22:00 Handle Wiyh Swing :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Trilitrate :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
22:00 Airoa :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
22:00 Sheila Patricia :: comarca de Santiago :: Café Camalea - Santiago de Compòstela
18:00 Alba María, Uxía Muíño e Queco Díaz :: Terra de Lemos :: Mosteiro de San Salvador - Ferreira de Pnatón
19:00 I Festival Outono Musical :: comarca de Vigo :: Auditorio do Centro Cívico - Teis (Vigo)
20:00 Serão de Regueifa Feminista :: comarca de Pontevedra :: O Quilombo - Pontevedra
20:30 XI Concurso Fran Pérez "Narf" para Grupos e Artistas Musicais :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
20:30 XXX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
21:00 Guadi Galego :: A Terra Chá :: Auditorio Carmen Estévez - Vilalba
21:30 Candorka Trío :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Sheila Patricia :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:45 The Lelli Kelly´s :: comarca de Vigo :: Reserva Rock - Vigo
22:00 Eucaria :: comarca de Santiago :: Embora Bar Cultural - Santiago de Compostela
22:00 Frying Luras :: O Morrazo :: SalaSon - Cangas
22:00 Rivera & Piñeiro Quartet :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Thee Blind Crows + Playa Desmayo :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:30 Muiñeiros do Sarela :: comarca de Santiago :: A Gramola - Santiago de Compostela
22:30 Vudú + Atlántica :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
23:00 Serán en Compostela :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Festifolc 2019 :: comarca de Vigo :: Sociedade Cultural De portiva Atlántida de Matamá - Matamá (Vigo)
12:30 I Feira das Pulgas :: comarca de Vigo :: CS O Matadoiro - Salceda de Caselas
13:00 Día de Narón :: Ferrolterra :: Praza 23 de Novembro - Narón
13:00 The Xoubas :: comarca de Santiago :: Chocolate - Santiago de Compostela
15:30 XVIII Festa do Outono :: Tabeirós - Terra de Montes :: Couso (A Estrada)
19:00 Evento Solidario Contra a Violencia de Xénero :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
19:00 Festival Homenaxe a Sabela :: O Eume :: Auditorio Municipal Alovi - As Pontes
19:00 Mielitza :: comarca de Santiago :: Museo das Peregrinacións e de Santiago - Santiago de Compostela
19:30 Rec Fest :: comarca da Coruña :: Coliseum A Coruña - A Coruña
20:30 XXX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide
21:00 Cuarteto Dumka :: comarca de Vigo :: Rúa Menéndez Pelayo 36, Soto 1 - Vigo
21:00 De Vacas :: O Carballiño :: Auditorio Manuel María - O Carballiño
21:00 Minguante :: O Condado :: Casa Cultural San Mateo - Oliveira (Ponteareas)
21:00 Os Parentes + Señor Oliaga :: Terra de Lemos :: Awa Monforte - Monforte de Lemos
21:30 Güintervan :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
21:30 Turnes & Casquero :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 Acordeireta :: comarca de Vigo :: Cafetería do CRACC - Coruxo (Vigo)
22:00 Man de Santo :: Ferrolterra :: Sala Ruído - Ferrol
22:30 Familia Caamagno :: comarca de Ourense :: El Pueblo Café Cultural - Ourense
22:30 Óscar Fojo :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
23:30 Innopiah + Hernia Eskrotal + Herr Container :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:50 Rebeliom do Inframundo :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Os Bugis :: A Barbanza :: A Taberna - Ribeira
Festifolc 2019 :: comarca de Vigo :: Sociedade Cultural De portiva Atlántida de Matamá - Matamá (Vigo)
13:00 Pauliña :: comarca de Santiago :: San Fins de Sales (Vedra)
17:00 Celebración 180 Aniversario Feira de Abelendo :: O Morrazo :: CC Daniel Castelao - Quintela, Moaña (Moaña)
17:30 Gala Final Quero Cantar´19 :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
17:30 Os Carecos :: O Ortegal :: Escolar de San Claudio - San Claudio (Ortigueira)
18:30 15º Ciclo Coros Galegos :: comarca da Coruña :: Teatro Rosalía de Castro - A Coruña
20:30 XXX Semana da Música da Terra de Melide :: Terra de Melide :: Casa da Cultura - Melide