Narón 

  • 13:00  The Xoubas  ::  comarca de Santiago :: Chocolate - Santiago de Compostela 

15:00
19:00
  • 19:00  Evento Solidario Contra a Violencia de Xénero  ::  comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña 

  • 19:00  Festival Homenaxe a Sabela  ::  O Eume :: Auditorio Municipal Alovi - As Pontes 

  • 19:00  Mielitza  ::  comarca de Santiago :: Museo das Peregrinacións e de Santiago - Santiago de Compostela 

  • 19:30  Moura  ::  Península :: Monkey Week. Casa Palacio Monasterio - Sevilla (España) 

  • 19:30  Rec Fest  ::  comarca da Coruña :: Coliseum A Coruña - A Coruña 

21:00
22:00
  • 22:00  Acordeireta  ::  comarca de Vigo :: Cafetería do CRACC - Coruxo (Vigo) 

  • 22:00  Man de Santo  ::  Ferrolterra :: Sala Ruído - Ferrol 

  • 22:30  Familia Caamagno  ::  comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense 

  • 22:30  Terbutalina + The Oddballs  ::  Península :: Fun House Music Bar - Madrid (España) 

  • 22:30  Óscar Fojo  ::  Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol 

23:00



Vindeiros Concertos:

Mar Xan 21 @21:30 - - Constenla, Qico e Sobrado + Zeltia - A Medusa Pub - Santiago de Compostela
Xov Xan 23 @20:15 - - Entre Soños - Edificio Multiusos - Monforte de Lemos
Ven Xan 24 - A Banda da Loba - La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
Ven Xan 24 @22:00 - - Stormseeds + Dagla - Sala Moon - Santiago de Compostela
Sab Xan 25 - Moon Cresta - Sala Master Club - Vigo
Sab Xan 25 @22:00 - - A Banda da Loba - Garufa Club - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Rebeliom do Inframundo - Sala Filomatic - A Coruña
Sab Xan 25 @22:00 - - Golpe Radikal - A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
Sab Xan 25 @22:00 - - Meu + Zurriagazo - O Buril - Sarria
Dom Xan 26 @18:00 - - Maianas - Casa da Cultura - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Xov Xan 30 - The Rapants - Sala Moon - Santiago de Compostela
Xov Xan 30 @21:00 - - Copa Turbo + Cuevas - Modus Vivendi - Santiago de Compostela

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto