21:00 Germán Díaz & Benxamín Otero :: A :: Castillo Viejo - Ponferrada (O Bierzo)
Tanxugueiras :: Comarca de Lugo :: Bocanoite - Lugo
21:00 Cora Velasco :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
Festas de San Bieito :: O Salnés :: Meis
08:00 - 17:00 Canteira Fest :: comarca de Pontevedra :: A Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa)
12:00 O Bringuelo :: comarca de Arzúa :: Arzúa
22:30 Guadi Galego :: A Barbanza :: Praza de Galicia - Boiro
17 Encontro Internacional Zona da Zanfona :: A Barbanza :: Rianxo
Festas de San Bieito :: O Salnés :: Meis
Memorial Ricardo Portela :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Orballo Cultural :: Bergantiños :: Cabo Santo Hadrián - Malpica de Bergantiños
21:00 Fernando Barroso Cuarteto :: A ::
21:30 A Banda da Loba :: O Morrazo :: Praza Massó - Bueu
21:30 Fixe Trío-ADIADO :: comarca de Vigo :: Xardíns do Pazo de Mos - Mos
22:00 Sés :: O Salnés :: Praza de España - O Mosteiro, Nogueira (Meis)
22:30 Ukestra do Medio :: comarca de Muros :: Curro da Praza - Muros
23:00 The Xoubas + Mad Martin Trío :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
17 Encontro Internacional Zona da Zanfona :: A Barbanza :: Rianxo
Concertos do Viño :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Crega - Barro
Festas de San Bieito :: O Salnés :: Meis
Memorial Ricardo Portela :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Minguante :: O Salnés :: Portiño - O Grove
Orballo Cultural :: O Eume :: Patio do Colexio Santa María - As Pontes
Orballo Cultural :: Bergantiños :: Cabo Santo Hadrián - Malpica de Bergantiños
13:00 A Banda da Loba :: Sarria :: Praza da Vila - Sarria
13:00 As Efémeras :: comarca de Vigo :: Cantina Vixiador - A Madroa, Candeán (Vigo)
13:00 Berlai e Belém Tajes :: A Barbanza :: Terraza do Fogón - Cereixa (A Pobra do Brollón)
13:00 Os Carunchos-APRAZADO :: comarca de Vigo :: Brisa Chiringo - Cesantes (Redondela)
13:30 Díaz + A Banda Garda :: A Limia :: Espazo Carabuñas - Vilar de Santos
20:00 Pelepau :: O Deza :: Praza da Igrexa - Lalín
20:15 Dani Barreiro & Friends :: O Salnés :: Chiringuito Sunset Canelas - Canelas, Adina (Sanxenxo)
20:30 Os Amigos dos Músicos + The Jayhawks :: comarca de Pontevedra :: Explanada Pazo da Cultura - Pontevedra
21:00 Carapaus :: A :: Castillo Viejo - Ponferrada (O Bierzo)
21:00 IX Festival Aturuxo :: A Mariña de Lugo :: Bravos (Ourol)
21:00 Los Jinetes del Trópico :: Baixo Miño :: Festival Vai de Son - Tomiño
21:00 Tanto Nos Ten :: O Salnés :: Praza Nova - Dena (Meaño)
21:30 María do Ceo :: Tabeirós - Terra de Montes :: Matalobos (A Estrada)
22:00 - 00:00 Guadi Galego :: comarca de Pontevedra :: Parque de Ankar - Poio
22:00 Moon Cresta-ADIADO :: comarca de Ourense :: Café Teatro Bajo Cinco - O Barco de Valdeorras
22:30 - 00:00 Budiño :: comarca de Muros :: Muros
22:30 TNT Band :: O Morrazo :: La Brula Negra - Bueu
23:55 Los Jinetes del Trópico :: O Ribeiro :: Exterior Casa da Cultura - Laias (Cenlle)
17 Encontro Internacional Zona da Zanfona :: A Barbanza :: Rianxo
Concertos do Viño :: comarca de Pontevedra :: Pazo da Crega - Barro
Festas de San Bieito :: O Salnés :: Meis
Memorial Ricardo Portela :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferraría - Pontevedra
Orballo Cultural :: O Eume :: Patio do Colexio Santa María - As Pontes
Orballo Cultural :: Bergantiños :: Cabo Santo Hadrián - Malpica de Bergantiños
12:30 Ukestra do Medio + Paco Nogueiras :: Ferrolterra :: Rúa 25 de Xullo - O Alto do Castiñeiro, Narón (Narón)
13:00 As Efémeras :: A Mariña de Lugo :: Lugar das Marías - Veiga, A Rigueira (Xove)
13:00 Dani Barreiro & Friends :: O Salnés :: Chiringuito Namre - Vilanova de Arousa
14:00 Blues do País :: A Barcala :: Troitosende (A Baña)
18:00 As Efémeras :: A Mariña de Lugo :: Prado de Piego - San Xurxo (Lourenzá)
21:00 MJ Pérez :: O Salnés :: Praia da Concha - Vilagarcía de Arousa
22:00 Óscar Ibáñez & Tribo :: A Paradanta :: Praza do Mestre Cerviño - Covelo