Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XXII Canjazz :: O Morrazo ::
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
XXII Canjazz :: O Morrazo ::
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Feito a Man 2019 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Mascada + The Bongo Club :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
XXII Canjazz :: O Morrazo ::
21:00 Modulador de Ondas :: comarca de Vigo :: O Pirata - Samil, Navia (Vigo)
22:00 Marcos Pin & Narci Rodríguez :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
23:00 Festival Solidario Bandeirock :: O Deza :: A Bandeira, Manduás (Silleda)
17º Ponte Louco :: Terra de Caldelas :: Castro Caldelas
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Entroido de Verán de Redondela :: comarca de Vigo :: Redondela
Festa VIII Aniversario Liceo Mutante :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
Festas de San Bartolomeu de Noia :: comarca de Noia :: Noia
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
V Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane do Courel (Folgoso do Courel)
XI Armadiña Rock :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XXXI Esmorga Folk :: O Deza :: A Bandeira, Manduás (Silleda)
19:00 As Maimiñas :: comarca da Coruña :: Praza Pablo Iglesias - A Coruña
22:00 SondeSeu :: Bergantiños :: Praza do Concello - Carballo
22:30 Milladoiro :: comarca de Betanzos :: Praza Irmáns García Naveira - Betanzos
22:30 Minguante :: comarca de Vigo :: Cantina Centro Cultural - Amoedo (Pazos de Borbén)
22:30 Áureas :: Baixo Miño :: Praza do Seixo - Tomiño
23:00 Roberto Sobrado Grupo :: comarca de Santiago :: Brasería Mollos e Moios - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
23:00 Roi Casal :: Tabeirós - Terra de Montes :: Praza da Igrexa - Forcarei
23:55 A Roda + Lucía Pérez :: O Deza :: Carballeira da Empanada - A Bandeira, Manduás (Silleda)
23:55 Innopiah + The Fe Kaos :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
17º Ponte Louco :: Terra de Caldelas :: Castro Caldelas
Castelo Conta :: comarca da Coruña :: Castelo (Culleredo)
Entroido de Verán de Redondela :: comarca de Vigo :: Redondela
Festa VIII Aniversario Liceo Mutante :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
Festas de San Bartolomeu de Noia :: comarca de Noia :: Noia
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
Leirabuxo :: Terra de Melide :: Cantón de San Roque - Melide
Minguante :: O Salnés :: Portiño - O Grove
V Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane do Courel (Folgoso do Courel)
XI Armadiña Rock :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
XVII Festival Terra Brava :: Sarria :: O Incio
10:30 XIV Festa da Pandeira :: Ancares :: Piornedo, Donís (Cervantes)
11:00 Sanxeno en Branco :: O Salnés :: Sanxenxo
11:00 XX Festa da Malla Tradicional :: O Deza :: Codesedo, Doade (Lalín)
14:00 Minguante :: comarca da Coruña :: Chiringuito Combouzas - Arteixo
20:30 XX Festival Guisamo Folk :: comarca da Coruña :: Guisamo (Bergondo)
21:00 Brúa :: comarca de Santiago :: Claustro San Martiño Pinario - Santiago de Compostela
22:00 De Vacas :: O Salnés :: Sonatas de Verán - Vilanova de Arousa
22:30 A Laracha Rock :: Bergantiños :: Explanada do IES Agra de Leborís - A Laracha
22:30 MJ Pérez :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:30 Roi Casal :: Ferrolterra :: Praza da Igrexa - Ares
22:30 Vnedima Rock :: O Ribeiro :: O Salgueiral - Leiro
23:00 Budiño + Monouliopus DOP :: O Condado :: LX Festa do Viño do Condado - Salvaterra de Miño
23:00 Ith + Heredeiros da Crus + Mekanika Rolling Band :: comarca de Betanzos :: Festas Patronais - Curtis
23:30 Eucaria :: O Ortegal :: Mar de Mares - O Porto de Espasante, Espasante (Ortigueira)
17º Ponte Louco :: Terra de Caldelas :: Castro Caldelas
Festas de San Bartolomeu de Noia :: comarca de Noia :: Noia
Festas do Cristo de Cangas :: O Morrazo :: Cangas
V Festival dos Eidos :: Quiroga :: Fundación Uxío Novoneyra - Parada, Seoane do Courel (Folgoso do Courel)
XI Armadiña Rock :: comarca de Pontevedra :: Combarro (Poio)
12:00 Romaría do Pote :: Ferrolterra :: Maniños (Fene)
13:00 Aida Saco Beiroa :: A Barbanza :: Paseo da Ribeira - Rianxo
13:00 Narci Rodríguez :: A Barbanza :: Boiro
21:00 Os Amigos dos Músicos + Tanxugueiras :: Ferrolterra :: Praza de Amboaxe - Ferrol