Ortiga :: O Salnés :: Atlantic Fest - Vilagarcía de Arousa
21:00 Pauliña :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
Guadi Galego :: comarca de Santiago :: O Son do Camiño, Monte do Gozo - San Marcos, Bando (Santiago de Compostela)
Festival das Carrilanas :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
Vive Nigrán Picnic Pop Festival :: comarca de Vigo :: Nigrán
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Con Voz de Muller :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Festival das Carrilanas :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
Noites á Fresca :: Ferrolterra :: A Magnolia - Xuvia (Narón)
Sabela + Xoel López + Andrés Suárez :: comarca de Santiago :: O Son do Camiño - San Marcos, Bando (Santiago de Compostela)
Vive Nigrán Picnic Pop Festival :: comarca de Vigo :: Nigrán
20:00 Baiuca :: A :: Terraza da Muralla de El Batel - Cartagena, Murcia (España)
21:00 MJ Pérez :: comarca de Fisterra :: Porto de Fisterra - Fisterra
21:30 Os Carunchos :: comarca de Vigo :: Alameda Rosalía de Castro - Chapela (Redondela)
22:00 Manoele de Felisa :: A Barbanza :: Porto de Aguiño - Aguiño (Ribeira)
22:00 Storrentos :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 Sés + Adhara & Ritman :: A Barcala :: Patio Interior CEIP O Coto - Negreira
23:30 O Cadelo Lunático :: Bergantiños :: A Ventana - Laxe
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Con Voz de Muller :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Festival das Carrilanas :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
Limia Sonora :: A Limia :: Praza Carlos Casares - Xinzo de Limia
Minguante :: comarca de Muros :: Camping Os Castros - Baroña (Porto do Son)
Noites á Fresca :: Ferrolterra :: A Magnolia - Xuvia (Narón)
Orballo Cultural :: Bergantiños :: Igrexa de Mens - Mens (Malpica de Bergantiños)
Pasarrúas :: O Eume :: As Pontes
Vive Nigrán Picnic Pop Festival :: comarca de Vigo :: Nigrán
XXIX Feira do Viño do Rosal :: Baixo Miño :: O Rosal
11:00 Festival Abride a Fiestra 2021 :: O Sar :: Casa Museo de Rosalía - A Matanza, Iria Flavia (Padrón)
12:00 Os Ruidosos de Tangaraño :: comarca de Vigo :: Exteriores do Centro Dotacional - Torroso (Mos)
12:00 Trío Motobomba :: comarca de Vigo :: Espaço Vivo - Fixón, Negros (Redondela)
12:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: O Eume :: Santa María das Pontes (As Pontes)
19:00 Cé Orquestra Pantasma :: comarca de Vigo :: Local Social Matadoiro 13-14 - Salceda de Caselas
19:30 Son Trío :: Baixo Miño :: Mosteiro de Santa María de Oia - Oia (Oia)
20:00 Guezos + Isidro Vidal :: O Carballiño :: Praza da Veracruz - O Carballiño
20:00 Mamá Cabra :: comarca de Ordes :: Piscinas de Xanceda - Xanceda (Mesía)
20:00 Rosa Cedrón e Emilio Rúa :: O Deza :: Illas de Gres - GRes (Vila de Cruces)
20:00 The Lákazans :: Terra de Caldelas :: Adega Icatú - Teimende, Parada de Sil (Parada de Sil)
20:00 Uxía Lambona e aBanda Molona :: comarca de Vigo :: Rúa Urzáiz e Gregorio Espino - Vigo
20:00 Uxía e Sérgio Tannus :: A :: Auditorio Príncipe Felipe - Uviéu (Asturies)
20:00 VI Ruada da Patria :: comarca de Vigo :: Praza da Pedra - Vigo
21:30 Óscar Ibáñez & Tribo :: Verín :: Castelo de Monterrei - Monterrei
22:00 Rock & Autor :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
22:30 Guadi Galego :: comarca de Vigo :: Praza do Concello - Salceda de Caselas
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
Con Voz de Muller :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Festival das Carrilanas :: comarca de Muros :: Esteiro (Muros)
Limia Sonora :: A Limia :: Praza Carlos Casares - Xinzo de Limia
Orballo Cultural :: Bergantiños :: Igrexa de Mens - Mens (Malpica de Bergantiños)
Pasarrúas :: O Eume :: As Pontes
XXIX Feira do Viño do Rosal :: Baixo Miño :: O Rosal
12:30 Lydia Botana + Mad Martín Trío :: Ferrolterra :: Rúa Francisco Pizarro - A Solaina, Narón (Narón)
14:00 Blues do País :: A Barcala :: Cabanas (A Baña)
18:00 Summrá :: A :: Theatro Circo - Braga (Portugal)
19:30 A Pedreira :: A :: Auditorio Jardim - Peso da Régua, Vila Real (Portugal)
21:00 Luar Na Lubre :: A :: Praza de Touros Histórica - El Burgo de Osma, Soria (España)
21:00 Roi Casal :: Caldas :: Praia Fluvial de Vilarello - Vilarello, Cordeiro (Valga)
21:30 Arxe :: comarca de Vigo :: Alameda Castelao - Redondela
21:30 Manoele de Felisa :: O Morrazo :: Parque Eguren - Marín
23:00 O Sonoro Maxín :: A Limia :: Praza Carlos Casares - Xinzo de Limia