Artellando na Noite :: comarca de Santiago :: Praza do Toural - Santiago de Compostela
Horse Stealers :: comarca de Santiago :: Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
Artellando na Noite :: comarca de Santiago :: Praza do Toural - Santiago de Compostela
Artellando no Vermú :: comarca de Santiago :: Praza Cervantes - Santiago de Compostela
IV Ourenrock :: comarca de Ourense :: Bemposta, Seixalbo (Ourense)
20:30 Pan de Capazo + Sergio Mirra Trío :: Baixo Miño :: Praza do Reló - A Guarda
21:00 Zeltia Irevire :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:00 Ejazz :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Lorca Namorado :: comarca de Santiago :: Praza da Quintana - Santiago de Compostela
23:00 Elephants Yard :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Artellando na Noite :: comarca de Santiago :: Praza do Toural - Santiago de Compostela
Artellando no Vermú :: comarca de Santiago :: Praza Cervantes - Santiago de Compostela
Batebatuke XI :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Cantos de Taberna en Pontevedra :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
Festa Despedida El Contrabajo :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Festas Burela no Xebra :: A Mariña de Lugo :: CS Xebra - Burela
Festival de Jazz de Ponteareas :: O Condado :: Ponteareas
IV Ourenrock :: comarca de Ourense :: Bemposta, Seixalbo (Ourense)
Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
19:00 Pan de Capazo + Feral Booty :: comarca de Santiago :: CSOA O Aturuxo das Marías - Santiago de Compostela
21:00 Matrioskas :: Quiroga :: Patio da Tola - Vieiros, Seara (Quiroga)
21:00 Susana Seivane :: comarca de Santiago :: Praza da Quintana - Santiago de Compostela
22:30 110 Foliada no Lar :: O Eume :: O Lar - As Pontes
22:30 Chámalle Xis :: comarca da Coruña :: Lume e Ferro Taberna - Carral
22:30 Os Feroces da Galgueira :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
23:55 Dani Barreiro & Miguel Eyré :: O Salnés :: Sold Out Coffee & Drinks - Vilagarcía de Arousa
Artellando na Noite :: comarca de Santiago :: Praza do Toural - Santiago de Compostela
Artellando no Vermú :: comarca de Santiago :: Praza Cervantes - Santiago de Compostela
Batebatuke XI :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Cool Funeral :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
Festa Despedida El Contrabajo :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
Festas Burela no Xebra :: A Mariña de Lugo :: CS Xebra - Burela
Festival de Jazz de Ponteareas :: O Condado :: Ponteareas
IV Ourenrock :: comarca de Ourense :: Bemposta, Seixalbo (Ourense)
Roteiros pola Tradición Musical da Provincia de Pontevedra :: Tabeirós - Terra de Montes :: Vilapouca, Vnetoxo (Forcarei)
Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
11:00 IV Castelo Folk :: O Eume :: Castelo de Andrade - O Castelo, Nogueirosa (Pontedeume)
11:30 A Festa no Teatro Principal :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
12:00 Habelas Hainas + Eiradela :: A Barbanza :: II Festa Feminista - A Pobra do Caramiñal
12:00 IV UKP Day :: O Ribeiro :: Castelo de Ribadavia - Ribadavia
12:00 VI Tangaraño Cultural :: Allariz-Maceda :: Sobradelo (Xunqueira de Ambía)
12:00 VII 50 Anos Aló :: comarca de Santiago :: Praza de San Martiño Pinario - Santiago de Compostela
12:30 XX Encotros de Música Tradicional :: O Deza :: Mosteiro de Carboeiro - Carboeiro (Silleda)
13:30 AldaoLado :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
13:30 Os Bugis :: A Barbanza :: Rúa do Sal - Ribeira
17:00 XI Batalla de Csal de Eirigo :: Caldas :: Casal de Eirigo, Setecoros (Valga)
18:00 Audicións Locais de Ensaio :: Ferrolterra :: Mercado da Magdalena - Ferrol
18:00 Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Vigo :: II Festimáis Solidario, Instalacións de MQA - Navia (Vigo)
19:00 III Ruada dos Maios :: Caldas :: Praza de Ferrol - Cuntis
19:00 Thee Blind Crows + Ghesgha + Pauliña + Los Pablos :: O Salnés :: Caleixón Loureiro - Barrantes (Ribadumia)
20:00 Festival 104 Aniversario do Real Coro Toxos e Froles :: Ferrolterra :: Teatro Jofre - Ferrol
20:00 Festival Benéfico a Favor da Loita Contra o Cancro :: A Terra Chá :: Auditorio Carme Estévez - Vilalba
20:00 Minguante :: A Barbanza :: Chirindino Ameixida - Ribeira
20:30 Festival Letras Galegas :: comarca de Vigo :: Auditorio Val do Fragoso - Vigo
21:00 Felipe Rea :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Crega - Barro
21:30 Blues do País :: comarca de Ordes :: Praza Isaac Díaz Pardo - Sigüeiro, Oroso (Oroso)
22:00 Cabodano + Rebelión + Kaootik :: Baixo Miño :: CS Fuscalho - A Guarda
22:00 Matrioskas :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Mileth + Metalxis :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 O Puto Coro do Exército Froilanista :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:00 Serán de Fozara :: O Condado :: Centro Cultural - Fozara (Ponteareas)
22:00 V Serán en Camos :: comarca de Vigo :: Pavillón da Comisión de Festas - Camos (Nigrán)
22:30 Sheila Patricia :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
23:00 Flúe :: comarca da Coruña :: O Garaxe - Carral
Artellando no Vermú :: comarca de Santiago :: Praza Cervantes - Santiago de Compostela
Batebatuke XI :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Festival de Jazz de Ponteareas :: O Condado :: Ponteareas
Sacra Festival :: Terra de Lemos :: Ribeira Sacra
XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
13:00 O Son do Río :: comarca de Vigo :: Casa Gallardo - Mos
17:00 Baiuca :: comarca da Coruña :: Atlántica Gastrónomica - A Coruña
17:00 Os Superheroes :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
18:00 A Comuna del Barruzo :: A Fonsagrada :: Museo da Fonsagrada - A Fonsagrada
18:00 Pesdelán :: O Salnés :: Parque O Barreiro - Xil (Meaño)
18:30 III Festival Abrente Folk :: comarca de Vigo :: Centro Dotacional - Torroso (Mos)
21:00 Susana Seivane + Abe Rábade + Víctor Prieto :: comarca de Santiago :: Praza de Cervantes - Santiago de Compostela