Roi Casal :: comarca de Santiago :: Carballeira de Santa Minia - Brión
Foliada coa Banda das Crechas :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Emilio Rúa :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
Emilio José :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
Factoría de Subsistencia-DENEGADO :: O Sar :: Retro Visor - Padrón
Festa polos Dereitos dos Pobos :: Comarca de Lugo :: O Furancho Folk Rock - Lugo
Festival Rosalía :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Gaiteiros do Casco Vello :: comarca de Vigo :: Instituto Camoes - Vigo
Golpe Radikal :: A Barbanza :: O Caldeiro de Dagda - A Pobra do Caramiñal
Modulador de Ondas :: comarca de Vigo :: O Estudio - Vigo
O Jarbanzo Negro + Banda Xangai :: comarca da Coruña :: Garufa Club - A Coruña
Os Carunchos + Pelepau + Airiños da Fracha :: comarca de Pontevedra :: Festas de San Miguel - Marcón (Pontevedra)
Pablo Sanmamed Trío :: comarca de Santiago :: Dado dadá Jazz Club - Santiago de Compostela
Rock & Long Fest :: O Salnés :: Kannion Surf Bar - Montalbo, Adina (Sanxenxo)
Satxa :: O Morrazo :: Bar Beni - Bueu
Sesións HALO :: comarca de Vigo :: Monk Blues Coctel Bar - Vigo
The Lelli Kelly´s :: O Morrazo :: Chiringo Areabrava - Vilanova, O Hío (Cangas)
VI FestiVal das Brétemas :: O Condado :: Ponteareas
VIII Festiblas :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
3º Festival Rural de Teatro da Bandeira :: O Deza :: A Bandeira, Manduás (Silleda)
A Bela Auria VIII :: comarca de Ourense :: Liceo de Ourense - Ourense
Argonat Band :: comarca de Vigo :: Pazo de Mos - Mos
As Bringuelas :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
As Cores do Outono :: Terra de Lemos :: A Pobra de Brollón
Astarot :: A Ulloa :: Festas de San Miguel - Monterroso
Blues do País :: O Deza :: Arume Café - A Bandeira, Manduás (Silleda)
Caramuxo vermello :: comarca de Vigo :: Multiusos da Xunqueira - Redondela
Donicelas :: comarca de Vigo :: Festa da Sidra - Bembrive (Vigo)
Dzero + Arousa Criminalz + Track Asedio :: O Condado :: CSA O Fresco - Ponteareas
Festas do Sacramento :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Ponteceso
Festival "De volta a Ítaca" :: A Terra Chá :: Castro de Rei
Festival Rosalía :: comarca de Santiago :: Santiago de Compostela
Gala-Concerto Rock & Folk polo Refuxio de Manzaneda :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
Golpe Radikal :: A Barbanza :: A Cova da Cella - A Pobra do Caramiñal
Gonzalo Caride e Amig@s :: comarca de Vigo :: Café de Catro a Catro - Vigo
IV Montando Cristo Festival :: comarca de Vigo :: Carpa do Roxi - O Porriño
MJ Pérez :: comarca de Arzúa :: Salón de Actos da Casa da Cultura - Arzúa
Malasömbra + Lapsus Mentis + Vrásica :: comarca de Vigo :: Pub Transylvania - Vigo
Migallas. Merenda con Pan de Millo :: comarca de Vigo :: Sala Ártika - Vigo
Pito de Pikasso :: Sarria :: Buril - Sarria
Rock & Long Fest :: O Salnés :: Kannion Surf Bar - Montalbo, Adina (Sanxenxo)
Thee Boas :: Comarca de Lugo :: Ho Gruf! - Lugo
Treboada Rock + The Jankees + Particle :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
Treixadura :: A Mariña de Lugo :: Lourenzá
VI FestiVal das Brétemas :: O Condado :: Ponteareas
VIII Festiblas :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo - Lugo
Voodoo :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
Xardín Desordenado :: comarca de Santiago :: Biblioteca de Galicia. Cidade da Cultura - Santiago de Compostela
Xestreu :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
Xesús Vaamonde e Xosé Lois Romero :: Comarca de Lugo :: La Cosechera - Lugo
Caxade :: comarca de Fisterra :: Praza da Constitución - Fisterra
Festas do Sacramento :: Bergantiños :: Aldea do Couto - Ponteceso
Migallas. Merenda con Pan de Millo :: comarca de Vigo :: Sala Ártika - Vigo
O Puto Coro do Exército Froilanista :: Comarca de Lugo :: Diablo Bar - Lugo
Pandereteir@s Xironsa :: O Salnés :: Xardíns da Biblioteca Luis Rei - Cambados
Rock & Long Fest :: O Salnés :: Kannion Surf Bar - Montalbo, Adina (Sanxenxo)
Xoán Curiel :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos