22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Quintas Canella :: comarca da Coruña :: Bâbâ Bar - A Coruña
21:00 The Porcoteixos :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Banda Crebinsky :: comarca de Santiago :: Café Camalea - Santiago de Compostela
22:00 Néboa :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 Sumrrá :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
20:00 MJ Pérez :: comarca de Betanzos :: Libraría Biblos - Betanzos
20:30 Acampada Contra o Pobreza :: comarca de Vigo :: Café Uf - Vigo
21:00 True Mountains + Mad Martín :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
21:30 A Banda da Loba :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
22:00 Algarabía :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
22:00 Malraio :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Soul Maxín :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Zënzar + Apología :: Ferrolterra :: Sala Súper 8 - Ferrol
22:30 Pito de Pikasso :: comarca de Santiago :: Brooklyn Rock Bar - Santiago de Compostela
22:40 Piou :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:00 Marisko del Bueno + O Sudor do Chimpín :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
23:00 Rameras + Glitchgirl :: comarca de Santiago :: Pub Avante - Santiago de Compostela
23:00 Sumrrá :: comarca de Vigo :: Sala El Contrabajo - Vigo
Aló Django :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
True Mountains :: comarca da Coruña :: Playa Club - A Coruña
12:00 A banda dos Cueiros :: comarca de Vigo :: Multiusos da Xunqueira - Redondela
19:30 Samarúas :: comarca da Coruña :: Fundación Luis Seoane - A Coruña
20:00 Fuck You, Winter is Here :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
20:30 Carmen Penim :: A Barbanza :: Auditorio, Sala Arcos Moldes - Rianxo
20:30 Gala de Entrega do I Premio Agustín Fernández Paz :: A Terra Chá :: Auditorio Municipal - Vilalba
20:30 Os John Deeres :: O Morrazo :: A Bolera - Moaña
21:00 Serán Gargamala :: O Condado :: Casa Parroquial - Mourelle, Gargamala (Mondariz)
21:00 Óscar Ibáñez & Tribo + Convidados :: comarca de Vigo :: Auditorio Municipal - Vigo
21:30 V Serán Pousos da Area :: O Morrazo :: Local Multiusos do Mercado de Abastos - Marín
22:00 Grus Art Trío + Ildefonso Rodríguez :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 A Vacaloura Vermella :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza Tu Vida - Bembrive (Vigo)
22:30 Concerto Expansivo por un Monte Vivo :: comarca da Coruña :: A.C. Xente Nova de Tabeaio - Tabeaio (Carral)
22:30 Ulträqäns :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 The Brosas + Sin City Devils :: Comarca de Lugo :: El Diablo Bar - Lugo
23:55 Marisko del Bueno + Crú :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
18:00 Samarúas :: Terra de Soneira :: Faro Vilán - Camariñas
20:30 A Banda da Loba :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña