Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
21:00 Chicharrón :: Ferrolterra :: Capela do Torrente Ballester - Lugo
22:00 Manu Kasoaparte :: comarca de Santiago :: Arume Café Bar Musical - Santiago de Compostela
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Loita Amada :: A :: San Jaume Sesoiiveres - Igualada, Barcelona (Catalunya)
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Reconquista da Vila de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
17:00 Serán Solidario x Palestina :: comarca de Vigo :: Multiusos de Redondela - Redondela
20:00 The Rapants :: A :: Sala Tizón - Xixón (Asturies)
20:30 Cantos de Taberna de Noia :: comarca de Noia :: Noia
21:00 Foliada Contra a Depredación Enerxética :: comarca de Pontevedra :: CS A Pedreira - Pontevedra
21:00 Foliadas Abertas do Pichel :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:00 Gran Serán de Beirán :: comarca de Vigo :: Torreiro da Festa - Beirán, Matamá (Vigo)
21:00 Mounqup + Jaunx + Fotocopia :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
22:30 Viruxe :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Reconquista da Vila de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
The Skarnivals-CANCELADO :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
XXVIII Festa do Queixo San Simón da Costa :: A Terra Chá :: Vilalba
10:00 VI Foliada dos Pepes :: A Ulloa :: Merlán (Palas de Rei)
11:00 4ª Fornada Tradicional e Fiadeiro :: Allariz-Maceda :: Xunqueira de Espadanedo
11:00 Festa da Gaita e Cantos de Taberna :: comarca de Arzúa ::
12:00 Festival Benéfico Ría Fest :: comarca de Noia :: Noia
16:00 Punk na Cabana :: Baixo Miño :: A Cabana - Tebra (Tomiño)
17:30 Celebrando a nosa Música e a nosa Literatura :: comarca da Coruña :: A Tobeira de Oza - A Coruña
18:00 2ª Edición dos Cantos Pequenos de Taberna :: Sarria :: Sarria
18:00 II Foliada de San Telmo-CANCELADA :: Baixo Miño :: Lateral da Área Panorámica - Tui
18:30 O Rabelo :: comarca da Coruña :: A Revolteira - A Coruña
19:00 Cantos de Bodega Manzaneda :: Terra de Trives :: Manzaneda
19:15 Serán en Peitieiros :: comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar)
20:00 Antía Muíño :: Comarca de Lugo :: Casa Museo Manuel María - Outeiro de Rei
20:00 Catuxa Salom :: A :: Auditorio Casa de la Cultura - A Veiga (Asturies)
20:00 III Foliada na Portela Vella :: comarca de Noia :: A Vila do Monte, Valadares (Outes)
20:30 Dioivo + Dios :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
20:30 Martelo :: A Mariña de Lugo :: A Sacabeira Café Cultural - Sargadelos (Cervo)
21:00 VIII Festa Aniversario Triskell :: comarca da Coruña :: Centro Multiusos - Armentón (Arteixo)
21:30 O Sonoro Maxín :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
21:30 Quinkillada :: Aturuxo - Bueu :: Aturuxo Bar - Bueu
22:00 Bule + Samesugas :: Mardigras - A Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Foliadas na Coruña :: comarca da Coruña :: Nave Donaire - A Grela, Viñas (A Coruña)
22:00 Loita Amada + Answer + Cerrado x Decepciones :: A :: Rock & Trini - Barcelona (Catalunya)
22:00 Serán de Calvos :: comarca de Vigo :: Casa Cultural - Calvos (Fornelos de Monte)
22:00 Sun Iou + Pauliña + Kris K DJ :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 XIX Serán Casino de Vilasobroso :: O Condado :: Casino de Vilasobroso - Vilasobroso (Mondariz)
22:30 Familia Caamagno :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
23:30 Manu Kasoaparte + Filophóbicas :: O Deza :: Cervecería La Beltane - Lalín
23:30 Zënzar :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 XI Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
Festas de San Telmo :: Baixo Miño :: Tui
Pascua de Padrón :: O Sar :: Padrón
Reconquista da Vila de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
XXVIII Festa do Queixo San Simón da Costa :: A Terra Chá :: Vilalba
21:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela