Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
13:00 Feirón Mariñeiro :: A Barbanza :: Rianxo
18:00 Paco Nogueiras :: O Ribeiro :: Biblioteca Pública Municipal - Leiro
21:00 Manuel Gutiérrez Trío :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Canteira Fest :: comarca de Pontevedra :: Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa)
Festa das Dores 2019 :: O Deza :: Lalín
Guadalupe 2019 :: A Barbanza :: Rianxo
II Caudal Fest :: Comarca de Lugo :: Xardíns do Pazo de Feiras e Congresos - Lugo
Rianxo on Fire :: A Barbanza :: Praza da Igrexa - Rianxo
19:30 Festival Música Rebelde :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
20:00 Guadi Galego :: comarca da Coruña :: Librería Moito Conto - A Coruña
20:30 Raiceira :: Comarca de Lugo :: Capela de Santa María - Lugo
21:00 Luar na Lubre-ADIADO :: Allariz-Maceda :: Mosteiro de Santa María de Xunqueira de Espadanedo - Xunqueira de Espadanedo
21:30 Dakidarría + Banda Crebinsky :: comarca de Vigo :: Festas do Cristo - O Porriño
22:30 Ames Jazz :: comarca de Santiago :: Pazo da Peregrina - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Barbeira Sea Son Fest :: comarca de Vigo :: Praia de Barbeira - Baiona
Canteira Fest :: comarca de Pontevedra :: Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa)
Festa das Dores 2019 :: O Deza :: Lalín
II Caudal Fest :: Comarca de Lugo :: Xardíns do Pazo de Feiras e Congresos - Lugo
12:00 III Son Labrego :: Comarca de Lugo :: Centro Social A Chave das Noces - Montecubeiro (Castroverde)
13:00 Rock is Dead Fest 2019 :: comarca de Santiago :: Parque de Belvís - Santiago de Compostela
13:00 V Festa do Pan de Millo e Ovo de Cotobade :: comarca de Pontevedra :: Campo da Festa - Tenorio (Cerdedo-Cotobade)
13:00 Xerock :: comarca da Coruña :: Praza María Pita - A Coruña
17:00 LII Concurso de Gaitas do País :: O Condado :: Auditorio Municipal - Ponteareas
18:00 Feito na Casa Fest :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
18:30 A Gramola Gominola :: comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Coruña
20:30 Copa Turbo + Giuseppe :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
21:00 Serán da Maía :: comarca de Santiago :: Pazo da Peregrina - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
21:30 Festa Chau Vrau :: Allariz-Maceda :: Lucecú - Allariz
22:00 Chané na Habana :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
22:30 Cristian Silva :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
Festa das Dores 2019 :: O Deza :: Lalín
12:00 Cantada de Outono :: O Morrazo :: Cangas
18:30 - 20:00 Dakidarría :: O Morrazo :: La Caracola de Cabo Home - Donón, O Hío (Cangas)
19:00 Pelepau :: Baixo Miño :: Santa María de Oia (Oia)