AXENDA
GZMÚSICA TV
CARTAFOL
DESCARGAS
Comezo
Actualidade
Back
Grupos
Festivais
Entrevistas
Cultura
Críticas
Back
Discos
Concertos
Festivais
Opinión
GZmúsica TV
Back
Ao vivo
Entrevistas
GZmúsica TV Temporada 6 (2020-2023)
GZmúsica TV Temporada 5 (2017)
GZmúsica TV Temporada 4 (2016)
GZmúsica TV Temporada 3 (2015)
GZmúsica TV Temporada 2 (2014)
GZmúsica TV Temporada 1 (2013)
Videoclips
Back
Electrónica
Punk
Rock
Ska-Reggae
Trad-Folk
Blues
Músicas Urbanas
Infantil
Jazz
Metal
Músicas do Mundo
Pop-Indie
Nós
Back
Quen Somos
Acceso
Axenda
decembro 2019
seg
ter
cua
qui
sex
sáb
dom
25
26
27
28
29
30
1
Sunday, 1 December 2019
Culturgal 2019
18:30 15º Ciclo Coros ...
19:30 Oîma
20:00 De Vacas
2
Monday, 2 December 2019
3
Tuesday, 3 December 2019
4
Wednesday, 4 December 2019
18:30 De Vacas
5
Thursday, 5 December 2019
III Aniversario ...
19:30 The Lákazans
20:30 Dani Barreiro & ...
20:30 Tanxugueiras
21:00 II Semana da Mú ...
21:30 Fonogenia
21:30 Ortiga
21:30 Vozes Rebeldes ...
22:00 Pablo Sax & Lar ...
23:00 Fillos do Estra ...
23:00 Pepe Vaamonde T ...
23:30 Os Bugis
6
Friday, 6 December 2019
III Aniversario ...
V Foliada da Fo ...
17:00 Cabos Soltos
18:30 Uxía Lambona e ...
19:30 Estouciñando
20:00 Lume + Koroiev
20:30 Innopiah + Patr ...
21:00 V Concerto Home ...
21:30 Os John Deeres ...
22:00 Banda Xangai + ...
22:00 Brinkadelia Tro ...
22:00 Display of Powe ...
22:00 Oîma
22:30 Iria Estévez e ...
22:30 MJ Pérez e Aile ...
7
Saturday, 7 December 2019
III Aniversario ...
Os Bugis
V Foliada da Fo ...
13:00 Dani Barreiro & ...
13:00 Encontro Punkis ...
13:00 Su Garrido Pomb ...
20:00 Tatán Chapeu
20:30 Nao + Rebeliom ...
21:00 IX Fía e Baile ...
22:00 Lume + Koroiev
22:00 Modulador de On ...
22:00 Sérgio Tannus & ...
22:00 Zoelas
22:30 Dani Barreiro & ...
22:30 Farrapos de Gha ...
8
Sunday, 8 December 2019
Nelson Quinteir ...
17:00 Encrucillada
20:00 Sumrrá
9
Monday, 9 December 2019
10
Tuesday, 10 December 2019
11
Wednesday, 11 December 2019
12:30 Xacobe Martínez ...
22:30 A Banda das Cre ...
12
Thursday, 12 December 2019
11:00 Xacobe Martínez ...
19:00 Factoría de Sub ...
21:00 Lulavai
21:30 Pan Sen Frontei ...
22:00 Flow do Toxo + ...
13
Friday, 13 December 2019
1º Aniversario ...
11:00 Xacobe Martínez ...
20:00 Gonzalo Caride ...
20:00 Tenue + Salvaje ...
20:30 Guadi Galego
21:00 Alejandro Varga ...
21:00 Foliada Aberta
21:30 Flow do Toxo + ...
22:00 Lorena Pinheiro ...
22:00 Os Vacalouras + ...
23:00 Dani Barreiro & ...
23:00 Factoría de Sub ...
23:30 The Lákazans
23:55 Pauliña
14
Saturday, 14 December 2019
1º Aniversario ...
12:30 Cuarteto Caramu ...
13:00 Dani Barreiro & ...
13:00 Oh! Ayatollah
13:00 The Lelli Kelly ...
17:00 Solpor Son
18:00 Festival de Nad ...
18:00 Pakolas
18:30 Mamá Cabra
19:00 Xabier Díaz e A ...
19:30 Foliada de Outo ...
20:30 Foliada Solidar ...
21:00 Tanxugueiras
21:30 Rebumbio Specia ...
21:30 Vatapá Quinteto ...
15
Sunday, 15 December 2019
1º Aniversario ...
11:00 I Achegasons
12:00 Mamá Cabra
18:00 Pakolas
20:00 Sumrrá
16
Monday, 16 December 2019
17
Tuesday, 17 December 2019
20:00 Lucerío. Homena ...
18
Wednesday, 18 December 2019
19:00 Baiuca + Ortiga ...
22:30 A Banda das Cre ...
19
Thursday, 19 December 2019
Ciclicka
Mandrilón
Mercedes Máis E ...
XIV Festival Re ...
11:30 Xacobe Martínez ...
21:00 Aló Django
21:00 Pauliña
22:00 Laura Montagne ...
22:00 TNT Band + O´Le ...
22:00 Zigoto Sound Pa ...
20
Friday, 20 December 2019
8º Mercado da E ...
Ciclicka
Los JInetes del ...
XIV Festival Re ...
10:30 Xacobe Martínez ...
13:30 Dani Barreiro & ...
16:00 Xacobe Martínez ...
18:00 Ruada do Apalpa ...
19:00 A Gramola Gomin ...
19:30 Uxía Lambona e ...
20:00 Espiño + Tomás ...
20:30 Cantos de Taber ...
20:30 VII Aluméame
22:00 Caldo
22:30 Bátega
21
Saturday, 21 December 2019
8º Mercado da E ...
Ciclicka
Foolmakers + Ch ...
Los JInetes del ...
XIV Festival Re ...
12:00 Modulador de On ...
12:00 O´Leo de Matamá ...
12:30 Dani Barreiro & ...
13:30 Os Diplomáitcos ...
16:30 Benvida ao Apal ...
16:30 Músculo! + Elba ...
17:00 Ruada do Apalpa ...
18:00 Cantigas e Agar ...
18:30 Gala Solidaria ...
19:00 Roi Casal
22
Sunday, 22 December 2019
8º Mercado da E ...
Ciclicka
XIV Festival Re ...
13:00 Otero e Romero, ...
17:30 Foliada Xironsa ...
18:00 A Gramola Gomin ...
18:00 Uxía Lambona e ...
19:00 Dani & Kids
19:00 Festival de Nad ...
19:00 Jam de Coros
20:00 Luis Emilio Bat ...
20:00 Sumrrá
23
Monday, 23 December 2019
Ciclicka
24
Tuesday, 24 December 2019
Ciclicka
13:00 Dani Barreiro & ...
25
Wednesday, 25 December 2019
26
Thursday, 26 December 2019
17:00 Uxía Lambona e ...
19:30 Ortiga + Auto S ...
22:00 Elephants Yard ...
22:30 Oîma
27
Friday, 27 December 2019
Los Jinetes del ...
17:00 A Gramola Gomin ...
18:00 Festa Aniversar ...
19:00 Dani Barreiro & ...
20:00 Andrea Rey e Al ...
20:00 Turnes & Casque ...
20:30 Leilía
20:30 Xabier Díaz e A ...
21:00 Dequenvessendo
21:00 Qué Onda! Fest
21:30 Foliada de Deze ...
22:00 Ela e Dylan
22:00 Fabeiro + Luix ...
23:30 O´Leo de Matamá ...
23:50 Dani Barreiro & ...
28
Saturday, 28 December 2019
The Rapants
13:15 Oradaladou
18:00 OCT Ultreia + B ...
19:00 Cantares de Bri ...
19:00 Roi Casal
19:30 María Fumaça
20:00 Alberto Vilas. ...
20:00 Apalpador Fest ...
20:00 Cantigas e Agar ...
20:30 De Vacas
20:30 Gala Solidaria ...
20:30 Leilía
20:30 Somos Nos + Cro ...
21:30 Concerto III An ...
22:00 Ataque Escampe
29
Sunday, 29 December 2019
Aliaxe
12:00 Foliada Despedi ...
13:00 Samu Acaracán e ...
17:00 Ruada do Apalpa ...
19:00 Guadi Galego
20:00 Diagonismos
20:00 Sumrrá
30
Monday, 30 December 2019
17:00 Oradaladou
22:00 19 Festa Aniver ...
31
Tuesday, 31 December 2019
12:30 Pauliña
23:55 Os Bugis
1
2
3
4
5
A
Galiza
Todos os concertos de Galiza.
All Categories ...
Show events from all categories