Brinkadelia Troupe :: comarca de Santiago :: Pub Embora - Santiago de Compostela
Festas do Barrio de San Pedro :: comarca de Santiago :: Barrio de San Pedro - Santiago de Compostela
Canela Cafuné :: comarca de Pontevedra :: Casa da Luz - Pontevedra
Festas do Barrio de San Pedro :: comarca de Santiago :: Barrio de San Pedro - Santiago de Compostela
Pablo Sanmamed Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
Xestreu + Banda :: comarca de Ourense :: Praza de San Martiño - Ourense
Xurxo Souto & Danidarría :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
Blues do País :: O Salnés :: Gastrotaberna Churruca - Vilagarcía de Arousa
Bolboreta :: Ferrolterra :: Centro Torrente Ballester - Ferrol
Festas do Barrio de San Pedro :: comarca de Santiago :: Barrio de San Pedro - Santiago de Compostela
O Sonoro Maxín + Caxade + Oquestrada :: comarca de Ourense :: Praza Maior - Ourense
Wonderlust Kings :: O Condado :: O Muíño Tapería Cervecería - Ponteareas
XIII Encontro de Embarcacións Tradicionais :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca de Muros :: Curro da Praza - Muros
Acollida Si, Guerra Non :: comarca de Vigo :: Rúa do Carme - Vigo
Arde Lucus :: Comarca de Lugo :: Lugo
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
Calcetín Furado :: comarca de Vigo :: Asociación de Artistas SolFaMi - Pazos de Borbén
Cora Sayers :: O Salnés :: Festival Varietés, rúa Méndez Núñez - Vilagarcía de Arousa
Esposa + León Benavente :: comarca de Ourense :: Festas do Corpus, Praza Maior - Ourense
Festas do Barrio de San Pedro :: comarca de Santiago :: Barrio de San Pedro - Santiago de Compostela
Fisterra Blues Experience :: comarca de Fisterra :: Fisterra
Milesios :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Milson´s :: Baixo Miño :: Explanada do Porto - A Guarda
Orquestra Metamovida + Modulador de Ondas :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
Os Estalotes :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Pelepau :: Terra de Soneira :: Vimianzo
Presentación de "Mel. Unha Mosca Agradecida" :: comarca de Vigo :: Feira do Libro - Vigo
V Rock in Río Tea :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
XIII Encontro de Embarcacións Tradicionais :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XVII Burgo Jazz :: comarca da Coruña :: Aula da Natureza Juan Lembeye, Xardín Botánico - O Burgo (Culleredo)
A Conrobla XII :: comarca de Arzúa :: Área Recreativa da Piscina - Boimorto
A Desfeita 2017 :: O Carballiño :: Parque Municipal - O Carballiño
Abe Rábade Trío :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal do Concello - Vigo
Antón Ke :: comarca de Vigo :: Distrito 9 - Coia (Vigo)
Arde Lucus :: Comarca de Lugo :: Lugo
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
De Vacas :: comarca de Ourense :: Praza Maior - Ourense
Enofestival Ourense :: comarca de Ourense :: Xardín Centro Interpretación As Burgas - Ourense
Eu son Eo :: A Mariña de Lugo :: Abres, A Veiga (Asturies) e Trabada
Festa 5º Aniversario A Corte dos Bois :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana (Sandiás)
Festas do Barrio de San Pedro :: comarca de Santiago :: Barrio de San Pedro - Santiago de Compostela
Festikampacao 2017 :: O Morrazo :: Praia de Liméns - Liméns, O Hío (Cangas)
Festival do Estío :: O Salnés :: Praza de Galicia - Vilagarcía de Arousa
Fisterra Blues Experience :: comarca de Fisterra :: Fisterra
Noite Fechada :: O Salnés :: Chiringuito Beach Bar, Praia do Castelete - Vilanova de Arousa
Rockin Carballo :: Bergantiños :: Carballo
Romaría Rebuldeira :: Terra de Celanova :: Área Recreativa da Pontenova - Ramirás
Romaría de San Pedro :: A Barbanza :: Vilas, Asados (Rianxo)
Serán D´Aquí :: comarca da Coruña :: Praza dos Avós - A Coruña
Serán Fin de Curso O Fiadeiro :: comarca de Vigo :: AAVV de Santa Mariña de Cabral - Cabral (Vigo)
Sley & The Mencia´s + Limo :: O Morrazo :: Sala Son - Cangas
Som do Galpom :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
The Brosas + Trono de Sangre :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
Tono Alcalde :: comarca de Vigo :: Café Teatro Estepario - Vigo
V Rock in Río Tea :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
VI Fiandón :: A Ulloa :: Merlán (Palas de Rei)
VII Festa dos Muíños do Xábrega :: Terra de Lemos :: Estrada do Xábrega - Sober
XIII Encontro de Embarcacións Tradicionais :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XVI Festa Rachada da Baña :: A Barcala :: Área Recreatival Agran de Chans - A Baña (A Baña)
XVII Burgo Jazz :: comarca da Coruña :: Aula da Natureza Juan Lembeye, Xardín Botánico - O Burgo (Culleredo)
XVIII Folk de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
XXII Asalto ao Castelo :: Terra de Soneira :: Castelo de Vimianzo - Vimianzo
XXIV Festival do Río Castro :: Ferrolterra :: Naraío, San Sadurniño
Xoán Eiriz :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
1º Concurso de Bandas Emerxentes Rockin´Vila :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
2ª Festa da Navalla :: comarca de Vigo :: Paseo Marítimo - Chapela (Redondela)
Almánimal :: comarca de Fisterra :: Calma Chicha Beach Bar - Fisterra
Arde Lucus :: Comarca de Lugo :: Lugo
Atlantic Fest :: O Salnés :: A Illa de Arousa
DeLombaos :: comarca de Noia :: Praia Broña Tapas Bar - Outes
Eu son Eo :: A Mariña de Lugo :: Abres, A Veiga (Asturies) e Trabada
Festas do Barrio de San Pedro :: comarca de Santiago :: Barrio de San Pedro - Santiago de Compostela
II Festival Sabores e Saberes :: comarca de Arzúa :: Área Recreativa da Piscina - Boimorto
Marta Quintana :: comarca de Vigo :: Centro Dotacional do Medio Rural - Torroso (Mos)
Najla Shami + Xoán Curiel :: Ferrolterra :: Praza Irmáns Freire - Xuvia, Narón (Narón)
VII Festa dos Muíños do Xábrega :: Terra de Lemos :: Estrada do Xábrega - Sober
XIII Encontro de Embarcacións Tradicionais :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XVII Burgo Jazz :: comarca da Coruña :: Aula da Natureza Juan Lembeye, Xardín Botánico - O Burgo (Culleredo)