Home Axenda
Events Calendar help
Events for the
Saturday, 27 November 2021
timeless
11:00
  • 11:30  Festigual  ::  comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Coruña 

12:00
  • 12:30  Almudena Janeiro  ::  comarca de Vigo :: Biblioteca Municipal Xosé Neira Vilas - Vigo 

  • 12:30  XV Aniversário Faísca  ::  comarca de Vigo :: Local Social Faísca - O Calvario, Lavadores 8Vigo) 

16:00
  • 16:00  Caamaño & Ameixeiras  ::  Dixital :: Facebook de Cultura 360 e/ou ligazón de Youtube do evento 

17:00
  • 17:00  Xoán Curiel  ::  comarca de Pontevedra :: Pazo da Cultura - Pontevedra 

18:00
  • 18:30  Caldo  ::  O Carballiño :: A Saleta - Boborás 

19:00
20:00
  • 20:00  Tanxugueiras  ::  comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Coruña 

21:00
  • 21:00  Sheila Patricia Trío  ::  comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela 

  • 21:30  Mileth + Cuélebre  ::  Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos) 

22:00



Vindeiros Concertos:

Sab Xan 29 @20:01 - - Foliada de Apoio - Entre A Recoveira e Ventos Vellos - Ribeira
Sab Xan 29 @21:00 - - Biribirlocke + Deleiba + Teima-SUSPENDIDO - Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Sab Xan 29 @22:00 - - Copa Turbo - A Casa Vella - A Torre, Campaña (Valga)
Sab Feb 05 - Los Jinetes del Trópico - Club 33 - Madrid (España)
Sab Feb 05 @19:15 - - Presentación 25 Anos Ruxindo-ADIADO - Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Sab Feb 05 @20:30 - - Belém Tajes - Peor para el Sol Bar - Madrid (España)
Ven Feb 11 - Guadi Galego - Sala Kubik - Vitoria-Gasteiz, Áraba (Euskal Herria)
Ven Feb 11 - Tandub - Sala Filomatic - A Coruña
Ven Feb 11 - Tecor Societário + Bule - CS Fuscalho - A Guarda
Ven Feb 11 @20:30 - - Sés - Auditorio de Galicia - Santiago de Compostela
Ven Feb 11 @20:30 - - Luar na Lubre - Teatro Ortega - Palencia (España)
Sab Feb 12 - Guadi Galego - Sala Stage Live - Bilbo, Bizkaia (Euskal Herria)

Atención! Este sitio usa cookies e tecnoloxías similares.

Facendo click en aceptar, estás dacordo co seu emprego

Acepto