18:30 De Vacas :: comarca de Vigo :: Teatro da Universidade - As Lagoas-Marcosende, Zamáns (Vigo)
III Aniversario As Pozas :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
19:30 The Lákazans :: comarca de Pontevedra :: Praza de Rosalía de Castro - Poio
20:30 Dani Barreiro & Friends :: O Salnés :: XIV Mostra de Arte Solidario Caritarte - Vilagarcía de Arousa
20:30 Tanxugueiras :: Terra de Celanova :: Auditorio Municipal H. Duara - Celanova
21:00 II Semana da Música Irmandiña. II Memorial Mireya Dieste :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
21:30 Fonogenia :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
21:30 Ortiga :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
21:30 Vozes Rebeldes Contra Espanha :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:00 Pablo Sax & Lar Legido :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
23:00 Fillos do Estramonio :: comarca de Vigo :: El Contrabajo - Vigo
23:00 Pepe Vaamonde Trío :: comarca da Coruña :: A Cova Céltica - A Coruña
23:30 Os Bugis :: A Barbanza :: Bar Brétema - Ribeira
III Aniversario As Pozas :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
V Foliada da Fonsagrada :: A Fonsagrada :: A Fonsagrada
17:00 Cabos Soltos :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
18:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Vigo :: Rotonda das Angustias - Mos
19:30 Estouciñando :: Terra de Melide :: Visantoña (Santiso)
20:00 Lume + Koroiev :: comarca da Coruña :: Nave 1839 - A Coruña
20:30 Innopiah + Patrulha do Purgatorio :: comarca de Pontevedra :: Liceo Mutante - Pontevedra
21:00 V Concerto Homenaxe "Jimmy Sempre con Nós" :: comarca da Coruña :: Pirámide Club - A Coruña
21:30 Os John Deeres + The Cassavetes :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:00 Banda Xangai + Rastreros :: comarca da Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Brinkadelia Troupe :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Display of Power :: comarca de Vigo :: Transylvania Metal Pub - Vigo
22:00 Oîma :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:30 Iria Estévez e Gonzo Piña :: comarca da Coruña :: Bâbâ Bar - A Coruña
22:30 MJ Pérez e Ailen Kendelman :: comarca de Vigo :: La Pecera - Vigo
23:30 Oh! Ayatollah :: O Carballiño :: Sete Flores - O Carballiño
III Aniversario As Pozas :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
Os Bugis :: A Barbanza ::
V Foliada da Fonsagrada :: A Fonsagrada :: A Fonsagrada
13:00 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Santiago :: Chocolate - Santiago de Compostela
13:00 Encontro Punkis de Aldea :: Sarria :: O Buril - Sarria
13:00 Su Garrido Pombo :: O Morrazo :: Momo - Cangas
20:00 Tatán Chapeu :: comarca de Vigo :: Auditorio da Xunqueira - Redondela
20:30 Nao + Rebeliom do Inframundo + SonDaRúa + Odolaren Mintzoa :: comarca de Santiago :: Recinto Feiral - Amio, San Lázaro (Santiago de Compostela)
21:00 IX Fía e Baile de Pandeireta :: comarca de Ordes :: Pavillón de Vlaño Pequeno - Trazo
22:00 Lume + Koroiev :: Ferrolterra :: Sala Ruído - Ferrol
22:00 Modulador de Ondas :: Baixo Miño :: Bar Pancho - A Guía, Randufe (Tui)
22:00 Sérgio Tannus & Arturo Rúa + Marta Bravo :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
22:00 Zoelas :: O Morrazo :: Var con Uve - San Martiño (Moaña)
22:30 Dani Barreiro & Friends :: comarca de Pontevedra :: IV Raxofesta. Pavillón Municipal - Barro
22:30 Farrapos de Ghaita + Host :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
Nelson Quinteiro e Brais González :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña
17:00 Encrucillada :: O Eume :: Local do Ambigú do Grupo Folk - Lavandeira, Soaserra (Cabanas)
20:00 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela