Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Internacional de Percusión 2018 :: O Deza :: Agolada
Carlos Núñez :: comarca de Noia :: Igrexa de San Martiño de Noia - Noia
Festas do Apóstolo 2018 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Internacional de Percusión 2018 :: O Deza :: Agolada
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
20:00 Najla Shami + Anxo Moure & Servando Barreiro :: Baixo Miño :: Explanada do Horizonte - O Rosal
21:30 SonDaRúa :: comarca de Ourense :: Praza San Marcial - Ourense
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Internacional de Percusión 2018 :: O Deza :: Agolada
LXVI Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
Tanxugueiras :: O Salnés :: Naútico de San Vicente - San Vicente do Mar, San Vicente do Grove (O Grove)
12:00 Paco Nogueiras :: Terra de Soneira :: Semana Cultural - Zas
21:30 Lamprea Explosiva + Spirits :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
21:30 Najla Shami + Celso Fernández Sanmartín :: Baixo Miño :: Eira do Convento de Santa María de Oia - Oia
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
LXVI Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
Minguante :: comarca de Santiago :: Izakaya Markesa - Santiago de Compostela
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
SonRías Baixas 2018 :: O Morrazo :: Bueu
20:00 Caxade :: O Salnés :: Praza do Con - Cambados
20:30 Banda Xangai :: O Salnés :: Bodegas Martín Códax - Cambados
21:00 Antón Ke :: comarca de Vigo :: CSCD As Pedriñas - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:00 The Turre´s Band :: comarca de Vigo :: A Nova Regueira - Salceda de Caselas
21:00 XXVII Contubernio Tabernario :: comarca de Vigo :: O Batallón Baiuca - Vigo
21:30 Horse Stealers :: comarca de Santiago :: Fuco Lois - Santiago de Compostela
22:00 Tecor Societário + Bule :: O Eume :: Lúas Cheas na Real - Pontedeume
22:30 Fanfarria Taquikardia :: comarca de Ourense :: Praza de San Martiño - Ourense
22:30 Mercedes Peón :: comarca da Coruña :: Praza de María Pita - A Crouña
23:30 Talabarte :: Bergantiños :: A Ventana Gastro Bar - Laxe
4º Ciclo de Músicas de Sofá :: O Carballiño :: O Carballiño
Discalz@s polo Festival :: Ferrolterra :: Cedeira
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Galifornia Beat :: Baixo Miño :: Porto de A Guarda - A Guarda
LXVI Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
Música na Rúa 8 :: Terra de Lemos :: Escairón, Vilasante (O Saviñao)
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
O Sarxento de Ferro :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
Rock in Cambre :: comarca da Coruña :: Cambre
Romería Vikinga no Mesón A Rúa :: Caldas :: Mesón A Rúa - Catoira
SonRías Baixas 2018 :: O Morrazo :: Bueu
XV Castelo Rock :: comarca de Muros :: Muros
XXXIX Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
XXXV Festa da Carballeira :: Terra de Soneira :: Carballeira de Zas - Zas
XXXVIII Festival Folclórico Internacional do Emigrante :: A Mariña de Lugo :: San Miguel de Reinante (Barreiros)
18:30 Festa IV Aniversario Arca da Noe :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
20:30 Clara Pino & Pablo Vidal e Sabela Dacal :: O Salnés :: Xardíns da Biblioteca Municipal Luis Rei - Cambados
21:00 Fernando Barroso e Margarida Mariño ft. Celina da Piedade :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
21:30 Oh! Ayatollah :: comarca de Pontevedra :: Centro Cultural Xaime Illa - Raxó (Poio)
21:30 VIII Millarock :: comarca de Santiago :: O Milladoiro, Biduído (Ames)
22:00 Festa Celta :: Meira ::
22:00 Radio Cos :: Terra de Melide :: Praza do Convento - Melide
