Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Santiaguiño Fest Week :: O Sar :: Padrón
XX Festigal :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
10:30 XXIII Romería Popular Trompos os Pés :: O Morrazo :: Alameda Rosalía de Castro - Marín
13:00 Cantigas e Agarimos :: comarca de Muros :: Porto de Lira - Lira (Carnota)
13:30 Romaría da Fraga :: O Eume :: As Pontes
14:00 5ª Foliada Farrapeira :: Bergantiños :: Campo de San Fins - San Fins, Cesullas (Cabana de Bergantiños)
19:00 Pelepau :: A Paradanta :: Campo da Feira - Covelo
21:00 Xarabal - Luar na Lubre + Batea :: comarca de Vigo :: Castrelos (Vigo)
21:30 De Vacas + A Banda da Balbina :: comarca da Coruña :: Mera (Oleiros)
22:00 Treixadura :: Baixo Miño :: Colexio da Mata - A Mata, O Rosal (O Rosal)
22:00 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: O Salnés :: Praza dos Barcos - Sanxenxo
22:00 Xisco Feijóo :: comarca de Vigo :: Campo da Feira - Redondela
22:30 Roi Casal :: O Sar :: Fondo da Vila - Padrón
Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XIV Certame Cancións dos Nosos Barrios :: comarca de Vigo :: Finca de San Roque - Vigo
22:00 Blues do País :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
Dios Ke Te Crew :: comarca de Pontevedra :: Urbana Monte Porreiro - Monte Porreiro, Mourente (Pontevedra)
Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Skadelos :: comarca de Ourense :: CC Pontevella - Ourense
XIV Certame Cancións dos Nosos Barrios :: comarca de Vigo :: Finca de San Roque - Vigo
21:30 Ailá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XIV Certame Cancións dos Nosos Barrios :: comarca de Vigo :: Finca de San Roque - Vigo
19:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Pontevedra :: Praia de Lourido - Poio (Poio)
19:30 Brais das Hortas :: Baixo Miño :: Praza da Mina - Tomiño
20:00 Moura :: comarca da Coruña :: Alfar das Torres - Santa Cruz, Liáns (Oleiros)
20:30 Uxía Senlle & Javier Ruibal & Pedro Guerra :: O Salnés :: Bodegas Martín Códax - Cambados
21:30 Minguante :: O Ribeiro :: Parque Naútico - Castrelo de Miño
22:00 TNT Band :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Terra de Lemos
De Vacas :: O Eume :: Cabanas
Festas de Santa Marta :: Bergantiños :: Paseo da Madalena - Cabanas de Bergantiños
Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Folk Celta Ponte da Barca :: A :: Ponte da Barca, Viana (Portugal)
Festival Sereas e Piratas-CANCELADO :: Bergantiños :: Praia de Razo - Razo (carballo)
LXX Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
Sés :: O Deza :: Rodeiro
X Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
XIV Certame Cancións dos Nosos Barrios :: comarca de Vigo :: Finca de San Roque - Vigo
XXXVIII Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
20:30 Fixe Trío :: O Morrazo :: La Checa Chiringuito - Cangas
20:30 Nós Folk :: comarca de Vigo :: Espaço Vivo - Fixón, Negros (Redondela)
20:30 Xoán Curiel :: Baixo Miño :: Igrexa Románica - Tebra (Tomiño)
21:00 IV Festival da Trastenda :: A Barbanza :: Pistas De portivas do Lapido - A Pobra do Caramiñal
21:00 IX Festival de Música e Danza Tradicional Aturuxos ao Son da Ría :: O Morrazo :: Praza da Constitución e Praza das Pontes - Cangas
21:00 Manoele de Felisa :: A Limia :: Explanada Torre do Castro - Sandiás
21:00 Os do Fondo da Barra + Charanga de Vilalba :: A Terra Chá :: Vilalba
21:30 Enxeito :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
