Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
20:00 MJ Pérez :: comarca de Vigo :: Centro Camões - Vigo
Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
19:30 Oh! Ayatollah :: comarca de Santiago :: Centro Abanca Obra Social - Santiago de Compostela
20:30 Anxo Blas :: comarca de Vigo :: Crepeie Bretonne - Vigo
Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
12:20 Pauliña :: comarca de Pontevedra :: Praza da Ferrería - Pontevedra
17:00 Os Maios e Dia das Letras da Tradescola :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
20:30 Caxade :: Valdeorras :: Teatro Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras
20:30 Concerto das Letras Galegas :: comarca de Santiago :: Auditorio de Galicia - Santiago de Compostela
20:30 Festa das Letras na Repichoca :: comarca da Coruña :: A Repichoca - A Coruña
20:30 Impulsos Criminais :: O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas
20:30 Sanny :: comarca de Vigo :: La Marimorena - Vigo
21:00 Cantos de Taberna Viveiro :: A Mariña de Lugo :: Viveiro
21:00 Leilía :: O Condado :: Praza Maior - As Neves
21:00 Lóstregos + Dioivo :: comarca de Santiago :: CSOA O Aturuxo das Marías - Santiago de Compostela
21:00 Nao + Volta e Dálle :: O Condado :: Parque da Feira Vella - Ponteareas
21:00 Roberto Sobrado Grupo :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela
21:00 Sheila Patricia :: Baixo Miño :: El Perro Verde - A Guarda
21:00 Susana Seivane :: comarca de Vigo :: Pavillón Municipal dos Deportes - O Porriño
21:30 Blues do País + Banda Xangai :: O Morrazo :: Recinto de Festas - Igrexario, Cela 8Bueu)
21:30 Os John Deeres + Rockaina :: comarca de Santiago :: Sala Moon - Santiago de Compostela
22:00 Andrea Pousa :: comarca de Vigo :: Contorna do Pazo de Mos - Mos
22:00 Con Sumo Galego :: Comarca de Lugo :: Praza da Soidade - Lugo
22:00 FestivalEira :: comarca de Vigo :: Sala Rebullón - O Rebullón, Tameiga (Mos)
22:00 O Leo de Matamá :: comarca de Vigo :: Batallón Baiuca - Vigo
22:00 Ses :: comarca da Coruña :: Praza I. Suárez Picallo - Sada
22:30 Budiño :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
23:00 Ith :: comarca de Ordes :: Velvet - Ordes
23:00 Serán das Letras :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
23:30 Airiños da Freba + Comando Curuxás :: Comarca de Lugo :: Club Clavicémbalo- Lugo
23:30 Minguante :: comarca de Fisterra :: Mar de Crebas - Corcubión
23:55 Quilma :: O Salnés :: Krazzy Kray! - Cambados
20º Festival Internacional de Títeres de Redondela :: comarca de Vigo :: Redondela
4º Facela Fest :: Comarca de Lugo :: Lugo
Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
Troula in Clan 2019 :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
11:00 Día das Letras Galegas na Feira do Libro Galego de Tui :: Baixo Miño :: Paseo da Corredoira - Tui
11:00 IX Romaría das Letras :: A Barbanza :: Parque D´A Cachada - Boiro
11:00 XV Festa do Dezassete :: comarca de Santiago :: Paseo Central da Alameda - Santiago de Compostela
12:00 Feira de 1906 :: A Barbanza :: Campos de Pazos, Taragoña (Rianxo)
12:00 II Festival Benéfico Escoitame :: O Salnés :: Cambados
12:30 Abertal :: Valdeorras :: Praza do Concello - A Rúa
12:30 Brais das Hortas :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo - Rianxo
12:30 Carmen Penim :: comarca de Ourense :: Rúa do Paseo - Ourense
13:00 De Vacas :: O Ortegal :: Cariño
13:30 Pan de Millo :: A Barbanza :: Cafetería Cocoluche - Ribeira
14:00 Vudú :: comarca de Santiago :: Praza 8 de Marzo - Santiago de Compostela
17:00 Festa Reggae :: comarca de Vigo :: CSOA A Quinta da Carminha - Vigo
17:30 8º Bai de Muiñeiras :: comarca de Vigo :: Paseo Ribeira - Baiona
18:00 Festival Día das Letras Galegas :: comarca de Vigo :: Parque García Picher - Vigo
18:00 Letras Galegas en Cervo :: A Mariña de Lugo :: Cervo
18:00 Letras Galegas en Manzaneda :: Terra de Trives :: Manzaneda
18:30 Leirabuxo :: Sarria :: O Buril - Sarria
18:30 Pauliña :: comarca de Vigo :: Centro Cultural - Valadares (Vigo)
19:00 Os Romeiros do Caracol :: A Barbanza :: Auditorio Municipal - Ribeira
19:30 IV Festa do Día das Letras :: A Barcala :: A Bodeguilla de Negreira - Cotón, Negreira (Negreira)
19:30 Leilía :: Caldas :: A Azucreira - Portas
20:00 Luar na Lubre :: O Salnés :: Auditorio de Ribadumia - Ribadumia
20:00 Treixadura :: Ferrolterra :: Barrio de San Xoán Beirón - Ferrol
20:30 A Banda da Loba :: A Mariña de Lugo :: Parque de San Francisco - Ribadeo
20:30 II Festival Outras Músicas en Galego :: Ferrolterra :: Centro Cívico de Canido - Ferrol
20:30 Impulsos Criminais :: O Morrazo :: A Bolera - Moaña
20:30 Óscar Ibáñez & Tribo + BMT Suevia :: comarca de Noia :: Praza de España - Porto do Son
21:00 Manolo Bacalhau :: O Morrazo :: A Fonte do Galo Rock & Roll Bar - Cangas
21:00 Ximiela Louro :: A Barcala :: Auditorio Centro Sociocultural - Negreira
21:30 SonDaRúa :: comarca de Ourense :: Café Cultural Auriense - Ourense
21:30 Vudú :: comarca da Coruña :: Forum Celticum - O Burgo (Culleredo)
22:00 Milladoiro :: comarca de Pontevedra :: Praza da Chan - A Chan, Carballedo (Cerdedo-Cotobade)
22:00 Xabier Díaz & Adufeiras de Salitre :: Tabeirós - Terra de Montes :: Praza do Concello - A Estrada
23:00 As Punkiereteiras :: Baixo Miño :: As Pozas Disco-Tasca - A Guarda
23:00 Espiño :: O Salnés :: O Encontro - Barrantes (Ribadumia)
23:00 Losto Kinsky :: comarca de Vigo :: Bar Rianxo - Candeán (Vigo)
23:00 TNT Band :: A Barbanza :: Heaven & Hell Rock & Metal Bar - Ribeira
23:30 Tango en Xan3iro :: Terra de Melide :: Sala A Fundación - Melide
23:55 Doctor Migraña e Chamaquito Pistolas :: A Barbanza :: A Caseira - Ribeira
23:55 Leirabuxo :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
20º Festival Internacional de Títeres de Redondela :: comarca de Vigo :: Redondela
4º Facela Fest :: Comarca de Lugo :: Lugo
Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Pesdelán :: O Sar :: Rois
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
Troula in Clan 2019 :: comarca de Pontevedra :: Pontevedra
12:00 Festival Infantil Porque me Peta :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
12:00 Pablo Díaz :: A Barbanza :: Centro Cultural Lustres Rivas - Ribeira
12:30 Blues do País :: comarca de Ourense :: Xardín do Museo Arqueolóxico - Ourense
12:30 Festival Porquemepeta :: A Limia :: A Arca da Noe - Vilar de Santos
12:30 III Día da Troula :: comarca da Coruña :: Sada
13:00 Son Tres :: comarca de Santiago :: Século IX - Santiago de Compostela
14:00 5º Festival Linguafolk :: Terra de Melide :: Aula da Natureza e Arredores - Toques
14:00 Tanxugueiras :: A Barbanza :: A Recoveira - Ribeira
17:00 Sofía Espiñeira + Pandereteiras da AIC :: Ferrolterra :: Biblioteca de Tenencia - Redes, Caamouco (Ares)
18:00 Fran Amil :: A Mariña de Lugo :: Café Bar Cultural A Sacabeira - Sargadelos (Cervo)
18:00 II Foliada de Xunqueira :: A Mariña de Lugo :: Hórreo de Xunqueira - Viveiro
18:00 Muiños Eternos Fest :: comarca de Pontevedra :: Tronko Bar - Pontevedra
19:00 Dous :: comarca de Santiago :: Museo das Peregrinacións e de Santiago - Santiago de Compostela
19:00 Foliada das Mil Primaveras :: A Barbanza :: Centro Recreativo - Artes (Ribeira)
19:00 Romería Ghastro Punk :: comarca de Muros :: Carnota
20:00 A Companhía do Ruído :: A Barbanza :: Sala real - Aguiño (Ribeira)
20:00 AldaoLado :: A Barbanza :: Auditorio de Rianxo. Sala Arcos Moldes - Rianxo
20:00 Foliada das Mil Primaveras :: A Barbanza :: Centro Recreativo de Artes - Ribeira
20:00 Mercedes Peón :: Viana :: Casa da Cultura - Viana do Bolo
20:00 X FestiLires :: comarca de Fisterra :: Lires (Cee)
20:30 Leilía :: Comarca de Lugo :: Auditorio Gustavo Freire - Lugo
20:30 María do Ceo :: comarca de Noia :: Liceo de Noia - Noia
20:30 Noite Solidaria Santuario Vacaloura :: comarca de Vigo :: La Fábrica de Chocolate Club - Vigo
21:00 Factoría de Subsistencia + Jaime Urrutia :: O Salnés :: Parque da Xunqueira - Vilagarcía de Arousa
21:00 TNT Band :: Bergantiños :: Casino 1889 - Carballo
22:00 CaboDano + Kalte Sonne + Kharma :: Ferrolterra :: Fundaçom Artábria - Ferrol
22:00 Fiandola :: comarca de Santiago :: Sala Capitol - Santiago de Compostela
22:00 Noites de Raíz :: Tabeirós - Terra de Montes :: Teleclube - Callobre (A Estrada)
22:00 Sheila Patricia :: comarca de Vigo :: Café de Catro a Catro - Vigo
22:00 Sheila Patricia & Beatriz Rodarte :: comarca de Vigo :: Café de Catro a Catro - Vigo
22:00 Skacha + Nobody´s Fool :: comarca de Santiago :: Sala Malatesta - Santiago de Compostela
22:00 Treixadura :: O Salnés :: Pazo da Crega - O Grove
23:00 D´Esmorga + Nuada :: Terra de Melide :: Pub Gatos - Melide
23:55 Pauliña :: O Deza :: Cervecería La Beltane - Lalín
20º Festival Internacional de Títeres de Redondela :: comarca de Vigo :: Redondela
Festiletras 2019 :: Bergantiños :: Aldea do Couto - O Couto, Cospindo (Ponteceso)
Semana das Letras Galegas Lugo :: Comarca de Lugo :: Praza de San Marcos - Lugo
11:00 Feira Ecoartesá de Moaña :: O Morrazo :: Palco da Música - Moaña
12:30 Minguante :: comarca de Santiago :: Kratos Restaurante - Brión
12:30 Pandereteir@s e Cantareir@s Xironsa :: O Salnés :: Patio Interior Exposalnés - Cambados
13:00 Moon Cresta :: O Salnés :: Rúa C.J. Cela - Vilagarcía de Arousa
18:00 1ª Xuntanza de Gaiteiros. Memorial Anxo Gago, "Lito" :: O Morrazo :: Cruceiro do Hío - O Igrexario, O Hío (Cangas)
18:00 Cantigas e Agarimos :: A Barbanza :: Praza da Porta do Sol - Ribeira
18:00 Cantigas e Agarimos :: A Barbanza :: Porta do Sol - Ribeira
19:00 IV Encontro Folclórico Santa Rita :: O Salnés :: Praza de Galicia - Vilagarcía de Arousa
19:00 Ses :: Ferrolterra :: Teatro Jofre - Ferrol
19:30 Concerto Popular Galego :: A Barbanza :: Aula de Música - Aguiño (Ribeira)
21:30 Sumrrá :: comarca de Santiago :: Casa das Crechas - Santiago de Compostela