Contenedor de Mierda + Los Puta Mierda + Chirri Bomb :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
Bolboreta + Muerdo :: comarca da Coruña :: O Alfaiate - A Coruña
Bolboreta + Robert Pier :: comarca da Coruña :: Fundación Adultos Discapacitados da Coruña - A Coruña
Espiño :: comarca de Santiago :: Sala Riquela - Santiago de Compostela
High Paw & Víctor Laligator del Sutta + Elephants Yard :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Loiros :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
Sesións H.A.L.O. :: comarca de Vigo :: La Galeriajazz - Vigo
Talabarte :: comarca de Santiago :: Restaurante A Maceta - Santiago de Compostela
XI Festival Alternativo Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
Xan Solo´s :: comarca da Coruña :: Monty Ambigu - A Coruña
1º Concurso de Bandas Emerxentes do Rockin´Vila :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
Blues do País :: O Morrazo :: A Illa de Ons (Bueu)
Cró! + Forastero :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
Felipe Rea e Miguel Alfonso :: O Morrazo :: Biblioteca do Ateneo Santa Cecilia - Marín
I Ciclo de Canto Coral :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
MJ Pérez :: comarca de Vigo :: Librería Librouro - Vigo
Marthyrium + Lóstregos :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
Monoulious DOP :: comarca de Santiago :: Sónar Pub - Santiago de Compostela
O Sonoro Maxín :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
Os Novos :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Paco Nogueiras :: O Morrazo :: Praza do Vinte e Cinco de Xullo - Moaña
Sofía Espiñeira Trío :: Ferrolterra :: Casa da Cultura - Fene
Som do Galpom :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Sons de Breogán Fest :: comarca da Coruña :: CSO A Insumisa - A Coruña
Uxía Lambona e a Banda Molona :: O Morrazo :: Alameda de Marín - Marín
XI Festival Alternativo Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
4º Foliagra :: comarca da Coruña :: A Coruña
5ª Santa Palleta :: O Eume :: Recinto Piscina do Lar - As Pontes
Asgpoh Festival Benéfico :: comarca de Noia :: Salón de Actos do Liceo - Noia
Ataque Escampe + Oh! Ayatollah + Dois :: Comarca de Lugo :: O Mercado Street Food - Lugo
De Vacas :: O Deza :: Recinto Feiral - Silleda
Doen :: Sarria :: Buril - Sarria
Festas da Canda 2017 :: Viana :: A Canda, A Vilavella (A Mezquita)
Festival Musical Homenaxe a Fran Pérez Narf :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
García Mc + Iria Pinheiro :: comarca da Coruña :: Nave 1839 - A Coruña
Grus Art Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
III Romaría Celtista :: comarca de Muros :: Muros
III Xuntanza Folc Follas de Olivar :: comarca de Pontevedra :: A Insua (Ponte Caldelas)
IV Foliada de Paiosaco :: Bergantiños :: Campo da Festa - Paiosaco, Lestyón (A Laracha)
Kúzlo Duse :: comarca de Pontevedra :: Bar O Diaño - Pontevedra
Liska! + Vates bonhomios :: Allariz-Maceda :: Festa do Boi - Allariz
Loiros :: comarca de Vigo :: Museo do Mar - Alcabre (Vigo)
Los Jinetes del Trópico :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
Malandra :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
O Leo Arremecághona :: A :: La Tentation - Bruxelas (Bélxica)
The Lákazans :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
V Serán de Pantiñobre :: comarca de Arzúa :: Pantiñobre (Arzúa)
VIII Festival Monte Siradella :: O Salnés :: Monte da Siradella - O Grove
XI Festival Alternativo Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
4º Foliagra :: comarca da Coruña :: A Coruña
A Gramola Gominola :: Ferrolterra :: Auditorio Municipal - Cedeira
Cuarteto Dumka :: Baixo Miño :: Bar Betún - Tui
III Festival da Escoliña :: comarca da Coruña :: Auditorio Pintor Llorens - Sada
Loiros :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu
Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela