17:00 Cé Orquestra Pantasma :: Comarca de Lugo :: Tradescola - Lugo
20:30 A Banda da Loba :: comarca de Ourense :: Sala Principal Auditorio Municipal - Ourense
21:00 Festa de Amig@s do Coro da Ra :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
23:00 Cuarta Xusta :: comarca de Santiago :: Pub Avante - Santiago de Compostela
III Mostra "De Repente, En Compostela" :: comarca de Santiago :: Auditorio do Mueso do Pobo Galego - Santiago de Compostela
XIII Festival Rebulir :: comarca de Ourense :: Ramirás, Celanova e Ourense
20:00 Pauliña + Son das Tabernas :: comarca de Vigo :: Teatro EAV - Bouzas (Vigo)
21:00 Aló Django :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Sheila Patricia :: Baixo Miño :: Bar Restaurante El Perro Verde - Camposancos (A Guarda)
21:30 Esteban y Manuel + Los Manises + Pálida :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:30 Sumrrá :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
III Catapulta :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
III Mostra "De Repente, En Compostela" :: comarca de Santiago :: Auditorio do Mueso do Pobo Galego - Santiago de Compostela
XIII Festival Rebulir :: comarca de Ourense :: Ramirás, Celanova e Ourense
16:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Centro Sarela - Santiago de Compostela
18:30 Paco Nogueiras :: O Salnés :: Centro Comercial Arousa - Vilagarcía de Arousa
19:30 O Ateneo Faise Nadal no Museo :: comarca de Pontevedra :: Sexto Edifico do Mueso - Pontevedra
20:00 Cantos de Taberna. Panxoliñas 2018 :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
20:30 Sumrrá :: comarca de Vigo :: Círculo Recreativo e Cultural - O Porriño
20:30 VI Aluméame :: comarca de Vigo :: Salón de Actos AAVV Val do Fragoso - Vigo
21:00 Sonia Lebedynski :: O Salnés :: Auditorio da Illa de Arousa - A Illa de Arousa
22:00 Iria Estévez e Gonzo Piña :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Zurumalla :: comarca de Vigo :: Cafetería do CRACC - Coruxo (Vigo)
22:30 Collón de Lola :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:30 The Lelli Kelly´s + Los Vinagres :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: Bar Plaza - Ribeira
23:55 Terbutalina + Ciega y Peligorsa :: comarca de Muros :: Pub Xeixo - Louro (Muros)
III Catapulta :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
III Chuzas Rock :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - O Cotón, Negreira (Negreira)
III Mostra "De Repente, En Compostela" :: comarca de Santiago :: Auditorio do Mueso do Pobo Galego - Santiago de Compostela
XIII Festival Rebulir :: comarca de Ourense :: Ramirás, Celanova e Ourense
10:00 Feira do Galo :: comarca da Coruña :: Arteixo
12:30 Festa Apego :: comarca de Santiago :: Auditorio de Galicia - Santiago de Compostela
13:00 Cé Orquestra Pantasma :: Terra de Celanova :: Praza de Abastos - Celanova
16:30 Festa Benvida ao Apalpador :: Comarca de Lugo :: Praza Maior - Lugo
16:30 Festa de Nadal nas Pedriñas :: comarca de Vigo :: CSCD As Pedriñas - O Rebullón, Tameiga (Mos)
17:00 A Rebusquiña do 22 :: Terra de Trives :: Local Social A Rebusca - Manzaneda
18:00 Festa da Xiada :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
19:00 A Banda do Verán :: O Ortegal :: Auditorio Municipal - Cariño
20:00 Apalpador Fest VII :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
20:00 Festa 30 Aniversario FPG :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
20:00 Rock & Folk Festival Benéfico :: A Barbanza :: Praza Maior - A Pobra do Caramiñal
20:15 Handle with Swing :: comarca de Santiago :: Mercado de Nadal. Rúa Carreira do Conde - Santiago de Compostela
21:00 Vituco Neira :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 8º Ska All Night :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
22:00 Airoa :: comarca da Coruña :: Café Doré - A Coruña
22:00 Apisa :: comarca de Vigo :: Novo Local Social da ACDE - Salceda de Caselas
22:00 D´Esmorga + Brassica Rapa :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Lóstregos + Dioivo + Marthyrium + Amhra + Nakkiga :: O Ortegal :: Sala Ásatrù + Riomaior, Senra (Ortigueira)
22:00 Tatán "Chapeu" :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Mr Kamandula :: comarca de Ordes :: A Taberna - Cerceda
22:30 Os Diplomáticos de Monte Alto :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:30 Raiceira :: Comarca de Lugo :: Café Minuetto - Lugo
23:55 Alba do Freixo e os Camionistas :: comarca de Santiago :: Pub Hawaii - Sigüeiro, Oroso (Oroso)
23:55 High Paw :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
23:55 Malasombra Jazz :: comarca de Noia :: Café Concerto Antano - Outes
XIII Festival Rebulir :: comarca de Ourense :: Ramirás, Celanova e Ourense
13:00 Os Carunchos :: comarca de Vigo :: Casa Gallardo - Mos
13:00 Sheila Patricia :: comarca de Pontevedra :: Albergue Jamarte - Ponte Caldelas
16:30 Papi e Mami :: Ferrolterra :: Mercado de Nadal - Narón
18:00 Paco Nogueiras :: O Salnés :: Corvillón (Cambados)
18:30 A Banda do Verán :: Terra de Soneira :: Casa da Cultura - Vimianzo
20:15 Aldaolado :: comarca de Santiago :: Mercado de Nadal. Rúa Carreira do Conde - Santiago de Compostela
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela