Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
IV Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane (Folgoso do Courel)
13:00 Irevire :: O Morrazo :: Tapería A Figueira - Loira, Seixo (Marín)
21:30 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Xardíns do Museo da Navegación - Baiona
21:30 A Gramola Gominola :: comarca de Pontevedra :: Praza da Chousa - Combarro (Poio)
Barbitúricos :: A Barbanza :: A Cova da Vella - A Pobra do Caramiñal
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
IV Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane (Folgoso do Courel)
20:00 Sumrrá :: comarca de Betanzos :: Aira do Quintairo - Paderne
20:30 Najla Shami + Anxo Moure :: comarca de Pontevedra :: Adro de Festas - Bértola (Vilaboa)
21:00 Serán de Troula. Rock :: O Salnés :: Praza do Castriño - Cambados
21:30 Ded Routines :: O Morrazo :: Novo Labranza - Meiro, Bueu (Bueu)
21:30 Foliada do Demo :: comarca de Pontevedra :: Praza de Curros Enríquez - Pontevedra
22:30 Coanhadeira :: comarca de Ourense :: Praza de San Martiño - Ourense
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
Festas do Mar de Malpica :: Bergantiños :: Malpica de Bergantiños
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
IV Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane (Folgoso do Courel)
LIX Festa do Viño do Condado de Tea :: O Condado :: Salvaterra de Miño
Lugnasad de Cedeira :: Ferrolterra :: Cedeira
Rastreros + Folk on Grelos :: Chantada :: Praza do Pavillón Municipal - Chantada
V Festival Agrocuir :: A Ulloa :: Granxa Maruxa - Monterroso
X Armadiña Rock :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XVIII Festival Xironsa :: O Salnés :: Corvillón (Cambados)
XXV Festival Folclórico Internacional :: comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar)
20:15 Canela Cafuné :: A Limia :: Complexo Turístico Rural Couso Galán - Couso, Freixo (Sarreaus)
21:00 Sheila Patricia :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
22:00 A Roda :: Tabeirós - Terra de Montes :: Praza da Igrexa - Forcarei
22:00 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: Bergantiños :: Praza do Concello - Carballo
22:30 Os Carunchos + Roberto Sobrado Grupo + Maestro :: comarca de Noia :: Festas de Santo Ourente - Entíns (Outes)
22:30 Radio Zapa! :: A Barbanza :: Praza Maura - A Pobra do Caramiñal
23:00 V CurtiSon :: comarca de Betanzos :: Recinto Feiral - Curtis
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
Festas do Mar de Malpica :: Bergantiños :: Malpica de Bergantiños
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival Terra Brava :: Sarria :: O Incio
Festival de Jazz de Ponteareas :: O Condado :: Ponteareas
IV Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane (Folgoso do Courel)
LIX Festa do Viño do Condado de Tea :: O Condado :: Salvaterra de Miño
Lugnasad de Cedeira :: Ferrolterra :: Cedeira
Nao :: Tabeirós - Terra de Montes :: Forcarei
Romaría de Santa Margarida :: comarca da Coruña :: Parque de Santa Margarita - A Coruña
V Festival Agrocuir :: A Ulloa :: Granxa Maruxa - Monterroso
X Armadiña Rock :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XVIII Festival Xironsa :: O Salnés :: Corvillón (Cambados)
XXV Festival Folclórico Internacional :: comarca de Vigo :: Peitieiros (Gondomar)
10:00 XVII Noite da Lúa Meiga :: comarca de Vigo :: Monte do Outeiro - O Viso (Redondela)
11:30 XIII Festa da Pandeira :: Ancares :: Piornedo, Donís (Cervantes)
12:30 Festa do Furón :: comarca de Muros :: Parque do Furón - Muros
13:00 Castinheiras fest :: O Morrazo :: Bar de Félix, Lago Castiñeiras - San Xián (Marín)
13:00 Ponte Coqueta :: comarca de Pontevedra :: Praza da Peregrina - Pontevedra
13:30 11 Festival do Río Belelle :: Ferrolterra :: O Roxal, Anca (Neda)
14:15 Pelepau :: comarca da Coruña :: A Lagoa - Chamín (Arteixo)
19:00 Festa 15º Aniversario A Tiradoura :: O Morrazo :: AC A Tiradoura - Cangas
21:00 Minguante :: O Condado :: A Casa da triga - Ponteareas
21:00 XIX Guísamo Folk :: comarca da Coruña :: Campo da Feira - Guísamo (Bergondo)
22:30 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: comarca da Coruña :: Parque Santa Margarida - A Coruña
23:00 Andrés Penabad :: O Ribeiro :: Praza San Martiño - Ribadavia
23:00 Devanados :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
23:55 Iria Estévez e Gonzo Piña :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
Festival Feito a Man :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival de Jazz de Ponteareas :: O Condado :: Ponteareas
IV Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane (Folgoso do Courel)
LIX Festa do Viño do Condado de Tea :: O Condado :: Salvaterra de Miño
Romaría de Santa Margarida :: comarca da Coruña :: Parque de Santa Margarita - A Coruña
Sons na Cortiña :: Ferrolterra :: Finca A Cortiña - San Sadurniño
X Armadiña Rock :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XXX Festa do Requeixo :: O Eume :: A Capela
11:00 Folk no Alobre :: O Salnés :: Parque do Castriño - Vilagarcía de Arousa
12:30 Romaría do Pote :: Ferrolterra :: Maniños (Fene)
13:00 Moon Cresta :: A Barbanza :: Praza Mancomunidade - Boiro
13:00 Tanxugueiras :: A Barbanza :: Praza da Ribeira - Rianxo