21:30 Raíñas :: comarca de Pontevedra :: Alameda de Ponte Caldelas - Pontevedra
22:00 Costa da Rúa Sons :: comarca de Vigo :: Beade (Vigo)
22:00 Minguante :: O Salnés :: Chiringuito Portiño - O Grove
22:00 Seso Durán :: comarca de Vigo :: Praza da Torre - Redondela
22:00 SonDaRúa :: comarca de Pontevedra :: Miradoiro de Monte Porreiro - Monte Porreiro, Mourente (Pontevedra)
23:30 Lóstregho :: Bergantiños :: Bar Lao - Corme (Ponteceso)
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Terra de Lemos
Caldo :: Viana :: Praza do Castelo - Viana do Bolo
Festas de Santa Marta :: Bergantiños :: Paseo da Madalena - Cabanas de Bergantiños
Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Folk Celta Ponte da Barca :: A :: Ponte da Barca, Viana (Portugal)
Festival Sereas e Piratas-CANCELADO :: Bergantiños :: Praia de Razo - Razo (carballo)
IX Festa do Viño :: comarca de Pontevedra ::
LXX Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
X Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
XXII Oenach Atlántico :: Ferrolterra :: Sedes (Narón)
XXXVIII Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
10:30 II Mostra Creativa do Baixo Miño :: Baixo Miño :: Praza de Avelino Vicente - A Guarda
11:45 XIV Festival Antrospinos :: A Barbanza ::
13:00 Festa do VIII Aniversario da Arca :: A Limia :: Espazo Carabuñas - Vilar de Santos
17:00 XIII Entroido Quente :: Allariz-Maceda :: Maceda
19:30 A Revolta :: O Morrazo :: Chiringuito Pez Zebra - Praia de Aguete (Marín)
20:00 Festival Arbo Rock :: A Paradanta :: Parking Discoteca Nasyra - Arbo
20:30 Courel Son 22 :: Quiroga :: Paderne, Meiraos (Folgoso do Courel)
20:30 Festorreo :: comarca de Muros :: Lira (Carnota)
21:00 IX Festival de Música e Danza Tradicional Aturuxos ao Son da Ría :: O Morrazo :: Praza da Constitución e Praza das Pontes - Cangas
21:00 Mostrencos :: comarca de Pontevedra :: Chiringo Deilán Praia - Vilaboa
21:00 Ortiga + Grande Amore :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
21:00 Rural ou Morte :: O Salnés :: Casa da Cultura Ángel Vázquez Hereder - Os Campos, San Vicente do Grove (O Grove)
21:30 Skadelos :: O Ribeiro :: Parque Naútico - Castrelo de Miño
21:30 Tanxugueiras + Laura LaMontagne & PicoAmperio :: comarca de Vigo :: Auditorio de Castrelos - Castrelos (Vigo)
22:00 Aamigafea :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
22:00 Terapia de Grupo :: O Condado :: Taberna O Noso Eido - Salvaterra de Miño
22:30 Pauliña :: Baixo Miño :: Praza do Pintor Antonio Fernández - Tomiño
22:30 Roi Casal :: O Morrazo :: Praza de Ojea - Cangas
17º Ribeira Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Terra de Lemos
Festas de Santa Marta :: Bergantiños :: Paseo da Madalena - Cabanas de Bergantiños
Festas do Apóstolo :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Folk Celta Ponte da Barca :: A :: Ponte da Barca, Viana (Portugal)
IX Festa do Viño :: comarca de Pontevedra ::
LXX Festa do Albariño :: O Salnés :: Cambados
XXXVIII Festival Intercéltico do Morrazo :: O Morrazo :: Moaña
11:00 Trad Fest 22 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
12:30 35 esta da Amizade :: comarca de Vigo :: Parque Forestal - Saiáns (Vigo)
21:30 The Lákazans :: comarca de Pontevedra :: Partue de Costa Giráldez - Poio
22:00 Airiños da Peneda :: comarca de Vigo :: Praza da Torre - Redondela
22:00 Manoele de Felisa :: Tabeirós - Terra de Montes :: Praza do Concello - Cerdedo (Cerdedo-Cotobade)