XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
Lóstregos + Sniff Piss :: A :: Chemiefabrik Dresden - Dresden (Alemaña)
XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
19:00 Lóstregos :: A :: Gleisberg - Löberschütz (Alemaña)
22:30 Foliada con Bandas das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas- Compostela
Precisamos Pasta Pra Micros Fest :: comarca de Santiago :: CSA Do Sar - Santiago de Compostela
XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
21:00 JAP4 :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Compostela
XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
18:30 A Banda dos Cueiros :: comarca de Vigo :: Libraría Libros para Soñar - Vigo
18:30 Paco Nogueiras :: comarca da Coruña :: Auditorio Ágora - A Coruña
19:00 Lóstregos + Ostavka + Bitpart :: A :: La Comedia Michelet Bar Concert - París (Franza)
20:30 Luar na Lubre :: A Terra Chá :: Auditorio Municipal Carmen Estévez - Vilalba
21:30 Outono Códax Festival :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:30 The Skarnivals + Skándalo GZ + Rendi Nue :: comarca de Vigo :: Sala Máster Club - Vigo
22:00 Cinta Adhesiva :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Eladio y los Seres Queridos :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 The Coquettos Swing Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Habelas Hainas :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
23:00 Xan Solo´s :: Caldas :: La Bodeguilla - Caldas de Reis
23:30 Mónica de Nut e Virxilio Silva :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
Recambios Tucho :: Meira :: Tiber - Meira
Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
13:00 8º Magosto Furtivo :: comarca de Vigo :: Campo de Deportes da Teixeira - O Viso (Redondela)
18:00 Concerto Solidario Carballeda de Avia :: O Ribeiro :: Colexio Público - Carballeda de Avia
18:30 Paco Nogueiras :: comarca de Ourense :: Auditorio de Ourense - Ourense
19:00 Magosto de ANEGA :: comarca de Santiago :: Praza 8 de marzo - Compostela
20:30 Crú + Hongo :: comarca da Coruña :: Nave 1839 - A Coruña
20:30 Outono Códax Festival :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:00 III Serán da AC Sta Columba :: Baixo Miño ::
21:30 VI Foliada da Chuva :: O Morrazo :: O Torrecino - Cela (Bueu)
22:00 Agoraphobia :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Compostela
22:00 Eladio y los Seres Queridos :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
22:00 Risco e de Miguel :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:15 Fred and The Perrys vs Os Novos :: comarca de Santiago :: CS Gentalha do Pichel - Compostela
22:30 Xosé Constenla :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Zapa! :: comarca de Vigo :: El Gato de Schrodinger - Vigo
23:30 Conducto Coloquio :: Sarria :: Buril - Sarria
23:55 Raiba :: O Salnés :: Con do Moucho - A Illa de Arousa
XXVII Festival de Jazz de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
17:00 VIII Serán e Magosto en Lourido :: O Condado ::
18:00 A Banda dos Cueiros :: Bergantiños :: Auditorio do Pazo da Cultura - Carballo
18:00 X Festival Folk Lume na Lareira :: Tabeirós - Terra de Montes :: Teatro Principal - A Estrada
20:30 Chotokoeu :: O Morrazo :: Aturuxo - Bueu
20:30 O regueiro :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Compostela