22:30 Barbitúricos :: A Mariña de Lugo :: Xebra! Associaçom - Burela
20:30 Contubérnio Académico :: comarca de Vigo :: Local Social faísca - O Calvario, Cabral (Vigo)
22:00 Javier Marcos Trío :: comarca de Vigo :: La Casa de Arriba - Vigo
22:30 Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Puma Pumku :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
19:30 Trapallada + Rags Rudi + Bob Noxious :: A :: The Birds Nest - Londres (Inglaterra)
20:30 Malandrómeda :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
21:00 Mielitza + Cora Sayers :: comarca de Santiago :: Pub Momo - Santiago de Compostela
22:00 Som do Galpom :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: Contrabajo Club - Vigo
Birraseto Fest :: comarca de Vigo :: Praza do Rei - Vigo
Galicia Metalhead Festival :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
17:00 A Gramola Gominola :: comarca da Coruña :: Centro Cívico dos Mallos - A Coruña
19:30 Trapallada + Rags Rudi + Ebola-la´s :: A :: T. Chances - Londres (Inglaterra)
20:00 Atlantic Valley + Pleyskunk :: comarca de Vigo :: Distrito 09 - Coia (Vigo)
20:30 As Monchas :: comarca de Vigo :: Gran Festa da Primavera - Nigrán
20:30 Bakin Blues Band :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
21:00 Wach McKánijan e Os Outsiders :: O Morrazo :: Taberna Cambika - Cangas
21:30 Cintaadhesiva :: comarca de Vigo :: Sala Magnética - Vigo
22:00 Dakidarría :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 Nai :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Oh! Ayatollah + Ataque Escampe :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Terbutalina + Boyanka Kostova :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
22:30 Os Meninos :: Baixo Miño :: As Pozas Disco Tasca - A Guarda
23:00 Bakarrá :: comarca de Santiago :: Pub Avante - Santiago de Compostela
23:00 Najla Shami + Sérgio Tannus :: A Ulloa :: La Clave - Monterroso
23:55 The Lákazans :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Birraseto Fest :: comarca de Vigo :: Praza do Rei - Vigo
Festa Aniversario Cineclube de Compostela :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
Festa do Banquete :: comarca de Santiago :: Conxo (Santiago de Compostela)
Galicia Metalhead Festival :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
X Serán do Patrocinio :: A Barbanza :: Rianxiño, Rianxo (Rianxo)
10:00 X Arde o Pazo :: comarca de Vigo :: Mos
12:00 Festa Primavera no Ecolectivo :: comarca de Vigo :: Ecolectivo - Sárdoma (Vigo)
12:30 DudeCan :: comarca de Pontevedra :: Rúa Oliva - Pontevedra
16:30 Clara Pino & Pablo Vidal :: O Salnés :: Muelle do Xufre - A Illa de Arousa
17:30 Por Cantar e por Bailar :: comarca de Vigo :: Salón de Actos do CRAC de Coruxo - Coruxo (Vigo)
18:00 Paco Nogueiras :: A Barbanza :: Teatro Elma - A Pobra do Caramiñal
19:30 Os Cempés :: A Mariña de Lugo :: Círculo Habanero A Devesa - Ribadeo
19:30 V Memorial Henrique Otero :: comarca de Vigo :: Auditorio Martín Códax, Conservatorio Superior de Música - Vigo
20:30 Lamprea Explosiva + MUT :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
21:00 Apple Three :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana (Sandiás)
21:00 Bakin Blues Band & Emilio Arsuaga :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 The Dub Yard Festival :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:30 Os Meninos + Terra Morena :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Serán de Oubiña :: O Salnés :: Centro Cultural Manuel Mariño Castro - Oubiña (Cambados)
21:30 Trasnoise Fest #4 :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
22:00 Atlantic Valley + You Dog!! :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
22:00 Gran Serán de Fozara :: O Condado :: Fozara (Ponteareas)
22:00 Heredeiros da Crus + Monoulious DOP :: comarca de Noia :: IES Campo de San Alberto - Noia
22:00 O Sonoro Maxín :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:00 Serán no Freixo :: comarca de Vigo :: A.V.S.C.D. O Freixo - O Freixo, Valadares (Vigo)
22:00 Skirl :: O Morrazo :: Novo Labranza - Meiro; Bueu (Bueu)
22:00 Terbutalina + Copa Turbo :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
22:30 Dakidarría :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
22:30 Ith :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
22:30 Os Carunchos :: O Morrazo :: Bar A Curva - Nerga, O Hío (Cangas)
22:30 The Lákazans :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
23:00 Milhomes + La Reverso :: Baixo Miño :: As Pozas Disco Tasca - A Guarda
23:30 Marcos Teira Translations Trío :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
Birraseto Fest :: comarca de Vigo :: Praza do Rei - Vigo
Festa do Banquete :: comarca de Santiago :: Conxo (Santiago de Compostela)
Jap4 :: comarca de Pontevedra :: Albergue Jamarte - Ponte Caldelas
X Serán do Patrocinio :: A Barbanza :: Rianxiño, Rianxo (Rianxo)
12:30 Mulleres de Gharghamala :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
18:00 As Punkiereteiras :: comarca de Vigo :: El Patio de Bouzas - Bouzas (Vigo)
18:00 Vou nun Bou e Amighos :: O Morrazo :: Centro Social do Mar - Bueu
18:30 Carmen Rey :: comarca da Coruña :: Avenida de la Marina - A Coruña
20:00 Carapaus :: A Barbanza :: A Pousada das Ánimas - Boiro
20:30 A Roda :: comarca de Vigo :: Praia do Atrio - Bouzas (Vigo)
21:30 Treixadura :: comarca de Noia :: Praza do Tapal - Noia