A Compañía do Ruído :: Baixo Miño :: Correlíngua 2017 - Tui
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
A Compañía do Ruído :: Tabeirós - Terra de Montes :: Correlíngua 2017 - A Estrada
A Noite das Músicas Galegas :: O Salnés :: La Bolsa - Vilagarcía de Arousa
Airiños da Freba + Tanto Nos Ten :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
Ataque Escampe :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
Blues do País :: comarca de Ourense :: Ourense
Canela Cafuné :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
Concerto Pro-Sahara :: comarca de Vigo :: Sala O Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Día das Letras Galegas 2017 en Arcos :: O Condado :: Arcos (Ponteareas)
Eladio y los Seres Queridos :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
Festa das Letras 2017 :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
N de Narón. A Festa das Letras :: Ferrolterra :: Narón
Najla Shami Cuarteto :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
O Leo de Matamá :: comarca de Vigo :: O Batallón Baiuca - Vigo
O Sonoro Maxín :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Os d´Abaixo :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
Pinchada Rock en Galego :: O Morrazo :: A Fonte do Galo - Cangas
Tanto Nos Ten + Airiños da Freba :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Tiruleque e A Orquestra do Conservatorio de Culleredo :: comarca da Coruña :: Conservatorio de Culleredo - Culleredo
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
Xardín Desordenado :: Comarca de Lugo :: O Vello Cárcere - Lugo
2naFronteira :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal Lois Tobío - Gondomar
Andrés Penabad :: comarca da Coruña :: Bitácora - Santa Cristina, Perillo (Oleiros)
Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Berlai :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
Blues do País :: comarca de Arzúa :: Praza de Galiza - Arzúa
Día da Muiñeira :: comarca de Vigo :: Redondela
Día das Letras Galegas 2017 en Arcos :: O Condado :: Arcos (Ponteareas)
Día das Letras Galegas na Fonte do Galo :: O Morrazo :: A Fonte do Galo - Cangas
Festa do Día das Letras Galegas :: A Barbanza :: Taragoña (Rianxo)
Foliada en La Ferretería :: Comarca de Lugo :: La Ferretería - Lugo
Gelría :: comarca de Santiago :: Sala Eisenman, Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
Guadi Galego :: A Mariña de Lugo :: Auditorio da Casa da Cultura - Cervo
I Encontro de Música das Letras Galegas :: Caldas :: Plazuela de Pontecesures - Pontecesures
II Certame de Gaitas na Senra :: comarca da Coruña :: A Senra - Bergondo
II Romaxe das Artes e das Letras :: Caldas :: Cuntis
IV O Mercado da Arte :: comarca de Vigo :: Praza de Abastos - O Calvario, Cabral (Vigo)
Iria Estévez e Gonzo Piña + Vadim :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Luis Emilio Batallán :: O Salnés :: Praza da Liberdade - O Carril (Vilagarcía de Arousa)
N de Narón. A Festa das Letras :: Ferrolterra :: Narón
Os Carunchos :: comarca de Vigo :: Centro Cultural de Valadares - Valadares (Vigo)
Os Minhotos :: A Terra Chá :: Museo do Castro de Viladonga - Viladonga (Castro de Rei)
Pirilampo :: A Mariña de Lugo :: Teatro de Ribadeo - Ribadeo
QuenQueira :: comarca da Coruña :: A Coruña
Secho :: O Sar :: Casa da Cultura "O Montiño" - Laíño (Dodro)
Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Vigo :: Carballeira de Santiaguiño - Santiaguiño, Guizán (Mos)
VII Festa das Ñetras Cantodorxo :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
VII Romaría das Letras no Barbanza :: A Barbanza :: Pazo de Goiáns - Goiáns, Lampón (Boiro)
XVI Romaría Etnográfica Raigame :: Terra de Celanova :: Vilanova dos Infantes (Celanova)
XVIII Romaría das Letras Galegas :: O Morrazo :: Sanamedio, Beluso (Bueu)
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca da Coruña :: Campo da Leña - A Coruña
Xardín Desordenado :: Valdeorras :: Praza Maior - O Barco de Valdeorras
Zumaque Trío :: A Ulloa :: Casa do Outeiro - Palas de Rei
Zumaque Trío :: comarca de Arzúa :: La Esquina - Arzúa
Clara Pino & Pablo Vidal :: comarca de Ourense :: Claustro do Museo Arqueolóxico Provincial - Ourense
Club Regueifeiro :: comarca de Vigo :: A Regueifa - Vigo
Cora Sayers :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
Crú + Willis Drummond :: comarca da Coruña :: CSO A Insumisa - A Coruña
Fa Ce La Fest II :: Comarca de Lugo :: Lugo
Oh! Ayatollah + Jay + Puma Punku :: comarca de Santiago :: Sala Riquela - Santiago de Compostela
Sesións H.A.L.O. :: comarca de Vigo :: Bizarre - Vigo
Su Garrido Pombo :: comarca de Santiago :: Libraría Chan da Pólvora - Santiago de Compostela
Sumrrá :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Superoito + Lamprea Explosiva :: comarca de Santiago :: Avante Galiza - Santiago de Compostela
Sérgio Tannus :: Bergantiños :: Pazo da Cultura - Carballo
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
Airiños da Freba :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
Bolboreta :: Bergantiños :: Pazo da Cultura - Carballo
