AXENDA
GZMÚSICA TV
CARTAFOL
DESCARGAS
Comezo
Actualidade
Back
Grupos
Festivais
Entrevistas
Cultura
Críticas
Back
Discos
Concertos
Festivais
Opinión
GZmúsica TV
Back
Ao vivo
Entrevistas
GZmúsica TV Temporada 6 (2020-2023)
GZmúsica TV Temporada 5 (2017)
GZmúsica TV Temporada 4 (2016)
GZmúsica TV Temporada 3 (2015)
GZmúsica TV Temporada 2 (2014)
GZmúsica TV Temporada 1 (2013)
Videoclips
Back
Electrónica
Punk
Rock
Ska-Reggae
Trad-Folk
Blues
Músicas Urbanas
Infantil
Jazz
Metal
Músicas do Mundo
Pop-Indie
Nós
Back
Quen Somos
Acceso
Axenda
marzo 2019
seg
ter
cua
qui
sex
sáb
dom
25
26
27
28
1
Friday, 1 March 2019
19:00 Fanfarria Taqui ...
20:00 15º VenRespirar ...
21:00 Foliada nas Poz ...
21:00 Tenue + Reclusi ...
22:00 Thee Blind Crow ...
22:30 Repica Coruña
23:00 Andoa
23:00 Nao + Milhomes
23:00 Pardal na Rúa
23:55 Os Estalotes
2
Saturday, 2 March 2019
39ª Feira do Gr ...
Sheila Patricia ...
XVI Festival Ta ...
19:00 Pesdelán
20:30 Os Demos do Bur ...
21:00 Tenue + Habak
22:00 Festa 14º Anive ...
22:00 Sulf-Atär + Kun ...
23:55 Brassica Rapa
23:55 Liquen + Julixo ...
23:59 Zurrumalla
3
Sunday, 3 March 2019
39ª Feira do Gr ...
13:00 Trezklowsky
18:00 Brassica Rapa
19:30 Fanfarria Taqui ...
20:00 Mónica de Nut e ...
20:30 Sumrrá
21:00 Thee Boas + Sun ...
4
Monday, 4 March 2019
17:30 A Gramola Gomin ...
19:00 Brassica Rapa
20:30 Fanfarria Taqui ...
23:55 Trompas de Farl ...
5
Tuesday, 5 March 2019
17:00 Brassica Rapa
18:00 Fanfarria Taqui ...
20:00 Pesdelán
6
Wednesday, 6 March 2019
7
Thursday, 7 March 2019
Andrés Penabad
21:00 Andrés Penabad ...
8
Friday, 8 March 2019
MJ Pérez
21:00 Mulleres con Vo ...
22:00 Susana Seivane
9
Saturday, 9 March 2019
Festival do Que ...
Pauliña
18:00 Xornadas de Cul ...
20:00 Brassica Rapa
20:00 Emilio Rúa
20:00 Mounqup
20:30 Enredadas
21:00 Roi Casal
22:00 Ith + MJ Pérez
22:30 Nao
23:55 VI Concurso de ...
10
Sunday, 10 March 2019
Festival do Que ...
13:00 Sheila Patricia ...
17:00 Festival de Inv ...
20:30 Sumrrá
11
Monday, 11 March 2019
12
Tuesday, 12 March 2019
21:30 Sheila Patricia ...
13
Wednesday, 13 March 2019
22:30 A Banda das Cre ...
14
Thursday, 14 March 2019
Flow do Toxo
20:30 Cinta Adhesiva ...
15
Friday, 15 March 2019
Flow do Toxo
IV Galicia Meta ...
Idus Martii
20:30 Ses
21:00 Budiño
21:00 Talabarte e Dom ...
22:00 Ezetaerre
22:00 Project Five
22:00 Raiceira
22:00 Tralo-Valo + La ...
22:30 Comando Curuxás ...
22:30 Nao + Meu
22:30 The Lákazans
16
Saturday, 16 March 2019
IV Galicia Meta ...
Idus Martii
10:30 IV Feira do Dis ...
12:00 Festa 16º Anive ...
13:00 Barbitúricos
13:00 IV Son Cervexei ...
13:00 Miguel Alonso
18:00 Festival Solida ...
20:00 Festa VIII Aniv ...
20:00 XXXI Homenaxe a ...
20:30 María do Ceo
20:30 True Mountains ...
21:00 Ezetaerre
21:30 Festa 32º Anive ...
21:30 Irmandiñas. Mús ...
17
Sunday, 17 March 2019
18:00 Festival Infant ...
18:00 Lirolai
19:00 7º Memorial Naz ...
18
Monday, 18 March 2019
20:30 Ariel Ninas
19
Tuesday, 19 March 2019
19:00 7º Memorial Naz ...
20
Wednesday, 20 March 2019
22:30 A Banda das Cre ...
21
Thursday, 21 March 2019
Festa Presentac ...
21:00 Ialmas Máxicas
21:00 Seráns na Malat ...
21:30 Zunzún
23:00 Elephants Yard ...
22
Friday, 22 March 2019
Festa Presentac ...
II Nas Verzas
Mercado Primave ...
20:00 Un Andel de Pal ...
21:00 Ghesgha + Marti ...
21:00 Roberto Sobrado ...
21:00 Subsolo Rap Fes ...
21:30 Diapente
22:00 Fernando Barros ...
22:00 Kalte Sonne + J ...
22:30 Ezetaerre
22:30 Nao
22:30 Raiceira
23:30 MJ Pérez e Sofí ...
23:30 Minguante
23
Saturday, 23 March 2019
Festa Presentac ...
II Nas Verzas
Mercado Primave ...
XI Xornadas da ...
12:00 Bolboreta
16:00 Xornada dende A ...
17:30 Nelson Quinteir ...
18:00 1ª Marcha Proau ...
19:00 Día da Muller n ...
20:00 Foliada de Prim ...
20:00 IV Cantos de Ta ...
20:30 Fernando Barros ...
20:30 O Puto Coro do ...
20:30 Ximiela
21:00 Budiño
24
Sunday, 24 March 2019
XI Xornadas da ...
11:30 27ª Feira do Qu ...
18:00 A Dúas Bandas
18:00 Festival de Esc ...
19:00 7º Memorial Naz ...
20:30 Ruxe Ruxe
20:30 Sumrrá
25
Monday, 25 March 2019
26
Tuesday, 26 March 2019
27
Wednesday, 27 March 2019
22:30 A Banda das Cre ...
28
Thursday, 28 March 2019
20:30 Fondo Norte + V ...
20:30 Pablo Sanmamed ...
21:00 Susana Seivane
21:00 Tecor Societári ...
23:00 Elephants Yard
29
Friday, 29 March 2019
Festival Soutop ...
Minguante
19:00 A Gramola Gomin ...
20:00 García Mc
21:00 Cantos de Taber ...
21:00 Dequenvessendo
21:00 Tanxugueiras
21:30 Nao + Os Novos ...
22:00 Ezetaerre
22:00 Folerpa de Son
22:30 Foliada 108 no ...
30
Saturday, 30 March 2019
Festa da Reconq ...
Festival Soutop ...
12:30 Ses
14:00 Sheila Patricia ...
17:30 Najla Shami
18:30 Matrioskas
20:00 Nao
20:00 Setestrelo
20:30 María do Ceo
21:00 Aixadón + Malag ...
21:00 Flúe + Amenaza ...
22:00 Ezetaerre
22:00 Fiandola
22:00 Profugu + Letha ...
23:00 Minguante
31
Sunday, 31 March 2019
Feiras do Abril ...
Festa da Reconq ...
Festival Soutop ...
Minguante
13:00 Germán Díaz e B ...
18:00 Mamá Cabra
20:30 Airoa
20:30 Sumrrá
A
Galiza
Todos os concertos de Galiza.
All Categories ...
Show events from all categories