22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
O Son do Camiño :: comarca de Santiago :: Monte do Gozo - San Marcos, Bando (Santiago de Compostela)
21:00 Cool Funeral + Tonhito de Poi :: O Condado :: Restaurante Casa Rivero - Mondariz Balneario
21:00 Miguel Alonso :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Sheila Patricia :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 Som do Galpom :: comarca de Pontevedra :: O Diaño - Pontevedra
O Son do Camiño :: comarca de Santiago :: Monte do Gozo - San Marcos, Bando (Santiago de Compostela)
VI Tradilucus :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
18:00 Uxía Lambona e a Banda Molona + Troula Animación :: O Morrazo :: Parque da Xunqueira - Moaña
18:30 Diversidarte. Festival das Artes Inclusivas :: Comarca de Lugo :: Praza Condes de Fenosa - Portomarín
20:30 Marcos Teira & Ton Risco :: comarca de Santiago :: Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
21:00 De Vacas :: Comarca de Lugo :: Praza do Camiño - Portomarín
22:30 Malasombra Jazz :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Balkan Vs Cumbia :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
23:00 Dani Barreiro & Friends :: Comarca de Lugo :: Pub Jagerlounge - Lugo
23:13 Juan Carballo & Os Imperfectos :: Sarria :: O Buril - Sarria
6ª Foliagra :: comarca da Coruña :: A Agra do Orzán - A Coruña
A Roda :: A Terra Chá :: Festas de San Antón - Goiriz (Vilalba)
O Son do Camiño :: comarca de Santiago :: Monte do Gozo - San Marcos, Bando (Santiago de Compostela)
Roteiros pola Tradición Musical da Provincia de Pontevedra :: Baixo Miño :: Praza do Seixo - Tomiño
Tania Fuegho-CANCELADO :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
VI Tradilucus :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
11:00 II Romaría de Vilar :: Quiroga :: O Csmpazo - Vilar, Vilamor (Folgoso do Courel)
11:00 Mielitza e Xosé Duncan :: comarca da Coruña :: Punto de Servizo Bibliotecario - Mesoiro, Elviña (A Coruña)
12:00 Chicharrón :: Bergantiños :: Manolo Eirin - Carballo
12:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Vigo :: Mercado do Progreso - Vigo
13:00 VI Serán de Lordelo :: O Condado :: Poza dos Muíños Porta Pieiro - Lordelo, Toutón (Mondariz)
13:30 Thee Boas :: comarca de Santiago :: Bar Transi - Santiago de Compostela
18:30 VII Dálle Donaire :: comarca da Coruña :: Centro Ágora - A Coruña
20:00 IX Serán Traspés :: comarca de Vigo :: Alameda de Sárdoma - Sárdoma (Vigo)
20:30 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Betanzos :: Praza da Constitución - Betanzos
21:00 Dioivo + Pneura :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:00 V Noceda Rock :: O Deza :: Carballeira de Lamas - Lamas, Noceda (Lalín)
22:00 12 Labirinto :: Bergantiños :: Raio de Sol Café Bar - A Avieira, Coiro (A Laracha)
22:00 Foliada de Primavera da A.VV. de Lavadores :: comarca de Vigo :: Lavadores 8Vigo)
22:00 Noite da Moura :: A Paradanta :: Rebordechán (Crecente)
22:30 Bouba Pandereteiras :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Momboi :: A Limia :: A Corte dos Bois - Santa Ana, Sandiás (Sandiás)
23:13 Filophóbicas :: Sarria :: O Buril - Sarria
23:55 Dani Barreiro & Friends :: O Salnés :: Pub Canalla - Corón, Caleiro (Vilanova de Arousa)
6ª Foliagra :: comarca da Coruña :: A Agra do Orzán - A Coruña
12:00 XII Folk in Río :: comarca de Arzúa :: Touro
18:00 Mamá Cabra :: comarca de Vigo :: Festa da Alegría - O Calvario, Cabral (Vigo)
20:00 Gala Solidaria Desterrados :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
21:00 A Banda da Loba :: comarca de Vigo :: Festas de Mañufe - Mañufe (Gondomar)
21:30 Treixadura e Banda Xuvenil de Barro :: comarca de Pontevedra :: XL Festa do Viño - Barro