11:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Hospital Psiquiátrico - Conxo (Santiago de Compostela)
18:30 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Teatro Cidade Universitaria - As Lagoas-Marcosende, Zamáns (Vigo)
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
19:00 Copa Turbo + Lamprea Explosiva :: A Barbanza :: Sala Real - Aguiño (Ribeira)
19:30 Xardín Desordenado :: comarca de Pontevedra :: Libraría Cronopios - Pontevedra
21:00 Talabarte :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
23:00 Elephants Yard + Real Rockers :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
VII Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XXII Festival As Minas :: A Mariña de Lugo :: A Pontenova
18:00 Paco Nogueiras :: comarca de Muros :: Biblioteca Pública Municipal - Muros
19:30 Leo Arremecághona e Isaac Xubín :: O Sar :: Auditorio da Casa de Rosalía - A Matanza, Iria Flavia (Padrón)
20:00 Festival Cáritas :: A Barbanza :: Auditorio Municipal - Ribeira
20:00 Matrioskas :: comarca de Santiago :: Centro Sociocultural de Sar - Santiago de Compostela
20:30 Xardín Desordenado :: O Morrazo :: Espazo Lector Nobel - Moaña
21:00 Luar na Lubre :: Comarca de Lugo :: Auditorio Gustavo Freire - Lugo
21:00 Marcos Pin / Pablo Castaño Jazz Orchestra :: comarca de Santiago :: Dado Dadá Jazz Club - Santiago de Compostela
22:00 Ded Routines + Thee Boas :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
23:00 Cabodano :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:55 Minguante :: Terra de Soneira :: Cervcería Risco - Vimianzo
23:55 Pauliña :: comarca de Arzúa :: Pedrito´s Garage - Arzúa
VII Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XXII Festival As Minas :: A Mariña de Lugo :: A Pontenova
13:00 Os Viqueiras :: comarca de Ordes :: Centro Cultural - Sigüeiro, Oroso (Oroso)
19:00 Fanfarría Taquikardia :: comarca de Vigo :: Bar A Bodega - Barreiro, Lavadores (Vigo)
19:30 Xoán Curiel e Iris Gey :: Ferrolterra :: Castelo de Moeche - Moeche
20:00 Copa Turbo + Lamprea Explosiva :: A Barbanza :: Sala Real - Aguiño (Ribeira)
20:00 Festichoca :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
20:00 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: Ferrolterra :: Pazo da Cultura - Narón
20:30 101001000 Centros Sociais :: comarca de Santiago :: CSOA O Aturuxo das Marías - Santiago de Compostela
20:30 Concerto Presentación do Disco "A Nosa Música" :: comarca de Santiago :: Auditorio de Galicia - Santiago de Compostela
21:00 Roberto Sobrado e Nefta Lee :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - O Cotón, Negreira (Negreira)
21:30 Aldaolado :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - O Cotón, Negreira (Negreira)
21:30 Atlantic Valley + Gravesen :: comarca de Vigo :: Bar Frenopatiko - Vigo
22:00 As Cantigas de Elena :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Barahúnda :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
22:00 Grus Art Trío + Ildefonso Rodríguez :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Tanxugueiras :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 Festi Punk :: A Barbanza :: Sala Klang - Rianxo
23:00 Terbutalina + Lisdexia :: comarca de Muros :: O Pouso - Muros
23:30 D´Esmorga :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
VII Mercado da Estrela :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
12:00 Paco Nogueiras :: O Eume :: Casa da Cultura - Pontedeume
12:00 XeRock :: comarca de Santiago :: Centro Social Polivalente - Brión
12:30 Transilvanians + Life on Reggae Planet Sound :: O Morrazo :: Aturuxo Bar - Bueu
20:00 Vudú + Grüzvilla :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
20:00 Xoán Curiel, Carlos Castro e Alex Salgueiro :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
20:30 Coralie Yap-Chine e Mauricio Caruso :: comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:30 Tenue + Liquen :: comarca de Santiago :: CSA do Sar - Santiago de Compostela