22:30 Mounqup :: O Deza :: Parque do Auditorio - Lalín
22:30 Sheila Patricia :: A Paradanta :: Praza Maior - A Cañiza
23:00 Brúa :: A Mariña de Lugo :: Camping A Gaivota - Barreiros
23:00 O Sonoro Maxín + Tiruleque :: O Condado :: Feira do Viño - As Neves
23:30 Susana Seivane :: O Deza :: Rúa Aviador Gumersindo Areán - Rodeiro
17º Ribeira Sacra Festival. Patrimonio :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
4º Ciclo de Músicas de Sofá :: O Carballiño :: O Carballiño
Carlos Núñez :: Verín :: Castelo de Monterrei - Monterrei
Discalz@s polo Festival :: Ferrolterra :: Cedeira
Festipousa :: A Paradanta :: Augas Férreas - A Cañiza
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festorro :: comarca da Coruña :: Orro (Culleredo)
Galifornia Beat :: Baixo Miño :: Porto de A Guarda - A Guarda
LXVI Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
Minguante :: O Salnés :: Camping Paisaxe - O Grove
Música na Rúa 8 :: Terra de Lemos :: Escairón, Vilasante (O Saviñao)
Noites de Jazz Festival :: A Barbanza :: Praza Rafael Dieste - Rianxo
Os Amigos dos Músicos :: A Mariña de Lugo :: Festa do Bonito - Burela
Rock in Cambre :: comarca da Coruña :: Cambre
Romería Vikinga no Mesón A Rúa :: Caldas :: Mesón A Rúa - Catoira
SonRías Baixas 2018 :: O Morrazo :: Bueu
Tanxugueiras :: O Ribeiro :: A Arnoia Viva - A Arnoia
XIX Festival Folk na Praia Fluvial :: comarca de Vigo :: Praia Fluvial - Fornelos de Montes
XV Castelo Rock :: comarca de Muros :: Muros
XXXIX Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
XXXV Festa da Carballeira :: Terra de Soneira :: Carballeira de Zas - Zas
XXXVIII Festival Folclórico Internacional do Emigrante :: A Mariña de Lugo :: San Miguel de Reinante (Barreiros)
Xira de Santa Cruz :: A Mariña de Lugo :: Ribadeo
21:00 Baiuca :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
21:00 O "Narf" Nunha Flor :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
21:30 Berete Rock VII :: comarca de Vigo :: Paseo Marítimo - Chapela (Redondela)
22:00 Aló Django :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Irmandades do Falo :: A Terra Chá :: Praza de Santa María - Vilalba
22:30 Davide Salvado :: O Condado :: Mondariz
22:30 Roi Casal :: A Paradanta :: Praza Maior - A Cañiza
23:00 Carqueixa Rock & Folk :: Verín :: Souteliño, Laza (Laza)
23:00 Treixadura :: Terra de Lemos :: Praza Maior - Escairón , Vilasante (O Saviñao)
23:55 Vikinsons :: Caldas :: Explanada da Praia Fluvial - Catoira
17º Ribeira Sacra Festival. Patrimonio :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Carlos Núñez :: comarca de Ourense :: Mosteiro de Santo Estevo de Ribas de Sil - Ribas de Sil (Nogueiras de Ramuín)
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festorro :: comarca da Coruña :: Orro (Culleredo)
LXVI Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
MJ Pérez :: Baixo Miño :: A Guarda
Música na Rúa 8 :: Terra de Lemos :: Escairón, Vilasante (O Saviñao)
XXXIX Festival de Pardiñas :: A Terra Chá :: Pardiñas, Lagostelle (Guitiriz)
Xira de Santa Cruz :: A Mariña de Lugo :: Ribadeo
13:00 De Vacas :: O Condado :: Praza de España - Mondariz
13:00 O Sonoro Maxín :: A Barbanza :: Rúa de Abaixo - Rianxo
13:00 Voodoo :: A Barbanza :: Praza de Vigo - Ribeira
19:30 A Banda da Loba :: Ferrolterra :: Paruqe da Praia da Froxueira - Valdoviño
22:15 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: A Barbanza :: Praza de España - Ribeira
22:30 Roi Casal :: Caldas :: Alameda do Concello - Catoira
22:30 Tanxugueiras :: A Mariña de Lugo :: Eido Dourado - San Miguel de Reinante (Barreiros)
23:00 Treixadura :: O Ribeiro :: Festa do Pemento - A Arnoia