21:00 Cuarteto Dumka :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
18:30 Chotokoeu :: comarca de Vigo :: Teatro Cidade Universitaria - As Lagoas-Marcosende, Zamáns (Vigo)
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
19:30 MJ Pérez - APRAZADO :: Bergantiños :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo
21:00 Son Formas + Cecina de León :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
21:30 Rock&elas :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:30 Madia Leva :: comarca de Santiago :: A Gramola Café - Santiago de Compostela
Esmorga Fest :: Sarria :: Sarria
Son Formas + Cecina de León :: comarca de Santiago :: A Gramola Café - Santiago de Compostela
20:30 Cró! :: comarca de Vigo :: Salón de Actos do IES Auga da Laxe - Gondomar
21:00 Carlos Núñez :: comarca de Ourense :: Catedral de Ourense - Ourense
21:00 Pablo Sax Trío :: comarca de Ourense :: El Cercano - Ourense
22:00 The Coquettos :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Doen :: O Salnés :: O Encontro -Barrantes (Ribadumia)
22:30 Foliada nas Pozas :: Baixo Miño :: As Pozas Disco Tasca - A Guarda
22:30 The Lákazans :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
23:55 Noite Zulú :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Esmorga Fest :: Sarria :: Sarria
Festival do Queixo :: comarca de Arzúa :: Arzúa
12:00 Festa 15 Aniversário A Revolta :: comarca de Vigo :: A Revolta - Vigo
19:00 Festival de Música Tradicional :: comarca de Vigo :: Auditorio de Beade - Beade (Vigo)
19:00 Homenaxe a Raparigos :: comarca de Santiago :: Pazo da Peregrina - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
19:00 Música Polo Noso Monte :: O Condado :: As Cortellas, Padróns (Ponteareas)
20:00 Festa 5º Aniversario Secret Bridge :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
20:00 Maraghotas :: comarca de Vigo :: Local Social Faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
20:00 Tangata e Convidadas :: comarca de Vigo :: Multiusos da Xunqueira - Redodndela
20:30 Comando Radar + Tom Chant :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
20:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: Comarca de Lugo :: Sala de Exposicións da Capela de Santa María - Lugo
21:00 Ad Heyra Liti :: Allariz-Maceda :: Fundación Vicente Risco - Allariz
21:00 Nao + SonDaRúa + Odolaren Mintzoa :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
21:00 O Primeiro Elepe Vigués :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
21:30 Barbitúricos + Toldos Ghomes :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 So´Nos Folk Fest :: comarca de Muros :: So´Nos Café Bar - Louro (Muros)
22:30 Ezetaerre :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 II Oeste Rock :: Caldas :: Catoira
23:00 Tinta Rebelde + Furnier + Xtinson + Kali aka La Negra :: Comarca de Lugo :: O Furancho - Lugo
23:30 Losto Kinsky :: comarca de Vigo :: Maui - Samil, Navia (Vigo)
23:55 Brinkadelia Troupe :: Terra de Soneira :: Celme Café - Vimianzo
23:55 M.E.U. + Klute :: O Deza :: Óxido - Lalín
Festival do Queixo :: comarca de Arzúa :: Arzúa
Son Formas + Cecina de León :: comarca da Coruña :: O Alfaaite Café - A Coruña
12:00 Mamá Cabra :: Ferrolterra :: Teatro Jofre - Ferrol
12:30 As Monchas :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
12:30 Canela Cafuné :: Allariz-Maceda :: Mercado - Allariz
18:00 Xerock :: Baixo Miño :: Pavillón de Goián - Goián (Tomiño)
19:00 6º Memorial Moxenas :: comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo)
19:30 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: comarca da Coruña :: Teatro Rosalía de Castro - A Coruña
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela