17:00 A Gramola Gominola :: comarca de Santiago :: Festa Entroido - O Milladoiro, Biduído (Ames)
17:30 Uxía Lambona e a Banda Molona :: A Limia :: Xinzo de Limia
Brassica Rapa :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
21:00 Golpe Radikal + Escuela de Odio :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
21:00 Os Amigos dos Músicos :: Capitol - Compostela :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
21:00 Tremiñado Folk :: O Condado :: Café Onde Sempre - Ponteareas
21:30 Pablo Saxo 20 :: comarca de Vigo :: La Galería Jazz - Vigo
20:00 MJ Pérez :: comarca de Santiago :: Casa da Cultura - Bertamiráns, Ortoño (Ames)
20:30 A Banda da Loba :: A Mariña de Lugo :: Teatro Pastor Díaz - Viveiro
20:30 No Cómbaro :: O Eume :: Hostal Fornos - As Pontes
21:00 Cantos de Taberna en Pontevedra :: comarca de Pontevedra :: Brasilia e Salnés - Pontevedra
21:00 O Sonoro Maxín + Gatibu :: Malatesta - Compostela :: Sala Malatesta - Compostela
22:00 Fondo Norte + Thunder of Taranis :: Mardigras - A Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
22:00 Momboi + Astrogirl :: comarca de Santiago :: Sala Sónar - Santiago de Compostela
22:00 Noar :: comarca de Vigo :: Sala Kominsky - Vigo
22:30 Tiruleque :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
Festival do Queixo 2020 :: comarca de Arzúa :: Arzúa
20:30 Fondo Norte + Lendakaris Muertos :: Capitol - Compostela :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
20:30 Frying Luras + Yomelo Montosolo :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
20:30 Laroá :: Tabeirós - Terra de Montes :: Auditorio Municipal de Cerdedo - Cerdedo (Cerdedo-Cotobade)
21:00 A Banda da Loba :: A Terra Chá :: Auditorio Municipal - Vilalba
21:00 Harry May + The Upset :: comarca de Santiago :: Gentalha do Pichel - Santiago de Compostela
22:00 Dios Ke Te Crew :: comarca de Vigo :: Sala Master Club - Vigo
22:00 O Sonoro Maxín + Gatibu :: Rebullón - Tameiga :: Sala Rebullón - Tameiga (Mos)
22:30 True Mountains + Wasted Wiltons :: Mardigras - A Coruña :: Sala Mardi Gras - A Coruña
23:00 Adhara & Ritman :: comarca de Fisterra :: RockCorner Bar - Cee
23:55 VII Concurso de Bandas Rock in Río Tea :: O Condado :: JJ Copas - Ponteareas
Brassica Rapa :: Caldas :: Cuntis
Festival do Queixo 2020 :: comarca de Arzúa :: Arzúa
12:00 A Gramola Gominola :: comarca da Coruña :: A Fábrica - Oleiros
18:30 Pauliña :: O Salnés :: Auditorio de Cambados - Cambados