Festas da Madalena :: comarca de Santiago :: O Milladoiro, Biduído (Ames)
20:00 Brassica Rapa + Guadi Galego :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
21:30 Fiandola :: A :: Festival Interceltique - Lorient (Francia)
Festas da Madalena :: comarca de Santiago :: O Milladoiro, Biduído (Ames)
Festas da Peregrina Ames :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Fiandola :: A :: Festival Interceltique - Lorient (Francia)
22:30 De Vacas :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
35 Festival Noroeste Estrella Galicia :: comarca da Coruña :: A Coruña
A Pedreira :: comarca da Coruña :: A Coruña
Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas da Peregrina Ames :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Uxía e Ruibal :: A :: Teatro Romano de Baelo Claudia - Tarifa, Cádiz 8españa)
Zeltia e Irevire :: comarca de Vigo :: Discotasca - Redondela
35 Festival Noroeste Estrella Galicia :: comarca da Coruña :: A Coruña
De Vacas :: O Deza :: Agolada
Dios Ke Te Crew :: comarca da Coruña :: Parque de Santa Margarida - A Coruña
Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas da Peregrina Ames :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Festas de Cedeira :: Ferrolterra :: Cedeira
Tenue :: A :: CSOA La Esquirla - Miranda de Ebro (Burgos (España)
Uxía Lambona e a Banda Molona :: A Barbanza :: A Pobra do Caramiñal
VI Festival Jazz de Ría :: Ferrolterra :: Narón, Neda e Cedeira
XXV Mostra de Artesanía Agolada :: O Deza :: Agolada
21:00 Leite con Jalletas :: A Barbanza :: Rúa Rafael Calleja - A Pobra do Caramiñal
35 Festival Noroeste Estrella Galicia :: comarca da Coruña :: A Coruña
37ª Festa da Carballeira :: Terra de Soneira :: Zas
FICH. Festival Independente de Chantada :: Chantada :: Chantada
Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Felicia Pop´22 :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
Festas da Peregrina Ames :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Festas de Cedeira :: Ferrolterra :: Cedeira
Folclore no Porto :: A Barbanza :: Escarabote, Lampón (Boiro)
Folixa nel Paraisu :: A :: Infiesto, Piloña (Asturies)
O Marisquiño :: comarca de Vigo :: Vigo
Tenue :: A :: Bourg des Comptes - Rennes (Francia)
Uxía Lambona e a Banda Molona :: A Mariña de Lugo :: Trabada
VI Festival Jazz de Ría :: Ferrolterra :: Narón, Neda e Cedeira
X Festival ao Compaz de Saumede :: Terra de Celanova :: Saumede - A Bola
XXV Mostra de Artesanía Agolada :: O Deza :: Agolada
XXX Rock in Cambre :: comarca da Coruña :: Campo da Feira - Cambre
13:30 Festa das Airas :: Quiroga :: Mercurín, Seoane do Courel (Folgoso do Courel)
18:30 Festa da Mocidade :: Chantada :: Taboada
20:00 Minguante :: A Limia :: Xardín do Concello - Vilar de Barrio
20:30 Manoele de Felisa :: A Paradanta :: Praza do Concello - Arbo
20:30 Son de Viño :: O Condado :: Casa da Auga - Vide (As Neves)
21:00 A.C. Andrade :: A Terra Chá :: Vilalba
21:00 Cadrante de Estrelas :: comarca de Vigo :: Café Uf - Vigo
21:30 Clara Pino e Pablo Vidal :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Coro Encaixe :: O Morrazo :: Parque Joe Novas - Beluso (Bueu)
21:30 The Homeless :: O Salnés :: Arrocería A Lanzada - A Lanzada, San Vicente (O Grove)
21:30 Ukestra do Medio :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
21:30 Zeltia e Irevire :: O Morrazo :: Chiringuito Punta Pinela - Pinténs, O Hío (Cangas)
22:30 Dani Barreiro & Friends :: Valdeorras :: Rúa Abdón Blanco - O Barco de Valdeorras
22:30 SonDaRúa :: A Terra Chá :: Palco da Música da Praza da Constitución - Vilalba
22:30 Óscar Ibáñez & Tribo :: O Ribeiro :: Campo da Feira - Cortegada
23:00 A Revolta :: O Morrazo :: Magic - Bueu
23:00 Budiño :: A Paradanta :: Praza Maior - A Cañiza
35 Festival Noroeste Estrella Galicia :: comarca da Coruña :: A Coruña
37ª Festa da Carballeira :: Terra de Soneira :: Zas
Banda Xangai :: Baixo Miño :: Tui
De Vacas :: A Paradanta :: Arbo
FICH. Festival Independente de Chantada :: Chantada :: Chantada
Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Felicia Pop´22 :: Ferrolterra :: Limodre (Fene)
Festas da Peregrina :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Festas da Peregrina Ames :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Festas de Cedeira :: Ferrolterra :: Cedeira
Folclore no Porto :: A Barbanza :: Escarabote, Lampón (Boiro)
Folixa nel Paraisu :: A :: Infiesto, Piloña (Asturies)
Guezos :: A Paradanta :: Arbo
Los Jinetes del Trópico :: comarca de Santiago :: Ames
O Marisquiño :: comarca de Vigo :: Vigo
Tenue :: A :: Au Bout de Nos Rêves - Tournai (Bléxica)
VI Festival Jazz de Ría :: Ferrolterra :: Narón, Neda e Cedeira
Vrao Sons Independentes :: A Mariña de Lugo :: Foz
X Festival ao Compaz de Saumede :: Terra de Celanova :: Saumede - A Bola
XXV Festival As Nosas Músicas :: Tabeirós - Terra de Montes :: Couso (A Estrada)
XXX Rock in Cambre :: comarca da Coruña :: Campo da Feira - Cambre
XXX Romería Labrega da Chaira :: A Terra Chá :: O Cancelo, Os Vilares (Guitiriz)
10:00 Festa Brava 2022 :: O Morrazo :: Campo do Arnado - Vilanova, O Hío (Cangas)
12:00 Festival Terra Brava :: Sarria :: O Incio - Lugo
12:00 XV Canción de Tasca :: O Ortegal :: Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
14:00 X Festival 27373 :: A Terra Chá :: Begonte
15:00 Rock in Rian :: A Barbanza :: Rianxo
19:30 Leticia Rey :: Baixo Miño :: Mosteiro de Oia - Santa María de Oia (Oia)
20:00 Udra :: A Barbanza :: Chiringuito Quimera - Ribeira
21:00 Gallego Común-CANCELADO :: O Morrazo :: O Chirin de Massó - Cangas
21:00 Susana Seivane :: A :: Noche Celta - Mijas, Málaga (España)
21:00 Uxía e Germán Díaz :: O Ortegal :: Claustro do Concello - Ortigueira
22:00 Sheila Patricia :: comarca de Vigo :: Praza da Torre - Redondela
22:00 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A Mariña de Lugo :: Viveiro
23:00 Dakidarría :: O Condado :: Mondariz
23:00 Heredeiros da Crus :: O Deza :: Praza da Igrexa - Lalín
35 Festival Noroeste Estrella Galicia :: comarca da Coruña :: A Coruña
FICH. Festival Independente de Chantada :: Chantada :: Chantada
Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festas da Peregrina :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Festas da Peregrina Ames :: comarca de Santiago :: Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Festas de Cedeira :: Ferrolterra :: Cedeira
Folixa nel Paraisu :: A :: Infiesto, Piloña (Asturies)
Galifunk Brass :: Terra de Trives :: San Xoán de Río
LOs Jinetes del Trópico :: O Sar :: Pazos - Padrón
O Marisquiño :: comarca de Vigo :: Vigo
Tenue :: A :: Acu - Utrecht (Paises Baixos)
Uxía Lambona e a Banda Molona :: Bergantiños :: A Laracha
VI Festival Jazz de Ría :: Ferrolterra :: Narón, Neda e Cedeira
Vrao Sons Independentes :: A Mariña de Lugo :: Foz
X Festival ao Compaz de Saumede :: Terra de Celanova :: Saumede - A Bola
XXV Festa do Mexilón :: comarca de Pontevedra :: Praza da Chousa - Combarro (poio)
XXV Festival As Nosas Músicas :: Tabeirós - Terra de Montes :: Couso (A Estrada)
XXX Romería Labrega da Chaira :: A Terra Chá :: O Cancelo, Os Vilares (Guitiriz)
12:30 Bieito Solo :: comarca de Vigo :: Espaço Vivo - Fixón, Negros (Redondela)
13:15 A Banda do Verán :: O Ortegal :: Exterior da Casa do Concello - Cariño
18:00 Soa Forte :: A Mariña de Lugo :: Forte de San Damián - Ribadeo
20:00 Combo Rainbow :: O Salnés :: A Caracola - Balea, San Vicente (O Grove)
20:00 Suso Manchita + Devalo + Rayotaser 2 :: Ferrolterra :: Centro Cívico de Canido - Ferrol
21:30 Airiños do Mar de Teis :: comarca de Vigo :: Torreiro Centro Cultural A Miñoteira - Redondela