17:30 Chicharrón :: comarca de Vigo :: Cámara Semianecoica, Escola de Enxeñaría de Telecomunicacións - As Lagoas-Marcosende, Zamáns (Vigo)
XII Festival Rebulir :: Terra de Celanova :: Ramirás
18:00 Adhara & Ritman :: comarca da Coruña :: Pazo de Mariñán - Mariñán, Bergondo (Bergondo)
21:00 Seso Durán :: comarca de Vigo :: Disco Tasca - Redondela
22:00 Diego Negro e The Barefoot Zen Wonderers :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 Espiño :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Ezetaerre :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 Xan Solo´s :: comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela
23:00 Mr. Mou & Elephants Yard :: comarca de Vigo :: Contrabajo Club - Vigo
6º Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Agoraphobia :: Valdeorras :: Sala Baranda - O Barco de Valdeorras
XII Festival Rebulir :: Terra de Celanova :: Ramirás
Zurraspa + Las Odio :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
18:30 Paco Nogueiras :: comarca de Vigo :: Libraría Libros para Soñar - Vigo
19:00 Pakolas :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
20:30 Faltriqueira :: Ferrolterra :: Casa da Cultura - Neda
21:00 Presentación "Punto e Volta" :: comarca de Ordes :: Auditorio Municipal - Cerceda
22:00 Fernando De Dorado :: comarca de Santiago :: Caldeirería - Santiago de Compostela
22:00 Festa Presetaçom Apalpador Fest VI :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
22:00 Pablo Sanmamed Trío :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Seráns da Malatesta :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:30 Falperrys :: comarca de Vigo :: Mala Vida - Vigo
22:30 Turnes & Casquero & Ferrández :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
22:40 Voodoo :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:00 Zapa! :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
23:30 Tanxugueiras :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
6º Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XI Festival das Minas :: A Mariña de Lugo :: Praza dos Fornos - A Pontenova
XII Festival Rebulir :: Terra de Celanova :: Ramirás
18:00 Xornada Lumpen Rapper :: comarca de Santiago :: CSA do Sar - Santiago de Compostela
20:00 Gala Ano do Patrimonio :: O Morrazo :: Auditorio de Cangas - Cangas
20:45 Nunca Máis Fest :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
21:00 II Foliada Osorio Gutiérrez :: A Mariña de Lugo :: Lourenzá
21:00 Thee Boas + Atlantic Valley + Xhivä :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 A Banda da Loba :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Bouba + A Máquina de Mallar :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Festa Fin de Xira Airiños da Freba :: Comarca de Lugo :: Bodegón Tuiriz - Lugo
22:30 Agoraphobia :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
22:30 Atrás Tigre + Viva Suecia :: comarca da Coruña :: Inn Club - A Coruña
22:30 Ejazz :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
23:00 Talesien + Pacho Brea + Lost Minnow :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
23:30 Ezetaerre :: O Salnés :: Con do Moucho - A Illa de Arousa
23:30 Ride Di Riddim. Reggae Voices :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
6º Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
A Gramola Gominola :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal do Concello - Vigo
XII Festival Rebulir :: Terra de Celanova :: Ramirás
13:00 Os d´Abaixo :: A Barbanza :: Miramar Plaia - Boiro
19:00 Sons e Silencios :: O Morrazo :: Auditorio de Cangas - Cangas
20:00 Barahunda :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
20:00 Leo Arremecághona :: O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas
20:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Ezetaerre :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu