12:30 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Aspamite - Teo
22:30 A Banda das Crechas :: comarca de Santiago ::
11:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Centro de Día da Cociña Económica de Compostela - Sanyiago de Compostela
19:00 Factoría de Subsistencia + Gonçalo Guerreiro :: comarca de Santiago :: Discos Fans- Santiago de Compostela
21:00 Lulavai :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:30 Pan Sen Fronteiros :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
22:00 Flow do Toxo + Tremenda Jauría :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
1º Aniversario Krazzy Kray! :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
11:00 Xacobe Martínez Antelo Trío :: comarca de Santiago :: Hopsital Psiquiátrico de Conxo - Conxo (Santiago de Compostela)
20:00 Gonzalo Caride Banda :: comarca de Vigo :: Asociación de Veciños - Lavadores (Vigo)
20:00 Tenue + Salvaje :: comarca da Coruña :: Nave 1839 - A Coruña
20:30 Guadi Galego :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
21:00 Alejandro Vargas Consort e Rosa Cedrón Cuarteto :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Foliada Aberta :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
21:30 Flow do Toxo + Tremenda Jauría :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:00 Lorena Pinheiro :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Os Vacalouras + Neverside :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
23:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Restaurante Atípica - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
23:00 Factoría de Subsistencia :: comarca de Ourense :: Liceo de Ourense - Ourense
23:30 The Lákazans :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:55 Pauliña :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
1º Aniversario Krazzy Kray! :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
12:30 Cuarteto Caramuxo :: comarca de Vigo :: O Jalpón - Vigo
13:00 Dani Barreiro & Friends :: O Sar :: Praza de Macías - Padrón
13:00 Oh! Ayatollah :: comarca de Pontevedra :: Casa da Luz - Pontevedra
13:00 The Lelli Kelly´s :: O Morrazo :: Momo - Cangas
17:00 Solpor Son :: comarca de Santiago :: Campo da Festa - Biduído (Ames)
18:00 Festival de Nadal Vai de Roda :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
18:00 Pakolas :: comarca de Pontevedra :: Viveiros O Piñeiro - Pontevedra
18:30 Mamá Cabra :: comarca de Santiago :: Salón Ámbito Cultural. Corte Inglés - Santiago de Compostela
19:00 Xabier Díaz e Adufeiras de Salitre :: Valdeorras :: Praza do Toural - A Veiga
19:30 Foliada de Outono :: A Terra Chá :: Casa do Pobo - O Castro (Begonte)
20:30 Foliada Solidaria :: Bergantiños :: Casa da Xuventude - Carballo
21:00 Tanxugueiras :: A Mariña de Lugo :: Auditorio Municipal - Burela
21:30 Rebumbio Special Edition :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
21:30 Vatapá Quinteto :: comarca de Santiago :: Borriquita de Belém - Santiago de Compostela
22:00 Grus Art Trío + Andre Rusanoff :: comarca da Coruña :: Filloa Jazz Club - A Coruña
22:00 Óscar Fojo :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:15 Cea Amig@s de Xermolos :: A Terra Chá :: Hostal Restaurante La Casilla - Guitiriz
23:30 Dani Barreiro & Friends :: Valdeorras :: Bravo Lux - A Rúa
23:30 XIII Festival As Minas :: A Mariña de Lugo :: A Pontenova
23:55 Frying Luras :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Os Bar Ban Sónicos :: A Barbanza :: A Taberna - Ribeira
1º Aniversario Krazzy Kray! :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
11:00 I Achegasons :: comarca de Ourense :: Liceo de Ourense - Ourense
12:00 Mamá Cabra :: comarca da Coruña :: Feira de Cambre - Cambre
18:00 Pakolas :: A Limia :: Auditorio da Casa da Cultura - Xinzo de Limia
20:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela