Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Tanxugueiras :: A :: La Mar de Músicas - Cartaxena, Murcia (España)
12:00 Tanxugueiras :: A :: Terraza Real Club de Regatas - Cartagena, Murcia (España)
20:00 Pakolas :: A Mariña de Lugo :: Parque San Francisco - Ribadeo
22:00 Xan Campos Trío :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Rilo & Penadique :: comarca de Santiago :: Museo do Pobo Galego - Santiago de Compostela
19:00 Pakolas :: comarca de Vigo :: Praza da Pedra - Vigo
23:00 Ith :: Allariz-Maceda :: Parque Ansuíña - Baños de Molgas
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Rilo & Penadique :: comarca de Santiago :: Museo do Pobo Galego - Santiago de Compostela
XXVII Festival Folclórico de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
12:00 Herba Grileira :: comarca de Arzúa :: Arzúa
21:00 Davide Salvado :: Tabeirós - Terra de Montes :: Casa do Lagoeiro - A Estrada
21:00 Sés :: Ferrolterra :: Praza do Concello - Fene
21:00 Zeltia e Irevire :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:30 A Gramola Gominola :: O Sar :: Auditorio Municipal - Padrón
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Santiaguiño do Monte-CANCELADO :: O Sar :: OSantiaguiño do Monte, Padrón (Padrón)
Festival Loro Facu :: comarca de Betanzos :: Miño
XXVII Festival Folclórico de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
19:00 Golfiños :: comarca de Vigo :: Praza da Lagoa - Navia (Vigo)
19:00 Pakolas :: comarca da Coruña :: Parque do Graxal - O Graxal, O Temple (Cambre)
20:00 Acordeireta :: comarca de Vigo :: Terreos da Radio Costeira - Saiáns (Vigo)
20:30 As Efémeras :: comarca de Vigo :: Bar Nando - Chapela (Redondela)
20:30 Día da Matria-ADIADO :: comarca de Pontevedra :: Xardíns de Rosalía de Castro - Poio
21:00 The Teta´s Van :: Ferrolterra :: Praza do Alcalde Ramón José Souto González - Fene
21:00 Zeltia e Irevire :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
21:30 Xoana :: O Morrazo :: Casa da Aldea - Meiro (Bueu)
22:00 Laura LaMontagne & Pico Amperio + Sheila Patricia-ADIADO :: comarca de Vigo :: Peirao de Arcade- Arcade (Soutomaior)
22:30 Manoele de Felisa-APRAZADO :: A Paradanta :: Praza Mestre Cerviño - Covelo
22:30 Monoulious DOP :: comarca de Noia :: Horta do Muíño - A Serra de Outes, Outes (Outes)
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Santiaguiño do Monte-CANCELADO :: O Sar :: OSantiaguiño do Monte, Padrón (Padrón)
Festival Loro Facu :: comarca de Betanzos :: Miño
III Foliada Antelana :: A Limia :: Alameda do Toural - Xinzo de Limia
Orballo Cultural :: Bergantiños :: EcoMuseo Forno do Forte - Buño (Malpica de Bergantiños)
XXVII Festival Folclórico de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
10:30 Sacra Festival :: Chantada :: Adegas Amedo - Tarrío, San Fiz de Asma (Chantada)
11:27 Festa da Dorna. LXXIII Sinjladura :: A Barbanza :: Ribeira
12:30 A Gramola Gominola :: comarca de Ordes :: Patio Santa María - As Pontes
21:00 Festicultores :: Quiroga :: Quiroga
21:00 Festival Infantil VIII Festival de Música e Danza Tradicional Aturuxos ao Son Da Ría :: O Morrazo :: Explanada Naves de Ojea - Cangas
21:00 Leilía + Os Carunchos :: Baixo Miño :: Praza do Calvario - O Rosal
21:00 Pelepau + Quenindiole :: O Eume :: Patio Santa María - As Pontes
21:00 Sergio Tannus :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana (Sandiás)
22:00 A Gramola Gominola :: Baixo Miño :: Paseo Fluvial - Tui
22:00 Minguante :: A Mariña de Lugo :: Camping Rinlo - Rinlo (Ribadeo)
22:00 Pauliña + A Banda de Balbina :: A Paradanta :: Praza Mestre Cerviño - Covelo
22:30 Momboi-ADIADO :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
22:30 XVI Jornada de Rebeliom Juvenil-ADIADO :: comarca de Santiago :: Parque de Belvís - Santiago de Compostela
22:30 Óscar Ibáñez & Tribo :: A Barbanza :: Rianxo
23:00 A Banda da Loba :: Allariz-Maceda :: Festival Internacional de Xardíns - Allariz
23:00 The Teta´s Van :: Allariz-Maceda :: A Cervexería - Maceda
Festas do Apóstolo 2021 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas do Santiaguiño do Monte-CANCELADO :: O Sar :: OSantiaguiño do Monte, Padrón (Padrón)
Festival Loro Facu :: comarca de Betanzos :: Miño
III Foliada Antelana :: A Limia :: Alameda do Toural - Xinzo de Limia
Pasarrúas :: O Eume :: As Pontes
Sés :: comarca de Vigo :: Redondela
XXVII Festival Folclórico de Vigo :: comarca de Vigo :: Vigo
12:30 Sérgio Tannus + Emilia y Pablo :: Ferrolterra :: Rúa da Mariña Española - Narón
18:00 Coanhadeira :: A Limia :: Espazo Carabuñas - Vilar de Santos
20:00 Concertos do Viño :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Crega - Barro
20:00 Festicultores :: Ferrolterra :: Valdoviño
20:00 Xoán Curiel e Iris Gey :: comarca de Fisterra :: Igrexa de San Xián de Moraime - Moraime (Muxía)
20:30 Pakolas :: Quiroga :: Exterior Auditorio Municipal - Quiroga
21:30 Budiño-APRAZADO :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
22:00 Manoele de Felisa :: O Salnés :: Praza dos Barcos - Sanxenxo