Luar na Lubre :: A :: I E Cañada Blanch - Londres (Inglaterra)
Roi Casal :: A :: T. Malakoff (Brasil)
21:30 Factoría de Subsistencia :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
Luar na Lubre :: A :: Old Fruitmarket - Glasgow (Escocia)
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Luar na Lubre :: A :: School of Art - Glasgow (Escocia)
21:00 Pandereteiras Arume :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
21:30 Sesións H.A.L.O. :: comarca de Vigo :: Sala Magnética - Vigo
22:00 Einstein Jam Session :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:00 Seráns da Malatesta :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Fernando de Dorado :: comarca de Santiago :: Caldeirería 26 - Santiago de Compostela
20:00 Carmen Penim :: O Morrazo :: Ateneo Santa Cecilia - Marín
20:00 Mamá Cabra :: Baixo Miño :: Teatro Municipal - Tui
20:30 Festa Presentación Festival Taiña :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
21:00 VII Serán San Brais :: comarca de Pontevedra :: Centro Sur - Pontevedra
21:30 I Tresfoliando :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:30 Oh! Ayatollah :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:30 Fresquiños :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:30 Xenderal :: A Terra Chá :: Café-Pub Soa - Guitiriz
23:30 As Punkiereteiras :: comarca de Vigo :: Furancho As Colonias do Mosteiro - Bembrive (Vigo)
23:55 Fanfarria Taquikardia :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
23:55 Os Estalotes :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
V Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: Sala JJ - Ponteareas
19:00 III Edición Cantos de Taberna :: O Deza :: Lalín
19:00 Óscar Ibáñez & Tribo + Convidados :: comarca de Pontevedra :: Auditorio de Cerdedo-Cotobade - Cerdedo-Cotobade
20:00 Roi Casal :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:30 Ejazz :: comarca da Coruña :: Centro Cultural A Fábrica - Perillo (Oleiros)
20:30 Innopiah + Los Puta Mierda + Medio Grumo :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
20:30 Satxa + Lendakaris Muertos :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:00 Susana Seivane :: comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Coruña
21:30 Hardvalentín IV :: O Morrazo :: A Tiradoura - Cangas
21:30 SonDaRúa + Alto Asalto + Tinta Rebelde + Alter Ego :: comarca da Coruña :: Sala Pantalán - A Coruña
22:00 A Noite dos Farruvellos :: O Morrazo :: Bar Tapería Fonte da Vosa - O Igrexario, O Hío (Cangas)
22:00 Rafa Fernández :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Blues do País :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:30 High Paw & Elephants Yard :: Ferrolterra :: Sala Súper 8 - Ferrol
22:30 Keltoi + Ovos Podres + Los Pontiaks + Suzio 13 :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
22:30 Nani García Trío + Quinteto Cimarrón :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 Pepe Vaamonde Grupo :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
23:55 Skandalo GZ :: comarca de Vigo :: Furancho Endulza tu Vida - Bembrive (Vigo)
Treixadura :: O Deza :: Feira do Cocido - Lalín
20:00 Roberto Oliveira :: comarca de Vigo :: Auditorio Multiusos da Xunqueira - Redondela