22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
19:30 Grampoder :: comarca de Santiago :: A Reixa Tenda/Matrioska Tenda - Santiago de Compostela
20:30 Berlai :: O Deza :: Círculo de Recreo - Lalín
21:30 Collón de Lola + Bakarrá :: comarca de Vigo :: El Gato de Schrödinger - Vigo
21:30 II Cantos de Taberna de Marín :: O Morrazo :: Marín
22:00 Ponxa Intenso :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:30 Iván Gulín Porto :: comarca de Pontevedra :: La Semilla Asociación de Mujeres - Augasantas (Cerdedo-Cotobade)
23:00 Muxarega :: O Eume :: A Cova dos Trasnos - As Pontes
23:30 Som do Galpom :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: A Caseira Bar - Ribeira
Minguante :: comarca de Vigo :: Zentral Bar - Vigo
Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Callobre (A Estrada)
17:00 Cé Orquestra Pantasma :: Terra de Trives :: Asociació A Rebusca - Manzaneda
19:30 1º Encontro de Música Tradicional "Fogar de Breogán" :: O Morrazo :: Auditorio de Quintela - Quintela, Moaña (Moaña)
20:00 1º Cantos de Taberna na Rúa da Cruz :: Comarca de Lugo :: Rúa da Cruz - Lugo
20:00 Paloma Suanzes :: Comarca de Lugo :: Casa Museo Manuel María - Outeiro de Rei
20:30 Fanfarria Taquikardia + Gesto Feo + Airiños de San Simón :: comarca de Vigo :: O Lar do Chin - Candeán (Vigo)
21:00 4mal Quartet :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
21:00 III Foliada Vila de Meira :: Meira :: Barracóns - Meira
21:00 Son Trío :: Bergantiños :: Salón de Actos do Edifico das Escolas - Ponteceso
21:30 Nao + Grilo :: comarca de Pontevedra :: Sala Karma - Pontevedra
22:00 Alfredo García Quintet :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Flúe + Impaled Corpses :: Sarria :: O Buril - Sarria
22:00 Zurrumalla + Os Carunchos + Os Escaravellos :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:30 Espazo en Branco + Bar Ban Sónicos :: A Barbanza :: Heaven & Hell - Ribeira
22:30 SonDaRúa :: O Morrazo :: Novo Labranza - Meiro, Bueu (Bueu)
23:30 Iván Gulín Porto :: comarca de Vigo :: El Rincón de los Artistas - Vigo
23:30 Moon Cresta :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
23:55 Dúo Explosion Fest :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Loren Tevra & Nando Llon :: A Barbanza :: A Taberna - Ribeira
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: Pub Ídolos - Ribeira
23:55 VI Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
12:00 A Tropa Grileira :: comarca de Vigo :: Espazo Gourmet, Mercado do Berbés - Vigo
17:30 Pitusa Semifusa :: Comarca de Lugo :: Centro Comercial As Termas - Lugo
20:30 Irevire :: O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas
20:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela