21:00 Paulo Pascual e Macarena Montesinos :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Allariz
14:00 O Serán do Sor :: O Ortegal :: O Barqueiro, Mañón (Mañón)
20:00 Kurrala Rock´18 :: A Barbanza :: Camping Valverde - Corrubedo (Ribeira)
21:00 Mónica de Nut e Luis Martins :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:00 Juan Carballo :: O Salnés :: O Encontro -Barrantes (Ribadumia)
García Mc & Nación Quilombo - ADIADO :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Os Minhotos :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Allariz
Skirl :: O Salnés :: O Encontro -Barrantes (Ribadumia)
Xornadas na Defensa dos Espazos Liberados :: comarca da Coruña :: CSO A Insumisa - A Coruña
13:00 Cé Orquestra Pantasma :: comarca de Muros :: Carnota
18:00 Magín Blanco :: comarca de Vigo :: Multiusos da Xunqueira - Redondela
20:00 De Vacas :: O Condado :: Praza Maior das Neves
21:30 Ferfest :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Minguante :: comarca de Santiago :: Caldeirería 26 - Santiago de Compostela
23:00 Festa do Sombreiro :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
23:00 Rodrigo Ramos :: O Deza :: A Carballeira do Chousiño - Silleda
23:55 Doen :: O Salnés :: Pub D4 - Cambados
Noite Fechada :: O Salnés :: O Encontro -Barrantes (Ribadumia)
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Allariz
Xornadas na Defensa dos Espazos Liberados :: comarca da Coruña :: CSO A Insumisa - A Coruña
13:00 Vinseiro & Gilino :: comarca de Santiago :: Caldeirería 26 - Santiago de Compostela
13:15 IV Espantada Rock :: Sarria :: Corvelle (Sarria)
16:00 I Batalla Os Galos do Castelo :: comarca de Muros :: A Academia - Muros
19:30 Trasnoise Fest #4 :: comarca de Vigo :: Pub Transilvania - Vigo
20:00 Caxade :: comarca de Muros :: Carnota
21:00 Feira Medieval :: Terra de Lemos :: Torreón do Vello Cárcere - Monforte de Lemos
21:00 Soul Maxín + The Narts :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 García Mc & Nación Quilombo :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
22:00 Terbutalina :: O Morrazo :: Novo Labranza - Meiro; Bueu (Bueu)
22:30 Andoa :: comarca de Vigo :: Cervexería Nós - Vigo
23:00 Azougue :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
23:55 Ataque Escampe :: O Salnés :: O Con do Moucho - A Illa de Arousa
23:55 Davide Salvado :: O Ortegal :: Mar de Mares Espazo Cultural - Espasante (Ortigueira)
23:55 Satxa + Rokavieja :: O Condado :: CSA O Fresco - Ponteareas
Moon Cresta :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
Semana Santa ao Vivo :: Allariz-Maceda :: Allariz