Clara Pino & Pablo Vidal :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
Crú + Cabodano + Willis Drummond :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
De Vacas :: A Barbanza :: Teatro Cine Elma - A Pobra do Caramiñal
Ejazz :: comarca da Coruña :: Auditorio de Arteixo - Arteixo
Fa Ce La Fest II :: Comarca de Lugo :: Lugo
Foliada no Buril :: Sarria :: Buril - Sarria
I Festival de Música Galego-Portuguesa :: Ferrolterra :: Cedeira
I Serán das Letras :: O Condado :: Instituto Val do Tea - Ponteareas
II Estrada Son :: Tabeirós - Terra de Montes :: A Estrada
Kalambrazo :: comarca de Vigo :: Café Bar Bienvenido - Cabral (Vigo)
Mamá Cabra :: Bergantiños :: Biblioteca Eduardo Blanco Amor - Malpìca
O Sonoro Maxín :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Os Estalotes :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Raiba + Esquíos + Pito de Pikasso :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
Rosa Cedrón :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
Su Garrido Pombo :: comarca de Santiago :: Unitaria - Santiago de Compostela
Terbutalina :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
The Lákazans :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
The Tetas Van-CANCELADO :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
Vizcaíno :: Terra de Melide :: A Fundación - Melide
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
Zumaque Trío-APRAZADO :: comarca de Santiago :: Airas Nunes Café - Santiago de Compostela
3º Serán da Festa da Tortilla :: O Carballiño :: Mandrás (Cea)
A Roda :: O Carballiño :: Auditorio Municipal - O Carballiño
Blues do País :: comarca de Vigo :: Sala Multidisciplinar CSCD As Pedriñas - O Rebullón, Tameiga (Mos)
Concerto Presentación Morrasound 2017 :: O Morrazo :: Xardíns do Concello - Moaña
Cé Orquestra Pantasma :: A Terra Chá :: Museo do Castro de Viladonga - Viladonga (Castro de Rei)
Davide Salvado e Pedro Pascual :: A Terra Chá :: Museo do Castro de Viladonga - Viladonga (Castro de Rei)
De Vacas :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
DeLombaos :: Sarria :: Buril - Sarria
Día da Troula :: comarca da Coruña :: Sada
Fa Ce La Fest II :: Comarca de Lugo :: Lugo
Festa da Fala :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
I Festival de Música Galego-Portuguesa :: Ferrolterra :: Cedeira
II Estrada Son :: Tabeirós - Terra de Montes :: A Estrada
Letras Galegas na Rebusca :: Terra de Trives :: Manzaneda
Luar Na Lubre :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
Mamá Cabra :: Valdeorras :: Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras
Monoulious DOP + Nuada :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Os Amigos dos Músicos :: comarca da Coruña :: Librería Berbiriana - A Coruña
Os Amigos dos Músicos :: comarca de Betanzos :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo
Os Tres Trebóns + Nao + Zënzar :: comarca da Coruña :: Sala O Túnel - A Coruña
Pablo Díaz :: comarca de Santiago :: Auditorio de Galicia - Santiago de Compostela
Presentación Siempre Eternos Metal Fest :: comarca de Vigo :: Pub Frenopátiko - Vigo
Presentación do Libro "Cantigas de Taberna" :: comarca de Santiago :: Pazo da Peregrina - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
Rebeliom do Inframundo-CANCELADO :: O Salnés :: Con do Moucho - Illa de Arousa
Servando Barreiro :: comarca de Santiago :: Biblioteca Pública Ánxel Casal - Santiago de Compostela
Sés + Sanjurjo & Dopico :: O Salnés :: Festas de Santa Rita, Parque A Xunqueira - Vilagarcía de Arousa
Terbutalina :: A Barbanza :: Sala Real - Aguiño (Ribeira)
The Skarnivals + Skakeitan :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
Trilitrate :: comarca de Pontevedra :: Jamarte - Verdugo, Taboadelo (Ponte Caldelas)
Troula in Clan 2017 :: comarca de Pontevedra :: Praza Méndez Núñez - Pontevedra
X Berra em Galego! :: Allariz-Maceda :: Baños de Molgas
X Serán Afartacans :: O Morrazo :: Areeiro de Liméns - Liméns, O Hío (Cangas)
XV Serán do Muíño de Fausto :: O Morrazo :: O Muíño de Fausto - Coiro (Cangas)
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca da Coruña :: Auditorio da Fábrica - Perillo (Oleiros)
Xulio Lorenzo :: comarca de Vigo :: Auditorio Afundación - Vigo
A Compañía do Ruído :: A Barbanza :: Festa pola Area Secada - Ribeira
A Gramola Gominola :: comarca de Ourense :: Auditorio Municipal - Ourense
Ejazz :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
I Festival de Música Galego-Portuguesa :: Ferrolterra :: Cedeira
Os Amigos dos Músicos + Luis Emilio Batallán :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
Os d´Abaixo :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
Samarúas :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
V Concurso Canto e Percusión Tradicional Traspés :: comarca de Vigo :: Auditorio Afundación - Vigo
XXXV Festiletras :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Cospindo (Ponteceso)
Xardín Desordenado :: Ferrolterra :: Centro Cultural - Valdoviño
Zamaramandi + V-Rocket Sound :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu