20:30 Berlai :: Comarca de Lugo :: Casa do Saber - Lugo
22:00 Víctor Prieto & Abe Rábade :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Galegote Rock 2019 :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Víctor Prieto & Abe Rábade :: comarca de Ourense :: Café Latino - Ourense
21:00 Dioivo + Nakkiga :: comarca de Vigo :: Pub Frenopátiko - Vigo
21:00 Horse Stealers :: comarca de Santiago :: Fuco Lois - Santiago de Compostela
21:00 MJ Pérez :: Comarca de Lugo :: Praza de Santa María - Lugo
21:00 Néboa + Dinís Costa Trío :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
Festas de San Marcos :: comarca de Noia :: Noia
Galegote Rock 2019 :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Víctor Prieto & Abe Rábade :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
19:00 Brais das Hortas e Peter Punk Pallaso :: comarca de Fisterra :: Casa da Cultura - Corcubión
20:30 Os Tres Pés :: comarca de Santiago :: Brasería Mollos e Moios - Ortyoño (Ames)
21:00 Cantos de Taberna en Pontevedra :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
21:00 Dequenvessendo :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:00 Chicharrón :: comarca de Santiago :: Modus Vivendi - Santiago de Compostela
22:00 Thee Blind Crows :: Ferrolterra :: Sala Super 8 - Ferrol
22:01 Os Bugis :: A Barbanza :: Che Veni Beach ;Lounge - Palmeira (Ribeira)
22:15 CaboDano + Hongo + Ruthless :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:30 109 Foliada no Lar :: O Eume :: Cafetería Lar - As Pontes
22:30 MJ Pérez :: Ferrolterra :: Cuerda Floja - Ferrol
22:30 Obal :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
22:30 Os Meninos :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:40 Mais um Copinho :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:00 Os Putos + Apisa :: comarca de Vigo :: Vello Matadoiro - Salceda de Caselas
23:30 Tonhito de Poi :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - O Cotón, Negreira (Negreira)
Esmorga de Melide :: Terra de Melide :: Melide
Festas de San Marcos :: comarca de Noia :: Noia
Galegote Rock 2019 :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Primavera Fest :: Ferrolterra :: Parque de Frexeiro - Narón
10:00 XI Arde o Pazo :: comarca de Vigo :: Mos
11:30 II Serão dos Maios :: O Condado :: Parque A Canuda - Salvaterra de Miño
12:00 Fran Amil e Ricardo Casás :: A Mariña de Lugo :: Sala Bahía - Foz
12:00 Xoán Curiel :: O Morrazo :: Espazo Lector Nobel Moaña - Moaña
14:00 O Vermú do A Ver Que Sae :: comarca de Santiago :: Bar Embora - Santiago de Compostela
17:00 2º Festival Benéfico Contra o Lume e pola Recuperación :: comarca de Pontevedra :: A Carreira Ancha . Chaín, A Insua (Ponte Caldelas)
18:00 Sonalixo :: comarca de Vigo :: Recinto das Casas Vellas das Escolas - Redondela
19:00 Concerto Anti-Electoralista :: comarca de Vigo :: CSOA A Quinta da Carminha - Vigo
19:00 Festa do 18º Aniversario do Cineclube de Compostela :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
19:30 II Día da Música :: Ferrolterra :: Parque do Floreal - Cedeira
19:30 VI Memorial Henrique Otero :: comarca de Vigo :: Auditorio Martín Códax do Conservatorio Superior de Música - Vigo
20:00 Cantos de Bodega en Manzaneda :: Terra de Trives :: Manzaneda
20:00 Cantos de Taberna Loureiro Verde :: comarca de Vigo :: AVV Val do Fragoso - Vigo
20:00 Os Ollos de Miss Margaret :: Terra de Celanova :: Auditorio Ilduara - Celanova
20:00 Thee Blind Crows + Doctor Migraña :: A Barbanza :: Sala Real - Aguiño (Ribeira)
20:30 5º Serán de Laias :: O Ribeiro :: Centro Sociocultural - Laias (Cenlle)
20:30 Chapela Fest :: comarca de Vigo :: Aparcadoiro Alameda - Chapela (Redondela)
20:30 Metalxis :: comarca de Vigo :: Auditorio da SCDR Helios - Bembrive (Vigo)
21:00 II Foliada na Bandeira :: O Deza :: Praza do Auditorio - A Bandeira, Manduas (Silleda)
21:00 The Fe Kaos + Hernia Eskrotal :: comarca de Santiago :: CSA do Sar - Santiago de Compostela
21:00 V Ciclo de Jazz A Corte dos Bois :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
21:00 Víctor Prieto & Abe Rábade :: comarca de Santiago :: Riquela Club - Santiago de Compostela
21:30 Flúe + Bourbon Kings + Sickeeper :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
21:30 Fora Ostias :: comarca de Vigo :: CSO A Revolta - Vigo
21:30 II The Dub Yard Festival :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:30 V Encontro de Bandas de Gaitas Cidade de Tui :: Baixo Miño :: Praza de San Fernando - Tui
22:00 Bule + The Professionals :: comarca da Coruña :: Fórum Celticum - O Burgo (Culleredo)
22:00 Golpe Radikal + Montañeros de Kentucky :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
22:30 Skandalo GZ :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:00 Factoría de Subsistencia :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
23:00 Gharabullo + Apocalypso :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:00 Materia Muerta :: Comarca de Lugo :: Diablo Bar - Lugo
23:00 Obal :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: A Taberna - Ribeira
Esmorga de Melide :: Terra de Melide :: Melide
Festas de San Marcos :: comarca de Noia :: Noia
Primavera Fest :: Ferrolterra :: Parque de Frexeiro - Narón
12:30 Vudú :: comarca da Coruña :: Bitácora de Santa Cristina - Santa Crisatina, Perillo (Oleiros)
14:00 Leirabuxo :: Terra de Melide :: Festas de San Marcos - San Román (Santiso)
20:30 Fiandola :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
21:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Víctor Prieto & Abe Rábade :: comarca de Vigo :: Salón Rexio Sede RC Celta - Vigo
22:00 Milladoiro :: A Paradanta :: Praza do Consistorio - Lugo