Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: Comarca de Lugo :: Capela de Santa María - Lugo
20:30 MJ Pérez :: comarca da Coruña :: Teatro As Torres de Santa Cruz - Liáns (Oleiros)
22:00 Bule + Klüte :: comarca de Santiago :: A Reixa Bar - Santiago de Compostela
Son Formas + Cecina de León :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Düsseldorf (Alemaña)
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Remscheld (Alemaña)
21:00 Carmen Rey-CANCELADO :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Son Formas + Cecina de León :: comarca de Vigo :: Sala Discotasca - Redondela
22:30 100 Foliada no Lar :: O Eume :: O Lar - As Pontes
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Meschede (Alemaña)
20:00 Xardín Desordenado :: comarca de Ourense :: Casa da Cultura Manuel María - Barbadás)
20:30 De Vacas :: comarca de Vigo :: Centro Cultural - O Porriño
20:30 Moura + Xhivä :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
20:30 Roi Casal :: comarca da Coruña :: Auditorio do Centro Cívico Cultural - Arteixo
20:30 Trilitrate :: comarca de Vigo :: Brewing Recors - Vigo
21:00 Ses :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:30 Hongo + Mano de Piedra + Martillo :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
21:30 II Edición de Cantos de Taberna de Marín :: O Morrazo :: Marín
21:30 Kúzlo Duse :: comarca de Santiago :: A Gramola Café - Santiago de Compostela
22:00 Adhara & Ritman :: comarca da Coruña :: Baba Bar - A Coruña
22:00 Argallada + Fondo Norte :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
22:00 High Paw e Mr. Mou :: comarca de Ourense :: El Pueblo café Cultural - Ourense
22:00 Revoluçom Dançada :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Son Formas + Cecina de León :: comarca de Vigo :: Café Uf - Vigo
22:00 Tanxedoras :: comarca de Vigo :: Cafetería do CRACC - Coruxo (Vigo)
22:30 Tiruleque :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
23:00 Tenue + Liquen :: Comarca de Lugo :: El Diablo Bar - Lugo
23:30 Berlai :: Terra de Melide :: A Fundación Bowling - Melide
23:30 Carmen Rey :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
23:30 Oh! Ayatollah+ Ataque Escampe :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
Andoa :: comarca de Vigo :: Cervexería Nós - Vigo
Gala 16M X 8M :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
Son Formas + Cecina de León :: Comarca de Lugo :: O Furancho Folk-Rock - Lugo
16:00 Mareira Fest 2018 :: comarca da Coruña :: Sala O Túnel - A Coruña
19:00 Gala Premios Meca da Igualdade :: O Salnés :: Casa da Cultura Manuel Lueiro Rey - O Grove
21:00 II Serán de Soutelo de Montes :: Tabeirós - Terra de Montes :: Salón de Actos do Colexio - Soutelo de Montes, Madalena de Montes (Forcarei)
21:00 Matrioskas :: Ferrolterra :: Auditorio Municipal - Cedeira
21:30 Terbutalina + Boyanka Kostova + Copa Turbo :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:00 Brinkadelia Troupe :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Kúzlo Duse :: comarca de Pontevedra :: Bar Diaño - Pontevedra
22:30 Habelas Hainas + Voodoo :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:30 Manolo Bacalhau :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Monoulious DOP :: Sarria :: Asociación Cultural Rúa da Música - Sarria
23:00 Tiruleque :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
23:30 A Compañía do Ruído :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:55 Cuarta Xusta :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 V Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: Sala JJ - Ponteareas
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Sankt Augustin (Alemaña)
13:00 Tres Pesos :: comarca de Santiago :: Restaurante A Marela - Santiago de Compostela
18:00 Sofía Espiñeira :: comarca da Coruña :: O Recuncho de Esmeralda - A Coruña
19:00 6º Memorial Moxenas :: comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo)
19:00 Homenaxe a Antón Varela "Tonecho" :: Ferrolterra :: Teatro Jofre - Ferrol
20:00 Feminino Plural :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
20:30 Loiros :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela