22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
SondeSeu :: comarca de Vigo :: CC Beade- Beade (Vigo)
18:00 XII Festival Lume na Palleira :: comarca de Santiago :: Teatro Principal - Santiago de Compostela
20:00 Barahúnda :: comarca de Santiago :: Libraría Pedreira - Santiago de Compostela
21:30 Flores Rotas :: comarca de Vigo :: La Galería - Vigo
21:30 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Festival Solidario Nos Seus Pés :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
Festival de Arte e Emprendemento Audacia :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
Ton & Teira :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
Xacobe Martínez Antelo Trío-CANCELADO :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
21:00 Foliada Irish-Galega :: comarca de Santiago :: Besbello Bar Cultural - Santiago de Compostela
21:30 Timparrantela :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Dakidarría :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:30 Muiñeiros do Sarela :: comarca de Santiago :: A Gramola - Santiago de Compostela
23:00 Gravesen + Jimmy Barnatán and The Cocooners :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
23:30 Lisdexia :: comarca de Muros :: O Pouso - Muros
23:55 Minguante :: O Salnés :: Sold-Out - Vilagarcía de Arousa
Festival Intercéltico As San Lucas :: A Mariña de Lugo :: Praza da Catedral - Mondoñedo
Festival Solidario Nos Seus Pés :: O Salnés :: Praza do Corgo - O Grove
Festival de Arte e Emprendemento Audacia :: comarca de Santiago :: Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
Meus Viños. I Xornadas de Autopromoción Vitivinícola de Meis :: O Salnés :: Casa de Escudeiro - O Mosteiro, Nogueira 8meis)
13:00 I Festival Solidario Contra o Cancro :: A Barbanza :: Malecón - Ribeira
14:00 XX Grelo Folc :: O Eume :: Monfero
16:00 V Muiñada :: Terra de Soneira :: Vimianzo
16:30 A Roda + Lucía Pérez :: O Ribeiro :: Pavillón da Queixeira - a Arnoia
17:30 Churrucan :: comarca de Vigo :: La Iguana Club - Vigo
19:00 Caldo :: Comarca de Lugo :: Casa-Museo Manuel María - Outeiro de Rei
20:00 Festa 20 Aniversario AC Xarandeira :: Caldas :: Pontecesures
20:00 Sheila Patricia :: comarca de Vigo :: Auditorio da Xunqueira - Redondela
20:00 VI Festival de Música Tradicional de Cerdedo :: Tabeirós - Terra de Montes :: Centro Cultural de Cerdedo - Cerdedo (Cerdedo-Cotobade)
21:00 Comeback Fest :: O Deza :: Sala Habana 75 - Lalín
21:30 Cuarta Xusta :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 IV Serán da AC Sta Columba de Ribadelouro :: Baixo Miño :: Centro Cultural - Ribadelouro (Tui)
22:00 Samu Acaracán :: O Morrazo :: Pub Ache - Seixo (Marín)
22:00 Serán Sons do Ilicinio :: comarca de Santiago :: Pavillón de Lestedo - Lestedo (Boqueixón)
22:30 Os Bar Ban Sónicos :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
23:55 Dakidarría :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
Caldo :: O Deza :: Café, Concerto e Doces - Laro (Silleda)
Meus Viños. I Xornadas de Autopromoción Vitivinícola de Meis :: O Salnés :: Casa de Escudeiro - O Mosteiro, Nogueira 8meis)
18:30 Fran Amil :: Terra de Soneira :: Casa da Cultura - Vimianzo
19:30 Os Ollos de Miss Margaret :: Tabeirós - Terra de Montes :: Teatro Principal - A Estrada
20:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
20:00 Treixadura :: Tabeirós - Terra de Montes :: Festas de San Roque e Santa Paterna - Arnois (A Estrada)