XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
21:00 Viaxando co Vento :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
20:30 Zumaque-CANCELADO :: comarca de Santiago :: Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
III Festival de Música Galego-Portuguesa :: Ferrolterra :: Cedeira
XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
20:30 CMUS Santiago Bigband :: comarca de Santiago :: Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
20:30 Germán Díaz e Benxamín Otero :: Comarca de Lugo :: Vello Cárcere - Lugo
21:00 Caldo :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
III Arribada Gaélica :: O Salnés :: Cambados
III Festival de Música Galego-Portuguesa :: Ferrolterra :: Cedeira
Minguante :: O Morrazo :: Planta Baja - Bueu
X Festival Monte Siradella :: O Salnés :: Monte Siradella - O grove
XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
14:30 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Monte Gaiás - Santiago de Compostela
18:00 III Festivao :: comarca de Vigo :: Campo de Fútbol Leri - O Vao, Coruxo (Vigo)
20:30 Leilía :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:30 Leilía :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
20:30 Najla Shami :: Comarca de Lugo :: Vello Cárcere - Lugo
20:30 Sabela King & The Hearthbreakers :: comarca de Santiago :: Praza de Feixóo - Santiago de Compostela
21:00 Deleiba + Grilo :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
21:00 Gran Foliada en Allariz :: Allariz-Maceda :: Fogar de Galicia - Allariz
21:00 Píscore :: A Barbanza :: Conservatorio de Aguiño - Aguiño (Ribeira)
21:00 Satxa + Radiocrimen + Suzio 13 :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
21:30 II Cantos de Taberna de Marín :: O Morrazo :: Marín
21:30 III Tresfoliando :: comarca de Santiago :: CSC de Conxo - Conxo (Santiago de Compostela)
22:00 Barahúnda + María Manuela :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:00 O Neto de Manuel e os Gorrillas :: O Morrazo :: Café Bar Onza - Beluso (Bueu)
22:30 Airoa :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Cinta Adhesiva :: Baixo Miño :: Centro Social - Estás (Tomiño)
22:30 Thomas Dylan & Balea + Frank Huxley & 2Pasos :: comarca de Vigo :: Sala Doppler - Vigo
23:30 Luar na Lubre :: Sarria :: Campo da Feira - O Páramo
23:57 Recambios Tucho :: A Barbanza :: A Caseira - Ribeira
Baraka Jazz Trío :: comarca de Vigo :: Mercado do Progreso - Vigo
III Arribada Gaélica :: O Salnés :: Cambados
III Festival de Música Galego-Portuguesa :: Ferrolterra :: Cedeira
X Festival Monte Siradella :: O Salnés :: Monte Siradella - O grove
XIII Festival Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
XV Arte na Illa :: O Morrazo :: Adro de Samertolameu - Meira (Moaña)
11:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: O Morrazo :: VII Feira de Libros Usados - Marín
12:00 Festa dos Porcos :: comarca da Coruña :: Praza da Tolerancia - Labañou, Visma (A Coruña)
12:00 O Festiaguiño :: O Sar :: Praza de Macías - Padrón
18:00 Foliada O Son do Castro :: Bergantiños :: Campo do Briño - O Briño, Borneiro (Cabana de Bergantiños)
19:00 Airiños do Mar de Teis :: comarca de Vigo :: Auditorio Multiusos da Xunqueira - Redondela
19:30 Tanxedoras :: comarca de Vigo :: Museo de Arte Contemporánea - Vigo
20:00 Foliada en Queirís :: comarca de Betanzos :: Queirís, Colantres (Coirós)
20:30 De Vacas :: O Ortegal :: Teatro da Beneficencia - Ortigueira
20:30 XIII Certame de Ruada :: comarca de Ourense :: Liceo de Ourense - Ourense
21:30 Monoulious DOP :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:00 Bakarrá :: comarca de Vigo :: Auditorio Mar de Vigo - Vigo
22:00 Fiandola + Pardal na Rúa :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
23:00 Cabodano + Ruthless + Profugu :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:00 Minguante :: O Morrazo :: Casa Benito - Bueu
23:55 Chocolate con Churros :: A Barbanza :: Pub Ídolos - Ribeira
23:55 Susie Q´s :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Roteiros pola Tradición Musical da Provincia de Pontevedra :: comarca de Vigo :: Rúa Reveriano Soutullo - Redondela
XV Arte na Illa :: O Morrazo :: Adro de Samertolameu - Meira (Moaña)
11:00 Festa 2º Aniversario Rede Cría :: comarca de Vigo :: CSCD As Pedriñas - O Rebullón, Tameiga (Mos)
11:30 Dani Barreiro & Miguel Eyré :: O Salnés :: Pazo de Rubiáns - Rubiáns (Vilagarcía de Arousa)
12:00 Pédëpôtè :: O Condado :: Casa Cultural - Arcos (Ponteareas)
13:00 Arraial :: comarca de Vigo :: Casa Gallardo - Mos
13:00 Boyanka Kostova :: O Salnés :: Paruqe Dr. Carús - Vilagarcía de Arousa
17:30 VIII Encontro Musical en Oza :: comarca da Coruña :: Parque de Oza - Oza (A Coruña)
19:00 María do Ceo :: comarca de Vigo :: Teatro Afundación - Vigo
19:00 Nelson Quinteiro e Brais González :: Caldas :: Auditorio Municipal - Valga
19:30 Onte e Hoxe :: O Salnés :: 4ª Andaian e Xornada Popular en Prol da AME - Cambados
20:30 Coro Encaixe :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
20:30 Festeo :: comarca de Santiago :: Carballeira de Francos - Teo