Festas da Ascensión 2022 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
20:30 Favorita :: Tabeirós - Terra de Montes :: Teatro Principal - A Estrada
Festas da Ascensión 2022 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
21:00 Garza + Lume :: A :: Intruso Bar - Madrid (España)
Festas da Ascensión 2022 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Ourensound Fest 2022 :: comarca de Ourense :: Bemposta, Seixalbo (Ourense)
21:00 Man de Santo :: SalaSon - Cangas :: SalaSon - Cangas
21:00 Os Escaravellos :: comarca de Pontevedra :: Bar Nasa e Pavero Bar - Pontevedra
21:00 Tres Pesos :: Tabeirós - Terra de Montes :: Casa do Lagoeiro - A Estrada
21:30 Txuvasko + Arpaviejas :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
22:00 Dios Ke Te Crew :: Capitol - Compostela :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:30 Os John Deeres :: comarca de Vigo :: Brisa Chiringo - Cesantes (Redondela)
22:30 Tomás Porteiro :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
Festas da Ascensión 2022 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Ourensound Fest 2022 :: comarca de Ourense :: Bemposta, Seixalbo (Ourense)
11:00 VI Romaxe Artesá da Chaira :: A Terra Chá :: A Veiga - Muras
12:00 Muíños Eternos Fest :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
12:30 Ven Respirar :: A Limia :: Espazo Carabuñas - Vilar de Santos
13:00 O Amijo da Peluquera + A Tol :: comarca de Vigo :: CS O Matadoiro - Salceda de Caselas
19:00 Aturuxo Foliada de Muimenta :: A Terra Chá :: Campo da Igrexa Vella - Muimenta (Cospeito)
19:00 Fantasía coas Palabras :: A Barbanza :: Casa da Cultura - Carreira (Ribeira)
20:00 Golpe Radikal + Grilo :: A Barbanza :: A Pousada da Galiza Imaxinaria - Boiro
20:00 Xabier Díaz :: comarca de Pontevedra :: Auditorio Sede Afundación - Pontevedra
20:30 Fo-liada 2022 :: O Carballiño :: O Carballiño
20:30 Manoele de Felisa :: O Salnés :: Auditorio Emilia Pardo Bazán - Sanxenxo, Adina (Portonovo)
20:30 Os Bar Ban Sónicos :: SalaSon - Cangas :: SalaSon - Cangas
21:00 Exeria :: O Condado :: Praza Doctor Fernández Vega - Ponteareas
21:00 I Festival Vákner :: comarca de Fisterra :: O Conco - Dumbría
21:00 Liska-ADIADO :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
21:30 Os Vacalouras :: comarca da Coruña :: Sala Filomatic - A Coruña
21:30 Txuvasko + Arpaviejas :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate - Vigo
22:00 O Cadelo Lunático :: comarca de Pontevedra :: Bar O Diaño - Pontevedra
22:30 Seitura + Xente Tóxica :: comarca de Vigo :: Brisa Chiringo - Cesantes (Redondela)
23:00 Ortiga :: O Salnés :: Sala El Patio - O Grove
23:55 Los Jinetes del Trópico :: Ferrolterra :: Sala Room - Ferrol
Festas da Ascensión 2022 :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Ourensound Fest 2022 :: comarca de Ourense :: Bemposta, Seixalbo (Ourense)
Uxía Lambona e a Banda Molona :: comarca de Vigo :: CRC do Porriño - O Porriño
11:00 Festa do Banquete :: comarca de Santiago :: Conxo (Santiago de Compostela)
12:00 Arte na Illa :: O Morrazo :: Illa de Samertolameu - Meira (Moaña)
12:00 Cántigas e Frores :: Comarca de Lugo :: Casco Histórico - Lugo
12:00 Minguante :: comarca de Santiago :: Restaurante Kratos - Brión
19:00 Hugo Guezeta :: comarca de Vigo :: Centro Cultural - Valadares (Vigo)
20:00 Orquestra Galega de Liberación :: comarca da Coruña :: Teatro Colón - A Coruña