Guadalupe 2021 :: A Barbanza :: Rianxo
O Cristo 2021 :: Valdeorras :: O Barco de Valdeorras
Guadalupe 2021 :: A Barbanza :: Rianxo
O Cristo 2021 :: Valdeorras :: O Barco de Valdeorras
19:00 A Roda :: A Ulloa :: Praza do Concello - Palas de Rei
Guadalupe 2021 :: A Barbanza :: Rianxo
Baiuca :: A :: Tetaro Centro de Arte - Guayaquil (Ecuador)
Guadalupe 2021 :: A Barbanza :: Rianxo
12:30 Xan Campos Trío :: A :: Teatre Atlántida - Vic, Barcelona (Catalunya)
20:30 Sés :: A :: La Cochera Cabaret - Málaga (España)
1º Encontro de Zanfona de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
Baiuca :: A :: La Ideal - Quito (Ecuador)
Canteira Fest :: comarca de Pontevedra :: A Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa)
FIV 2021 :: A Terra Chá :: Vilalba
Festas das Dores Lalín :: O Deza :: Lalín
Guadalupe 2021 :: A Barbanza :: Rianxo
XIV Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
20:00 Blues do País :: Ancares :: Navia de Suarna
20:00 Cé Orquestra Pantasma :: Caldas :: Biblioteca Municiapl - Cuntis
22:00 Cuarta Xusta :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
22:00 Luar Na Lubre + Dequenvessendo :: Terra de Lemos :: Praza do Concello - Sober
22:00 Secho :: O Sar :: Praza de Macías - Padrón
22:30 Leilía :: O Deza :: Campo da Feira - Lalín
22:30 Sés :: A :: Sala La Salà - València (País Valnecià)
1º Encontro de Zanfona de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
Canteira Fest :: comarca de Pontevedra :: A Canteira de Paredes - Paredes, Vilaboa (Vilaboa)
FIV 2021 :: A Terra Chá :: Vilalba
Festas das Dores Lalín :: O Deza :: Lalín
Festivala :: O Salnés :: Vilagarcía de Arousa
Fisterra Blues Experience :: comarca de Fisterra :: Fisterra
Orballo Cultural :: O Sar :: Padrón
XIV Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
12:30 Marcelo Dobode :: O Morrazo :: Exteriores do Centro Social do Mar - Bueu
18:00 Manoele de Felisa :: comarca de Muros :: Valvanera - Nebra (Porto do Son)
19:00 Davide Salvado e Fransy González :: Ancares :: Vilela, Son (Navia de Suarna)
20:00 Xurxo Fernandes :: A :: Centre Artesà Tradicionàrius - Barcelona (Catalunya)
21:00 Caldo + ¿Aú? :: A :: Piscifactoría del Orrín - Infiestu, Piloña (Asturies)
21:00 O Fiadeiro + A Roda :: Terra de Lemos :: Praza do Concello -Sober
22:00 Ith :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
22:00 Milladoiro :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
1º Encontro de Zanfona de Lugo :: Comarca de Lugo :: Lugo
FIV 2021 :: A Terra Chá :: Vilalba
Festas das Dores Lalín :: O Deza :: Lalín
Festival de Percusión Late Vigo :: comarca de Vigo :: Praza de Compostela - Vigo
Festivala :: O Salnés :: Vilagarcía de Arousa
Fisterra Blues Experience :: comarca de Fisterra :: Fisterra
Orballo Cultural :: O Sar :: Padrón
XIV Millo Verde :: comarca de Vigo :: Praia de Cesantes - Cesantes (Redondela)
12:00 Fransy, Davide e Cibrán + Belém Tajes Trío :: comarca de Vigo :: Museo do Mar de Galicia - Alcabre (Vigo)
13:00 Gonzalo Arca, Nacho Pérez & Pepe Santamaría Medín :: O Salnés :: Taberna Cultural A Cofradía - Vilanova de Arousa
13:00 Skarajazz :: comarca de Vigo :: Praza Arquitecto Antonio Palacios O Porriño
13:30 Guadi Galego + O Sonoro Maxín :: A Limia :: Espazo Carabuñas - Vilar de Santos
17:00 Paco Nogueiras e Marc Taeger :: O Morrazo :: Exteriores do Centro Social do Mar - Bueu
19:00 Píscore :: Terra de Lemos :: Praza do Toural - Sober
19:30 Carapaus :: A :: Praza Carles Pau, Xardín Botánico - Valëncia País Valenciä)
20:00 Pauliña :: Comarca de Lugo :: Sala Jager - Lugo