Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Bocholt (Alemaña)
17:15 A Banda da Loba :: Terra de Soneira :: Auditorio de Baio - Baio (Zas)
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Herne (Alemaña)
20:00 Airiños de Fene + A.F.C. Terra Meiga :: Ferrolterra :: Local de Agarimo - Sillobre (Fene)
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Köln (Alemaña)
19:30 MJ Pérez :: Bergantiños :: Biblioteca Rego da Balsa - Carballo
20:00 A Banda da Loba :: comarca de Santiago :: Libraría Lila de Lilith - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Wuppertal (Alemaña)
21:00 Concerto Benéfico "Absolución Emilio Cao" :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
21:00 Contubérnio Académico :: comarca de Vigo :: Local Social Faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
21:00 Menàge a Trío :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
21:00 Pablo Sax Trío :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Cinta Adhesiva :: comarca de Vigo :: Tinta Negra - Vigo
22:00 Dakidarría :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 Fondo Norte :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 Kúzlo Duse´+ Artistas Convidados :: comarca de Santiago :: Caldeirería 26 - Santiago de Compostela
22:30 SonDaRúa :: comarca de Pontevedra :: Taberna Cultural Entre Lusco e Fusco - Pontevedra
22:30 Sumrrá :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Matrioskas :: comarca de Ourense :: Barbadás
Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: A :: Detmold (Alemaña)
20:00 Festa Furancheira :: comarca de Vigo :: A Picñoa (Salceda de Caselas)
20:00 Roi Casal :: A :: Salle Broadway - Xenebra (Suiza)
20:00 XIV Venrespirar :: comarca de Ourense :: Sala Emilio Pardo Bazán, Edificio de Ferro, Campus Universitario - Ourense
21:00 De Vacas :: Bergantiños :: Pazo da Cultura - Carballo
21:30 Liquen + Stoyka + Kitai :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
21:30 Son Trío :: comarca de Vigo :: La Rosa Negra Café - Vigo
22:00 Habelas Hainas :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Arghallo :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
22:30 Berlai :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:30 Festa 31 Aniversario Casa das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:30 Folkólikos + Alpargata :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
22:30 Millo + Kalambrazo + Los Puta Mierda :: comarca de Vigo :: Niú Port - Baiona
23:00 Alberto Mvundi :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
23:30 Carapaus :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:30 MJ Pérez :: Bergantiños :: A Ventana Gastrobar - Laxe
23:45 SonDaRúa + Ganjack :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:50 Os John Deeres-CANCELADO :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
Festas de Campolongo :: comarca de Pontevedra :: Campolongo (Pontevedra)
10:30 III Feira do Disco e Libro Galegos :: A Ulloa :: Monterroso
12:00 Festa Inauguración Sede R.C. Celta :: comarca de Vigo :: Vigo
13:00 Andoa :: comarca de Vigo :: Alejandra Lepina Interiorista - Vigo
13:30 Alberto Mvundi :: comarca de Vigo :: Taberna A Mina - Vigo
13:30 Falperrys :: comarca de Pontevedra :: Fábrica de Cervexa Nasa - Pontevedra
13:30 XVIII Aniversario Tronko Bar :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
16:00 Músculo + Maryland :: Comarca de Lugo :: O Mercado Street Food - Lugo
16:00 Tiberevi :: comarca de Vigo :: La Pintxoteca Mar - Vigo
17:00 XII Anos Sala Karma :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
19:00 Presentación do libro-CD "Farruco de Montrove e os gaiteiros da Coruña" :: comarca da Coruña :: Local Cántigas da Terra - A Coruña
19:30 Blues do País :: comarca de Pontevedra :: Campo de Billarda - A Seca, Poio (Poio)
20:00 Festa Furancheira :: comarca de Vigo :: A Picñoa (Salceda de Caselas)
20:00 III Pasabares Carme do Castelo :: A Barbanza :: A Pobra do Caramiñal
20:00 Os Diplomáticos de Monte Alto :: Comarca de Lugo :: Casa Museo Manuel María - Outeiro de Rei
20:00 Roi Casal :: A :: Sporthalle Unterrohr Schlieren - Zurich (Suiza)
20:00 XXX Homenaxe ao Gaiteiro :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
20:30 Dadga :: comarca de Vigo :: Pentagrama - Vigo
20:30 Os d´Abaixo :: Comarca de Lugo :: Sala de Expoisicóns Capela de Santa María - Lugo
21:00 Andoa :: comarca de Vigo :: Bar Copa Princesa - Vigo
21:00 III Foliada Solidaria "Pallasos en Rebeldía" :: Terra de Soneira :: Auditorio de Baio - Baio (Zas)
21:00 Punkmavera´18 :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
21:00 Sam Martinho´s Day :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:00 Serán A.C. Froles Mareliñas :: comarca de Vigo :: Nave da Asociación Froles Mareliñas - Chapela (Redondela)
21:30 A Compañía do Ruído-CANCELADO :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:30 Ezetaerre + Zoo :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
21:30 III Carude Rock :: Terra de Lemos :: Monforte de Lemos
21:30 Sheila Patricia :: comarca de Vigo :: Edra - Vigo
22:00 Apología + Bitxobola :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 Liquen + Kaleikia :: comarca de Vigo :: El Gato de Schrodinger - Vigo
22:30 MJ Pérez :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
23:00 A Requinta da Laxeira :: O Deza :: A Esghalla - Vila de Cruces
23:00 Puke Rainbows :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana (Sandiás)
23:30 Os Porcoteixos :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
23:30 Sheila Patricia + Comandante Twin :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
23:55 Ghesgha :: O Salnés :: Pub D4 - Cambados
23:55 Ith :: O Deza :: Pub Óxido - Lalín
23:55 V Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: Sala JJ - Ponteareas
Festas de Campolongo :: comarca de Pontevedra :: Campolongo (Pontevedra)
12:00 Mamá Cabra :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
12:15 Banda Sinfónica Municipal de A Coruña :: comarca da Coruña :: Palacio da Ópera - A Coruña
12:30 23º Xantar Gaiteiro :: A Fonsagrada :: A Fonsagrada
12:30 Dadga :: comarca de Vigo :: Baiuca - Vigo
13:00 Os Novos :: comarca de Vigo :: Aromas Vinoteca - Vigo
14:00 Sheila Patricia :: comarca de Vigo :: Buqué - Vigo
16:00 Tiberevi :: comarca de Vigo :: La Pintxoteca Mar - Vigo
16:30 Ukestra do Medio :: comarca de Vigo :: El Bocadíni - Vigo
17:00 Roi Casal :: A :: Theodorskirche - Basilea (Suiza)
17:30 Mini Rivas :: Ferrolterra :: Campo da Feira - Sedes (Narón)
17:30 Serán en Peitieiros :: comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar)
19:00 6º Memorial Moxenas :: comarca de Vigo :: Auditorio do CVC de Valadares - Valadares (Vigo)
20:00 AldaoLado :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
20:30 Ezetaerre + Zoo :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
20:30 Falperrys :: O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela